2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

Günaydın canımcığımmm çok sevindim senin adına tüm kalbimle dilerim her şey istediğin gibi gelişir. Rabbim dualarını kabul etsin inşallah..

Çok sevindim inan gözlerim doldu rabbim kucağına almayı nasip etsin
ben ne zaman görcem çift çizgiyi yaa
Duygulandım birden sorry sevinme zamanı şimdi

Günaydın kızlar yeni gün herkese mutluluk sağlık bol kazanç veeeee hayırlı evlatlar getirsin inşallah

aaaaaaaaaaaaa adaşım inan gözlerim yerinden fırladı ,inanmıyorum ya ,sabah sabah aldığım habere bak sen ,ayy çok ama çoookkkk sevindim ,evet batını söylediğinde ohhoooo kızım naptın sen demiştim ..en son sıralarda gezdin hatta bir süre ,ama şimdi listenin en başına HAMİLEEEE diye yazacağım seni ..
güne bu haberle başlamak acayip keyiflendirdi beni ,allahım dualarını kabul etti .sağlık sıhhatle gelecek eminim ben,
çok çok çok tebrik ederim seni ,allah bizlere de nasip etsin tez zamanda inşallah ,bana bak ,şen şimdi bilmem şu ay annelerine gidersinde bizi unutursun toplaşıp gelir basarız orayı valla ,gün yüzü göstermeyiz hiçbirinize

hoş geldin canım aramıza iğneyi vurulduktan kaç gün sonra test yaptın en erken 12 gün geçmesi gerekiyor erken yaptıysan iğnenin etkisi olabilir :26::26::26:

günaydın güzel kızlar sabah sabah nasıl güzel haberler bunlar çok mutlu oldum allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah aycaaaa papatyam sana gelince bozma moralini bekle bakalım olucak inşallah lütfen umudunu kaybedersen çok üzülürüm bu ay olmazsa önümüzde daha çok aylar var

laaannn Allah cevanı vermiye
bugün söz verdim kendime girmicem siteye ders çalışcam
ama bişey dürttü gene bi günaydın de çok dedi
nannn teyze oldum nann ayçaaa

canım benimm çok sevindim ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. İnan okurken gözlerim doldu çok duygulandım.
çok dikkat et kendine tatlım, herşey gönlünce olur inşallah

günaydın canım gözünaydın çok sevindim okurken gözlerim yaşardı yuppi yupii bi hamilemiz daha var

günaydın canım nasılsın

canlarım ben kaçıyorum
malum sınava az kaldı
fazla sevdiğimi söylemeyi sevmem ama
bugün içli köfte kıvamındayım
sizleri çok seviyorum

eylül,papatyam,özlem ve ayçayı ayrıca kocaman öpüyorum
canımsınızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…