2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

canım bizde iyiyiz çok şükür, 15.ayımızı doldurduk.. memeyi bırakma çalışmalarına başladık.. artık oyun yapmaya başlamıştı emzik gibi kullanıyordu beni.. bakalım inşallah kolayca atlatırız.. 8 tane dişimiz var bizim henüz azılara geçmedik.. çok zor geçiyor değil miii (

Gecmis olsun prensese...cabuk iyilesir insallah.

Ya ertesi gün hapi 1 hafta içinde kanama yaparmis ama offf anlamadim ben bu isi pskolajiktir belki de

Cook geçmiş olsun kiyamam ya umarim bi daha kapanmaz müdahaleye gereq kalmaz

Oyy kiyamam ya tekrar kapanma olasiligi yok degil mi umuyorum yoktur.. Boyuna kilosuna masallah

saol canım...inşallah gelmiş geçmiştir

Gunaydin kizlar.rahatsizligi olan bebislerimize gecmis olsun.bizde degisik birsey yok.butun dislerimiz tamamlanmak uzere.sagligimiz cok sukur gayet iyi.herun yeni biseyler ogreniyoruz.oyle geciyor zaman.

Gecmis olsun.
Gunaydin kizlar.rahatsizligi olan bebislerimize gecmis olsun.bizde degisik birsey yok.butun dislerimiz tamamlanmak uzere.sagligimiz cok sukur gayet iyi.herun yeni biseyler ogreniyoruz.oyle geciyor zaman.
Ne guzel ya bizim8dis var sadece ve her dis cikacaginda resmen dunyamiz alt ust oluyor.bir de azi zor cikar diyorlar azi da ne yapariz bilmiyorumnormali bile zor cikariyoruz..

Bu arada hala adet fln olmadim yarinda olmazsam test alicam artik.yani kediler için mart neyse benim için ocak öle oldu Esim daha ocak aylarında sana yaklasmicam dio

Tucem telefonsuzum her aksam maile bakiyorum ecosun resmini bekliyorum diye gelen giden yok... Ben yolladim elosun resimlerini aldin degil mi sanki bi parca toparlanmis mi teyzesi? iyi seyler duymaya cok ihtiyacim var ama gordugunu soyle sen yinede belki bana mi oyle geliyor ecos kok dislerini mi cikartiyor koklerden sonra yani en son kopek disleri cikicak siralama oyle tabi belki kaideleri bozar ecosum kocaman opuyorum sizi ozledim valla yerin yoklugun cooook belli..

Bu arada hala adet fln olmadim yarinda olmazsam test alicam artik.yani kediler için mart neyse benim için ocak öle oldu Esim daha ocak aylarında sana yaklasmicam dio

Canim ya senin simdiye duzensiz bi adet olman gerekirdi ama tum bu tedbirlere ramen bebis gelirse yuzde 1ihtimal ile, bi dusunmek ve bu iste bi hayir aramak gerek testin.sonucunu bekliyorum

canım maalesef var arada kontrole gidicez umarım kapanmaz içim gidiyo((

Canim altini degistirirken yapilan bi kac basit islemi var onun teyzosumun kizindada var yapisiklik ondan duydum laf arasinda telefonda gorusuyoruz tabi nasil bisey hic bilmiyorum demesine gore temizligini islak pamukla yapiyormus yaparkende yapismamasi icin araliyormus gibi bisey. Dr.bilgi vermistir muhtemelen. İlk kez benden duyduysan detayi ogrenip seninle paylasabilirim... Nasil oldu bugun daha iyi mi kuzun of canim ya ne zormus bebeklerin hastaligi allah beterinden korusun tum bebekleri cok.uzuluyorum hastaneye gittikce hasta bebislere cok caresiz hissediyorum o an tum insanligi. Yavrularimiz allaha emanet bizim hastanede yatis maceramizin etkisindeyimde hala her an cok kotu bisey olcakmis gibi hissediyorum. umarim kuzularimizin yasadigi en kotu gunlerdir ve umarim gelmis gecmistir...

Selammmm , nasılsınız kızlar? kuzularınız nasıl? uzun bir süredir uğrayamadım buralara.. çok birikmiştir dedim ama kimse eskisi kadar vakit bulamıyor sanırım.. malum yavrular çoook hareketliii

Selam canim hosgeldiniz minnosunla,baya sakinlesti topigimiz hos girmek isteyen gecenin 2 si 3u dinlemiyor giriyor gunduz oluyorum uykusuzluktan gece uykum kaciyor zombi gibiyim bu ara gece gunduz ayaktayim

Gecmis olsun.

Ne guzel ya bizim8dis var sadece ve her dis cikacaginda resmen dunyamiz alt ust oluyor.bir de azi zor cikar diyorlar azi da ne yapariz bilmiyorumnormali bile zor cikariyoruz..

Bizimde tum duzen bozuluyor evde huzur kalmiyor hastalik ates bi hareketlilik ki alllaaaahh bi ayagimiz hastanede oluyor hatirlamak bile cok yorucu ve pamugumun 4azi disi birden cikti cikmadan evvel haftalarca sis damakla dolasti gercekten fazlasiyla zor ne hikmetse her dis doneminde de hastalaniyor 2yasina kadar tamamlasalar belki 2 yasindan sonra rahat ederiz senin kuzunda toplu cikarcak gibi, bizimde 8disimiz vardi 4azi birden geldi 12oldu zor cikariyor minnosumda ama sonu mutluluk...

Valla daha once yolladigin resimlere gore cok daha iyi gorunuyordu.ece hanimin hizina yetisemiyorum ki fotograf cekip yolliyim.dur bugun yollarim sana teyzesi.ev isini cozmeye calisiyorum

Dedigin gibi toplu ciksa da her dis icin ayri sorun yasamak yerine toplu kurtulsak .
Bir de sunnet yaptirmayi dusunuyoruz bu aralar onun stresi sardi beni.nasil olur,kisa surede iyilesir mi iste bez rahatsiz eder mi falan filan kafam bir milyon...

Canim ya senin simdiye duzensiz bi adet olman gerekirdi ama tum bu tedbirlere ramen bebis gelirse yuzde 1ihtimal ile, bi dusunmek ve bu iste bi hayir aramak gerek testin.sonucunu bekliyorum

Ayyy adet oldum çok şükür bugün olmasam yapicaktim ama nasip rahatladim artiq

Selam kızlar nasılsınız ne zaman hareketlenecek buralar

Bu aralar yoğunum biraz ev aldık 1 aya kadar taşınacağız Allah kısmet ederse gözümde büyüyor çocukla zor olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…