2012 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Her yönetime birşey yazan atılıyor yanlış bir kelime olmuş sanırım. Yönetime hakaret eden siteden uzaklaştırılır ama başka üyeye hakaret eden de siteden uzaklaştırılır. Yönetimi eleştiren onlara konunun açılmasına onay verildi bu sitede birçoğu cevaplandı çözüme kavuşturuldu.. Ama yukarıda alıntıladığım mesajları tekrar okuyun isterseniz. Burada siteden uzaklaştırılan kişilerin çoğu başkalarının egolarını tatmine yönelik yazışmalarında feyz alıp gereksiz ve kırıcı kelimeler kullandılar. Nasıl siz üyelere hakaret edenlere gerekli yaptırımlar uygulanıyorsa müsaade edin ki yönetime hakaret edenlere de aynı yaptırımlar uygulansın..

ben sizin gibi düşünmüyorum ben haziran annelerini sadece burdan takip ediyordum. face olayına hiç girmemiştim ama dün yaşananlara biraz şahit oldum,şahit olan herkeste biraz anlamıştır durumu. tamam yoğun ısrarla haklı olduğunuzu kabul edelim ama hala burda olmayan arkadaşlar hakkında niye konuşuluyo onlar kendilerini savunamıyolar. bence bu noktada biraz sizden saygı bekliyorum.

ben sizin gibi düşünmüyorum ben haziran annelerini sadece burdan takip ediyordum. face olayına hiç girmemiştim ama dün yaşananlara biraz şahit oldum,şahit olan herkeste biraz anlamıştır durumu. tamam yoğun ısrarla haklı olduğunuzu kabul edelim ama hala burda olmayan arkadaşlar hakkında niye konuşuluyo onlar kendilerini savunamıyolar. bence bu noktada biraz sizden saygı bekliyorum.

işte benimde söylemek istediğim bu.
kim ne kadar haklı olursa olsun,kendini savunamayan insanların arkasından konuşmak münasip değil.
özelden mesajlarla insanları rencide etmek te hiç hoş değil sayın yöneticim
bu konudaki son yazım,artık ne savunmak ne tartışmak istemiyorum
zaten ne yazarsak yazalım,anlaşılan hep aynı.

Kimin konuşmadın...Kimse sana taraf tut demiyo..Peki fatmaerözkan ferdat çok mu konuyu biliyodu da bizi savundu....Arkadaş sandıklarımızı göüyoruz

sizin hakkınızda tek birşey söylemedim söylemem de
sadece sizi sevdiğim kadar diğerlerini de sevdiğimi ve konu uzayıp daha çok kişinin gitmemesini istediğimi söyledim.
ama anladığım kadarıyla siz topiği karıştırmak istiyorsunuz
buyrun karıştırın ben ortalık yatışınca kalan arkadaşlarla cinsiyet haberlerimi paylaşırım..tabi foruma hala girebiliyor olursam

Merhaba
Sabah bir açıklama istendi ve açıklama yapıldı. Yoksa burada kimse arkadaşlarınzın arkalarından konuşmadı. Paylaşılan sadece olayın çıkışı nasıl başladığını göstermek için kazenin ikili yazışmalarını burada paylaşmış olmasıdır. Bu sebeple kimsenin arkasından konuşulmadı lütfen öncelikle bu konuda hemfikir olalım. Herkes sürekli neler olduğunu sordu bu açıklamlar yapıldı. Kazen zaten ben hakaret ettim diye de açıklamasında yazmış. Hala neden bağcıyı dövmeye çalışıyoruz anlayamadım.

Açıklama yapılmış konu kapatılmalı denirken ısrarla ısıtıp ısıtıp sunan arkadaşlarınız ve buna da karşı cevaplar bakın bular yaşandı şeklinde cevap verilmektedir.

Konu pazartesi günüe kadar kapalıdır. Sizlerden yoğun talep gelirse 2012 Haziran annelerini bu sevimsiz buldukları siteden tamamen silebiliriz. Dileyen ise yeni bir başlık açar ....

Karar sizlerindir.

X