Düğün 2012 Eylül Gelinleri! Siz Neredesiniz?

miaselinam

<3 03.07.2010 <3
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
3.127
1.628
$hosgeldiniz1_1_.jpg
:nazar::KK69:Arkadaşlar Allah'ın iziniyle önümüzdeki eylülün ilk haftası yada ikinci haftasıda ben evleniyorum. Benim gibi olan eylül gelinleriyle paylaşım muhabbet yapmaya ne dersiniz?
Sanırım böyle bir topik yok haziran temmuz var fakat eylülü de ben acayım dedim :))

$portaxe_68_portaxe_k.jpg

Haydi alın kahvenizi çayınızı yanınıza muhabbete gelin :KK69::nazar:
$pumpkin+latte.jpg

HAZIRAN = 1 EYLUL
PATRIYN= 31 AGUSTOS+2 EYLUL
DESIWS= 2 EYLUL
MRSPARIS= 2 EYLUL
ROSE87E= 2 EYLUL
LEYLA1111=9 EYLUL
CHNHN=9 EYLUL
MIASELINAM=14 EYLUL
KARDELEN3434=21 EYLUL
YMRZGR=28 EKIM

Son düzenleme:
eylül ayı için ben varım ama benim sözlüm ekim diyor hala anlaşamadık ama kadının fendi erkeği yener:KK52: daha nişanım olmadı yer bulursam istanbul'da nişan yapıcam mayıs gibi düğünü takmıyorum çünkü adana'da olucak:KK52: allah herkesin gönlüne göre versin

cok sevindim kızlar :) merak etme tuticim bence eylül gibi yaparsın :))
umarım bu defada aksilik olmazda bizde bir an önce evleniriz diyoruz :)) bu ay evin içini yaptırmak için mobilyacılarla filan görüşecek nişanlım... bakalım üstesinden herseyin nasıl geleceğiz. peki hazırlıklara basladınızmı???

benim düğünümde haziran da :) biraz sizden önce ama katılmak istedim sohpetinize biz başladık mesela eşyalarımızı almaya, iç dekorasyona

Hayırlı olsun o zaman başlığımız :)
Eylülde açılışı ben yapıyorum sanırım kızlarrr, -1 Eylül Cumartesi- günü olcak düğünüm inşallah..
Biz daha hiç bir hazırlığa başlayamadık çünkü sevgilim askerde onun gelmesi gerek, kısmetse mayıstan sonra başlıcak ev mobilya gelinlik vs vs hazırlıkları.
Sadece düğün salonum tutuldu, burda olucak düğünüm kızlar inşallah;

$39766_434321493240_294510583240_4853155_3752368_n.jpg

ve tabi ben gelinliğimi kafamda oluşturuyorum, photoshopla ondan kesip ona yapıştırıyorum :KK70: , onu ona ekliyorum :KK70: , bi şeyler harmanlamaya çalışıyorum.
Ben kapalıyım kızlar, gelinliğim dikilecek illaki, o yüzden bu uğraşlarım. En iyisi olsun istiyor insan..
Kınamda da hem abiye hem bindallı giymek yerine osmanlı kıyafeti giymeyi düşünüyorum. İnşallah onu da diktircem. Şu muhteşem yüzyıl kıyafetlerinden yani. Rengini de zümrüt yeşili istiyorum.
Çeyizlerimde bitti sayılır. Artık çok ufak tefek mutfak gereçlerim kaldı, onları da denk geldikçe alıyorum.
Evlendikten sonra sevgilimle de alırız hem. :KK70:
Bi yerde okumuştum, her şeyinizi dört dörtlük almayın diyordu, evlendikten sonra kocanızla çıkın bakın alın o zaman daha zevkli olur diyordu. Onu uygulucam ben de işte :)
Size de ilk fikri vermiş oluyum böylelikle.

Ööööyle işte aydaş gelinciklerim :KK16::KK54:

Son düzenleme:
:) inşallah benimde 2 eylül de olur diyorum :) hiç olmadı ikinci haftası olacak sanırım. 2 eylül doğum günüm o yüzden bu kadar cok istiyorum. iyiki geldiniz sohbete arkadaslar . cok sessiz kaldığı için üzülmüştüm bir an. acaba bendn baska yokmu diye. Biz hazırlıklara henüz başlayamadık daha evin tadilatı var ama bir aylık birşey. para biriktiriyorum inşallh herşeyin üstesinden gelebiliriz.. düğün mekanın gerçekten cok güzelmiş hazirancım :)))

merhaba kızlar benimde ikinci düğünüm 2 eylülde kısmetse. ilki de 31 ağustos.. bizde salonları tuttuk gelinlik ve damatlığı hallettik balayı için otel ayarladık. ben çeyizi hemen hemen hallettim haziranında dediği gibi eksikler de sonradan eşimle alırım:) benim için herşeyin illa tam olması lazım değil yeterki sorun çıkmasın mutlu ve huzurlu olalım:)

merhaba benim düğünümde 2 eylül ^^ bayram sonrası evleniyoruz hepimiz ^^ düğün kına salonlarımız tutuldu nişanımızı yeni atlattık onun yorgunluğundan kurtulur kurtulmaz çeyiz hazırlıklarına başlarız inşallah tavsiyeleri bekliyorum^^ Allah hepimizi mutlu etsin inşallah^^

merhaba benim düğünümde 2 eylül ^^ bayram sonrası evleniyoruz hepimiz ^^ düğün kına salonlarımız tutuldu nişanımızı yeni atlattık onun yorgunluğundan kurtulur kurtulmaz çeyiz hazırlıklarına başlarız inşallah tavsiyeleri bekliyorum^^ Allah hepimizi mutlu etsin inşallah^^

Selam caım benim düğüümde temmuzda ramazada hemen önce... Salon gelinlik v.s. hazır gibi genel şeyler. Sanırım güzel bilgi alışverişi yapabiliriz.

günaydınn kızlar. benimde düğünüm 9 Eylül'de. Salonuda tuttuk. Konya Bera Otelinde olacak inş düğünüm.

Günaydın kızlaaaar,
Ne güzel yavaş yavaş çoğalıyoruz.
Çeyiz hakkında yani tekstil, tencere, mutfak ürünleri vs hakkında size yardımcı olabilirim, çok araştırıp ince eleyip alıyorum çünkü :KK70:
ve benim sadece düğün salonum hazır, ühüüü =(
nişanlım gelsin artık askerdenn =(
Ben de bugün gelinlikçiye gitcem inşallah. Model görüşmeye. O yokken bazı şeyleri halletmem lazım.
Yoksa nişanlım mayısta gelicek, düğüne 3 ay kala. ve bi de ramazan girecek araya kalıyo iki ay. ve çalıştığımız için sadece haftasonlarımız kalıyo elimizde. iki ayağımız bi pabuca girmesin diye o yokken ufak ufak halledeyim gelinliği falan diyorum. Ya da en azından fikirler olsun kafamda.
Beyaz eşya içinde aynı şeyler geçerli. O da ayrı bi dert :KK70:

Günaydın kızlaaaar,
Ne güzel yavaş yavaş çoğalıyoruz.
Çeyiz hakkında yani tekstil, tencere, mutfak ürünleri vs hakkında size yardımcı olabilirim, çok araştırıp ince eleyip alıyorum çünkü :KK70:
ve benim sadece düğün salonum hazır, ühüüü =(
nişanlım gelsin artık askerdenn =(
Ben de bugün gelinlikçiye gitcem inşallah. Model görüşmeye. O yokken bazı şeyleri halletmem lazım.
Yoksa nişanlım mayısta gelicek, düğüne 3 ay kala. ve bi de ramazan girecek araya kalıyo iki ay. ve çalıştığımız için sadece haftasonlarımız kalıyo elimizde. iki ayağımız bi pabuca girmesin diye o yokken ufak ufak halledeyim gelinliği falan diyorum. Ya da en azından fikirler olsun kafamda.
Beyaz eşya içinde aynı şeyler geçerli. O da ayrı bi dert :KK70:

canım ben mutfak malzemeleriolaeak kütahya-karaca tercih ettim genelde. tabii bütçeme uygun olarak seçtim.
Beyaz eşyalarım Arçelik oldu. mıobilyalarım babam marangoz olduğu içim arkadaşından aldık mobilayacılardan ama babam ürünün kalitesinin iyi olduğunu söyledi :)
Bugünde gelinlik modeline karar vericem inş.
Düğün ve kına-nişan salonumda tutuldu.. Daha çok küçük eksikler var. Bitmiyor..

ne guzel kızlar :==))) yavasyavas artıyoruz . ama bende hıc bır heyecan kalmadı. canım cok sıkkın. daha evın tadılatı bıtmedı gelınlık provasını bırakın nıkah tarıhı bıle alınmadı. nasıl olacak 7 ay ıcınde hersey bılmıyorum . ilk haftası yada ıkıncı haftası yapmayı planlıyoruz oysakı. ve benim artık canıma tak etti. hiç ağzımı açmayı bile düşünmüyorum bir iki ay daha susacağım . patlamamak için kendimi zor tutuyorum resmen. eğer yine bir gelişme olmazsa accam agzımı yumcam gözümü sanırım :KK43:

canım ben mutfak malzemeleriolaeak kütahya-karaca tercih ettim genelde. tabii bütçeme uygun olarak seçtim.
Beyaz eşyalarım Arçelik oldu. mıobilyalarım babam marangoz olduğu içim arkadaşından aldık mobilayacılardan ama babam ürünün kalitesinin iyi olduğunu söyledi :)
Bugünde gelinlik modeline karar vericem inş.
Düğün ve kına-nişan salonumda tutuldu.. Daha çok küçük eksikler var. Bitmiyor..

Bitmez eksik bitmez. Hem sen epey yol katetmişin. Benim elim kolum bağlı ,mayısı bekliyorum.
beyaz eşya olarak buzdolabımda arçelik düşünüyorum ama diğerleri bosch olacak sanırım, özellikle bulaşık makinemi bosch istiyorum.
Mobilya dersen onun içinde mayıs bekleniyor, şafak sayılıyor :KK70:
Çeyizler neyseki bitti sayılır.
Bak çeyizlerimi serdim ben canım kk'ya;

http://www.kadinlarkulubu.com/ceyizimiz-icin-neler-aldik/497098-buyrun-boyle-alalim.html

ne guzel kızlar :==))) yavasyavas artıyoruz . ama bende hıc bır heyecan kalmadı. canım cok sıkkın. daha evın tadılatı bıtmedı gelınlık provasını bırakın nıkah tarıhı bıle alınmadı. nasıl olacak 7 ay ıcınde hersey bılmıyorum . ilk haftası yada ıkıncı haftası yapmayı planlıyoruz oysakı. ve benim artık canıma tak etti. hiç ağzımı açmayı bile düşünmüyorum bir iki ay daha susacağım . patlamamak için kendimi zor tutuyorum resmen. eğer yine bir gelişme olmazsa accam agzımı yumcam gözümü sanırım :KK43:

Diğerleri için bişi diyemicem canım ama , bir an evvel tarihi belirleyin salonu falan ona göre ayarlayın.
Öbürleri sonra olur , ama tarihi belirleyin artık bence hemencik

Son düzenleme:
desiws,
Şimdi profiline baktımda branşın ne? Bende bursa da okudum özledim valla oraları

bursalıyım ankara da okudum matematik branşım buradan nişan öncesi çok faydalandım yeni arkadaşlar için bende fotoğraf koyup yardımcı olmaya anlatmaya çalışıyorum düğün hazırlığı için deneyimli arkadaşların yardımlarını bekliyoruz ^^

Diğerleri için bişi diyemicem canım ama , bir an evvel tarihi belirleyin salonu falan ona göre ayarlayın.
Öbürleri sonra olur , ama tarihi belirleyin artık bence hemencik

canım benim haklısın ama artık hiç bişey demek istemiyorum gerçekten. su sıralar moralim oldukca bozuk. her kafadan bir ses cıkıyor. nasıl yetişir nasıl olur bilmiyorum ama artık susma hakkımı kullanıyorum :) bir müddet daha susacağım. olduğu yere kadar ne yapayım. eylülde olur diye tutturmasını biliyorlardı ben kasım aralık gibi düşünürken. o yüzden yetiştirebiliyorlarsa yetiştirsinler de görelim. en kötüsüde bendeheves ettim eylülde olacak diye. ama yüksek ihtimal eylülde olacak cünkü abimler yurt dısından ancak o zaman gelebilirler

sıkma canını tatlım bişekilde hallolur bu dönemlerde daha bi stresli oluyoru bian önce herşey hallolsn istiyoruz bende öyleyim. ama moralini bozmamaya çalış 6ay var önünüzde halledersiniz hepsini sen nası olcak diye stres yapma yeterki sadece kendini üzersin yıpratırsın.

Evet aynen, bi stres bi sıkıntı oluyo herkeste. Panik yapılıyo, hemen hallolsun isteniliyo.İster istemez geriliyo insan.
Ben askerdeki çocuğa çatıyorum onun suçu neyse :KK70:

X