2012 Şubat Anneleri

Merhaba arkadaşlar, Bende bugün hamile olduğnu öğrenen ve ikinci bebeğini bekleyen bir anneyim. Bir tane Neva Angela adında kızım var.Henüz 10 aylık. Bize çok büyük sürpriz oldu aslında. Ben ilaç yöntemi ile korunuyordum. Emzirme dönemim neva 5 aylıkken bitmişti. Son adet tarihim(SAT) 1 Mayıs. Bugün adet olmadığımı farkettim ve hemen Nevadan kalma gebelik testlerinden baktım ve pozitif olduğunu gördüm. Hemen doktorumu aradım ve hastaneye gittim. Kesemizi de gördük 8 mm ufacıktı. Aynı nevada olduğu gibi çok heyecan duydum. Fakat nevayı sezeryanla doğurduğum için sıkıntı yaşarım diye düşündüm ama doktorum biraz dikkatli olursak sorun olmaz dedi. Eşime söylediğimde sanki ilk çocuğumuz gibi havalara uçtu, ben istemez diye düşünmüştüm halbuki. Bugün güzel bir gün benim için. İnşallah sizler için de öyle olur kızlar. Hepimiz hayırlısı ile kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi.
hosgeldin sefa geldin canim benim korkma iyi gececek umarim ne guzel keyesi de gormussun bilgileri acik yazarsan tablamuza dogru sekilde eklerim senide:KK49:

Bu arada bilgilerimi vermek istiyorum liste için.

NEVA29-BİR KIZIM VAR-SAT 1 MAYIS-MUHTEMEL DOĞUM 5 ŞUBAT-KESEMİZİ GÖRDÜK ÇOK ŞÜKÜR

Ben kızımda 38. haftada sezeryana girmiştim. Bu sefer 40.hafta hatta 41'e kadar uzatmayı istiyorum. Zaten uzun yıllar hep aynı doktora gidiyorum ve çok da memnunum. Bu yüzden rahat hissediyorum kendimi. Bu arada bulantıları başlayan var mı? Kızımda 6.haftadan itibaren 16. haftaya kadar bulantı çekmiştim. Doğru düzgün beslenememiştim. Bu sefer neler olacak çok merak ediyorum.:KK49:

Gurbet Güzeli merhaba canım. Seni tebrik ediyorum canım dördüncü çocuğunu kucağına alacaksın inşallah. Ne güzel bir duygu. Çok kalabalık bir aile olacaklar inşallah. Biz de üç kardeşiz ve kalabalığız. Kalabalık olmak kadar güzel bir duygu yok inan. Herkes sağlıkla kucağına alsın inşallah bebeklerini,tek dileğim bu.:emir_bebek::nazar:

NEVA29-BİR KIZIM VAR-SAT 1 MAYIS-MUHTEMEL DOĞUM 5 ŞUBAT-KESEMİZİ GÖRDÜK ÇOK ŞÜKÜR

Ben kızımda 38. haftada sezeryana girmiştim. Bu sefer 40.hafta hatta 41'e kadar uzatmayı istiyorum. Zaten uzun yıllar hep aynı doktora gidiyorum ve çok da memnunum. Bu yüzden rahat hissediyorum kendimi. Bu arada bulantıları başlayan var mı? Kızımda 6.haftadan itibaren 16. haftaya kadar bulantı çekmiştim. Doğru düzgün beslenememiştim. Bu sefer neler olacak çok merak ediyorum.:KK49:
yok benim baslamadi daha
ayaklarim usudu dondu resmen
gögüslerim sizladi hashaslasti aynen devam
gögsümü siktim süt geldi
üsütme giriyordu aynen devam
kasiklarimda agri vardi aynen devam
belim agridi aynen devam
yuzum cirkinlesti
sivilceler gelmedi yuzume
agzim kurudu
sik idrara ciktim

idrarim cok cok beyaz
uykum erken geldi yatiyordum gec saate kadar oturan ben

canim yas kas onu da ekliyim ben:KK49:

:nazar::nazar::nazar:2012 Şubat Anneleri genel paylaşım alanı:nazar::nazar::nazar:
Kartopu Anne Aday Sayisi :nazar:| Kartopu Annemiz :KK49:| Kartopu annemizin yasi :KK49:| Kartopu Annemizin Çocuk Sayisi :118:| Kartopu Bebek Cinsiyeti :emir_bebek:| Kartopu Sat :KK49:| Kartopu Guncelleme :KK49:| Kartopu Bebegimizin Tahmini Dogum Tarihi :emir_bebek:| Kartopu Bebegimizin Adi :emir_bebek:| Kartopu Bebegimiz Dogdu Cok Sukur :nazar:
1.|aZelYa55|27|ilk bebek|?|25 Nisan|5 Hafta 2 günlük kesemiz görundu cok sukur:nazar:|01.subat 2012|?|| 2.|mericdemir2007|29|ilk bebek|?|26 nisan|5 hafta 4 gunluk|01 subat 2012|?|| 3.|GurbetGuzeli|35|1 kiz 2 erkek|?|27 nisan|5 Hafta 3 Günlük| 01.subat 2012|?|| 4.|denizcikk|||?|30 nisan|5 haftalik|04 subat 2012|?|| 5.|buglem80|||?|30 nisan|5 haftalik|04 subat 2012|?|| 6.|seraptr|32|1 erkek|?|01 mayis|4 hafta 6 gunluk|05 subat 2012|?|| 7|neva29||1 kiz|?|01 mayis|5 haftalik kesemiz görundu cok sukur:nazar:|05 subat|?|| 8.|ecrinnn|||?|02 mayis|4 hafta 5 gunluk|06 subat 2012|?|| 9.|sevgi kelebegi|||?|02 mayis|4 hafta 5 gunluk|06 subat 2012|?|| 10.|melekbade|28|ilk bebek|?|04 mayis|4 hafta 7 gunluk|08 subat 2012|?|| |||||||| |||||||| ||||||||
super oldu cok cok sukur baslik neden kartopu derseniz kis bebkleri bizimkiler kartopunu yakistirdim bence sizce nasil:KK49:

Merhabaaa ben de geldim :)

28 Mayısta idrar testi ile öğrendim hamile olduğumu.Hemen kan testi yaptırdım beta HCG 70 çıktı.4 gün sonra tekrar yaptırdım 598 . 31 Mayısta doktara gittim keseyi göremedik.Salı günü tekrar gideceğiz ama ben tedirginim biraz ilk hamileliğim:KK43:

Liste için bilgiler:
Yaş 27, SAT 27 Nisan , olası doğum tarihi 1 Subat

Herkese günaydın, iyisinizdir inşallah. Kızım uyandı mama verdim. Bir bakıp çıkacağım. Yaşım 29.
Kendimi sanki ilk bebeğim olacak gibi çok heyecanlı hissediyorum. İçim içime sığmıyor. Ben bu duyguları bir daha doğacak çocuklarımda yaşamam derdim kendi kendime. Ama hiç de öyle değilmiş. Daha şimdiden kime benzeyecek nasıl olacak çok merak ediyorum. Allah'ım sağlık versin. Bu arada listemiz maşallah çok güzel. Hepsi tarih sırasına göre olmuş çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık arkadaşım.
Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.
Hoşçakalın...:KK68:

Bu arada Gurbet Güzeli bence kartopu çok yakışmış. Benim fikrim nicklerin olduğu yer de kırmızı olursa göze daha hoş gelir diye düşünüyorum cnm. Ama yine de sen bilirsin.

28 Mayısta idrar testi ile öğrendim hamile olduğumu.Hemen kan testi yaptırdım beta HCG 70 çıktı.4 gün sonra tekrar yaptırdım 598 . 31 Mayısta doktara gittim keseyi göremedik.Salı günü tekrar gideceğiz ama ben tedirginim biraz ilk hamileliğim:KK43:

Liste için bilgiler:
hosgeldin sefa geldin canim benim :nazar:Allah tamamina erdirsin ins
Herkese günaydın, iyisinizdir inşallah. Kızım uyandı mama verdim. Bir bakıp çıkacağım. Yaşım 29.
Kendimi sanki ilk bebeğim olacak gibi çok heyecanlı hissediyorum. İçim içime sığmıyor. Ben bu duyguları bir daha doğacak çocuklarımda yaşamam derdim kendi kendime. Ama hiç de öyle değilmiş. Daha şimdiden kime benzeyecek nasıl olacak çok merak ediyorum. Allah'ım sağlık versin. Bu arada listemiz maşallah çok güzel. Hepsi tarih sırasına göre olmuş çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık arkadaşım.
Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.
Hoşçakalın...:KK68:
ayy bende ole oldu canim yaa Allah isteyen herkese nasip etsin

nevacim hamilelik kutsalliktir mucizedir o yuzden yesil yaptim canim benim guncellemeler gorulsun diye kirmizi olcak :KK49:

Liste için bilgiler:
listeye ekledim canim benimm

Liste için bilgiler:
canim 6 haftadan önce kese görulmezki tedirgin olma canim sirayla insALlahh merak etme canim benim bebgin siki siki tutunsun uzme kendini

:nazar::nazar::nazar:2012 Şubat Anneleri genel paylaşım alanı:nazar::nazar::nazar:
Kartopu Anne Aday Sayisi :nazar:| Kartopu Annemiz :KK49:| Kartopu annemizin yasi :KK49:| Kartopu Annemizin Çocuk Sayisi :118:| Kartopu Bebek Cinsiyeti :emir_bebek:| Kartopu Sat :KK49:| Kartopu Guncelleme :KK49:| Kartopu Bebegimizin Tahmini Dogum Tarihi :emir_bebek:| Kartopu Bebegimizin Adi :emir_bebek:| Kartopu Bebegimiz Dogdu Cok Sukur :nazar:
1.|aZelYa55|27|ilk bebek|?|25 Nisan|5 Hafta 2 günlük kesemiz görundu cok sukur:nazar:|01.subat 2012|?|| 2.|mericdemir2007|29|ilk bebek|?|26 nisan|5 hafta 4 gunluk|01 subat 2012|?|| 3.|GurbetGuzeli|35|1 kiz 2 erkek|?|27 nisan|5 Hafta 3 Günlük| 01.subat 2012|?|| 4.|dirim99|27|ilk bebek|?|27 nisan|5 hafta 3 gunluk|01 subat 2012|?||
5.|denizcikk|||?|30 nisan|5 haftalik|04 subat 2012|?|| 6.|buglem80|||?|30 nisan|5 haftalik|04 subat 2012|?|| 7.|seraptr|32|1 erkek|?|01 mayis|4 hafta 6 gunluk|05 subat 2012|?|| 8.|neva29|29|1 kiz|?|01 mayis|5 haftalik kesemiz görundu cok sukur:nazar:|05 subat 2012|?|| 9.|ecrinnn|||?|02 mayis|4 hafta 5 gunluk|06 subat 2012|?|| 10.|sevgi kelebegi|||?|02 mayis|4 hafta 5 gunluk|06 subat 2012|?|| 11.|melekbade|28|ilk bebek|?|04 mayis|4 hafta 7 gunluk|08 subat 2012|?|| |||||||| |||||||| ||||||||
tablomuz sekillenme ye basladi ne guzel:nazar::KK49:

Merhaba arkadaşlar,nasılsınız? Hava çok güzel aslında tam piknik havası var bence. Neva diş çıkartıyor ve çok huysuz. Bu sefer dişleri boğazına vurdu,ilaç kullanıyoruz. Bu hafta sonu evde tıkılıyız bu yüzden. Herkese güzel günler diliyorum.Hoşçakalın.

Liste için bilgiler:

Tedirgin olmana gerek yok canım.Ben de kan testi sonucumu öğrendiğimde 344dü.Ultrasondan bakalım istedik ama doktor beta Hcg 1000in üstünde olmadan ultrasonda gözükmez dedi.Yine de gel bakalım aklın kalmasın dedi baktık, göremedik.Daha sonra aradan 5 gün geçti gittik ve gördük :nazar:Eminim sen de göreceksn onun için rahat ol :KK70:

Merhaba arkadaşlar,nasılsınız? Hava çok güzel aslında tam piknik havası var bence. Neva diş çıkartıyor ve çok huysuz. Bu sefer dişleri boğazına vurdu,ilaç kullanıyoruz. Bu hafta sonu evde tıkılıyız bu yüzden. Herkese güzel günler diliyorum.Hoşçakalın.

Samsun'da da hava çok güzel, gezmemizi yaptık geldik :KK49:Çok geçmiş olsun canım :KK71:

X