2012 Ekim bebekleri büyüyor

canım bende sinbo nun katı meyve sıkacağı var işlev olarak memnunum ama biraz sesli çalışıyo.gerçi diğerleri nasıl bilmiyorum ama aklında bulunsun

bı ısım bulalım topıgımıze ama ekım 2012 ekleyelım yoksa bebegı yasında olanda gelr 1 aylık olanda 5 yasında olanda gelır yanıı

cnm oncelikle kilosu gayet iyi. kendi adima ben artk saglk ocaklarina pek guvenmiyorum. bizi tam yarim kilo eksik tartti. 7300 dedi bende sasirdm. evde tartiyorum cunku. bir kilo alms oluyo evdeki tartida fakt saglk ocagi yarm kilo dedi. tartildgmzn ertsi gunu drumuza gittk hastydi. tartti 7800 geldi. boyuda uzams. saglk ocagi boyu uzamams demstiki esofmnlri artk kisa geliodu.

hiç tavsiye etmiyorum , ben anneme almıştım ilk çıktığında , gerçektende temizliği uğraştırıyor , pratik değil ama pratik olsa bile hepsi metal aksaamlı , yani ondan geçenin vitaminide kaldığını sanmıyorum , ben cam rende almıştım , o işimi görür sanırım , sonra dişleri çıkınca zaten kendisi yesin pamuğum die düşünüyorum , soyup veririm eline , malum hepsi ilaçlı meyvelerin

vardır canım illaki bi sebebi :26: sıkma canını artık yapıcak birşey yok , önümüzdeki ay normale döner inşallah kilo alımı , birde kafanı karıştırmak istemem ama sen bakıcıyla yanlızmı bırakıyorsun bebeğini ?

tugce dogru soyluyor mutlaka ekim 2012 sozu olmali mesela "yepyeni sayfamizda toplanalim biaraya 2012 ekim anneleri" ve ya "acisiyla tatlisiyla 2012 ekim bebisleri buyuyor" bunlar da benden aklima gelince yine yazarim herkes isim yazsin sonra secelim hangisi uygun gorulurse koyup baslarizzzz

Rabbim bir an once sifasini versin kiyamam yaa kilosu gayet guzel canim onceki ay kac klo idi ki buyumedigini dusunuyorsun:44:
simdi olmusmu
Eki Görüntüle 644114 Eki Görüntüle 644116 Eki Görüntüle 644117
maasallah kuzuna canım cook tatlı...

toplar kendini canım uzulme kıloosu ıyıymıs maasallah...bu arada mahalle baskısıyla ben dr soylemedigi halde baslamıstım 4 ay olcusune gore yapıyorum o yuzden 90 ml 3 aylıkken verdigim ogunuydu

kızlar topiğimizin adı elele büyütüyoruz veya bebeğimi büyütüyorum veya haydi anneler beraber büyütelim olabilir mi?
aklıma şimdilik bunlar geldi.

evet bunları beğendim bir tanede ben ekleyeyim , bebeklerimiz büyürken de olabilir belki :44:

bende senın gı ı dusunuyorum ben su mısına gıbı olan ınce suzgecler var ya ondan kullanıyorum ılk basta cam rendeden cıkan meyve oyle cok ınce olmadıgı ıcın bırde o suzgecten gecırıyorum..daha ıyı oluyor..meyve sıkıcagını kullanmıyorumm.sadece bıze kullanıyorum ıcıne butun meyveerı atıyorum hem curumekten kurtuluyorlar hemde bıze meyve suyu oluverıyorlar

bı ısım bulalım topıgımıze ama ekım 2012 ekleyelım yoksa bebegı yasında olanda gelr 1 aylık olanda 5 yasında olanda gelır yanıı

e gelsin canım nolucakki ? hem bizimkilerden küçüklere biz yardımcı oluruz , büyüklerede biz danışırız bence

Marka hTirlamiyorum ama hem mama sandalyesi hemde salincak gb kullanilan ve yatar pozusyona getirilen mama sandalyeleri var.tek eksigi boyunu ne kadar arttirirsan arttir masa boyuna kadar yukselmiyomus

kratf ınki var öyle 450 civarındaydı indirimli hali

bu topiğin ismide 2012 ekim bebekleri büyüyor bana her iki türlüde uyar , biraz büyük bebişlerin anneleride gelirse bizde onlara danışabiliriz bazı konuları die düşünmüştüm :26:

masallah yurumeyi hevesli kuzun. boyu kacki omerin cnm. kilosu orantilidr boyuyla. ben tam iyilesti diyirum artik bi bakiyorm ertesigun yine hapsiriyo anlamadm gitti. yarn kontrolmz var. ins enfksiynu gecmstr. buarada saol cnm sordugun icin.

15 subatda boyu 63cm kilosu 6600du simdi kac bilmiyorum:44:
insaallah gecmisdir canim sen gonlunu ferah tut
o ne demek biz ayni yoldan yuruyoruz ayni sevgileri ayni zorluklari yasiyoruz unuturmuyum hic

aç hadi ne koysan kabul konu ismini , bizbize olalım diyorsanız ekim li olsun gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…