Kasım ve Aralık Ayına Bomba Gibi Hazırlanıp Hamile Kalmak İsteyenler Parmak Kaldırsın

Ne kadar süredir hamile kalmaya çalışıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    431
burdayım canommm..valla kırrmızılar gelmedı hala....yarın kan vercem vakalım....gebelık yoksa adet sökücü aldırcam

ebbicimm hayırlı haberlerini bekliyoruzz kuzum hadi sevindirici bi haber ver bizeeee :KK1:

Merhaba kızlarrr :)
Bir sorum olacaktı cvplarmısınız?
daha öncede buraya yazmıştım bu ay doktora gittiğimde yumurta oluşmamış demişti.
ama adetim 2 gün gecikti yumurta olmadığından dolayı adet gecikir mi?

Merhaba kızlarrr :)
Bir sorum olacaktı cvplarmısınız?
daha öncede buraya yazmıştım bu ay doktora gittiğimde yumurta oluşmamış demişti.
ama adetim 2 gün gecikti yumurta olmadığından dolayı adet gecikir mi?

nasıl yanı olusmamıss adetın kacıncı gunu gıtmıstın doktoraaa

moralim çok bozuk hanımlar . Bugün adetimin gecikmesinin 13. günüydü bir ümit geç döllenme mi acaba diye beklerken bu sabah kırmızı kartı yedim :KK14:
geçen ayda 4 gün gecikmişti. 13 gün ne demek ya :KK14:
bittikten sonra doktordan randevu alıcam . Benim hiç gecikmem olmazdı son 2 aya kadar. çok düzenli olurdum adet günlerim.
Ama 3 aydır çalışmaya başladık ama durum bu işte .
var mı bu durum başına gelen hiç hanımlar . Kendimi nasıla vutucam ben ya :KK14:

Cnm benim de adetlerim çok düzenliydi ama bebek çalışmalarına başladığımızdan bu yana adetim bir kaç gün öne kaydı. Daha da öemlisi 5 gün süren adetim 2-3 güne kadar azaldı, miktarı da azaldı ve adetten önce birkaç gün süren ve beni ümitlendiren kahverengi lekelenmelerim olmaya başladı. Şu an adetime 2-3 gün var, henüz leke falan da yok... Bu ay da adet olursam doktorumdan randevu alacağım. Şunu söyleyebilirim ki forumlarda okuduğuma göre bebek çalışmalarına başlayan çok kişide bu tür düzensizlikler oluyor.

nasıl yanı olusmamıss adetın kacıncı gunu gıtmıstın doktoraaa

geçen ay klomen kullandım kist oldu bu ay kullanmadım sadece kontrole gittim adetin 13. günü yumurta oluşmamış dedi ama şimdi adetim 2 gün gecikti yumurta olmayınca adet gecikiyor mu? bilgililer bilgilendirebilir miiii

Cnm benim de adetlerim çok düzenliydi ama bebek çalışmalarına başladığımızdan bu yana adetim bir kaç gün öne kaydı. Daha da öemlisi 5 gün süren adetim 2-3 güne kadar azaldı, miktarı da azaldı ve adetten önce birkaç gün süren ve beni ümitlendiren kahverengi lekelenmelerim olmaya başladı. Şu an adetime 2-3 gün var, henüz leke falan da yok... Bu ay da adet olursam doktorumdan randevu alacağım. Şunu söyleyebilirim ki forumlarda okuduğuma göre bebek çalışmalarına başlayan çok kişide bu tür düzensizlikler oluyor.

Bence her ay gecikmen olmuyorsa endişlenme 1 yıl önce falan 10 gün adetim gecikti normalde düzenli giderdi hamileyim sandım doktora gittim hamile değildim doktor bazen mevsimsel değişiklikler ve stres yaşadığın aylar hormonlar etkilendiğinden dolayı adet gecikmesi olabilir demişti

Bu alattıklarının aynısını bende yaşadım. Korunurken hiç sorun yoktu nezaman ki korunmadık adetim önce 27 günde sonra 28-29 ve en son 30günde bir olmaya başladı ve dediğiniz gibi önce leke geliyor ardından adet oluyordum. Mesela leke geliyor 3 saat sonra adet oluyordum son zamanlarda lekelenme ve bir gün sonra adet olma şekli oluyordu. Bu tür dengesizlikler gebeliğe hazırlık aşaması diyorlardı sanırım doğru. Bu arada stres çok tehlikeli birşey ve takıntılı olmak bu ikisi varsa işimiz çok zor..

Yumurta olmuşmamış dedi doktor buna göre hamile olamam ama adetim gecikti bugün 3. gün hala tık yok

Son düzenleme:
arkdaşlar nasılsınız?uzun süredir buraya giremiyordum.iş güç ve hamileliğin zorlu geçmesinden dolayı.ama inanın hep aklımdasınız.phia ne durumda bi haber varmı? kimler hamile kaldı? çalışmalara nasıl gidiyor? hepinizi çok öpüyorum.

Kızlar herkese merhaba.. Batım 4 ocaktı bugün kan tahlili yaptırdım. 3566 çıktı ve hamileyim:)
Darısı tüm isteyenlere olsun inşallah...

Kızlar herkese merhaba.. Batım 4 ocaktı bugün kan tahlili yaptırdım. 3566 çıktı ve hamileyim:)
Darısı tüm isteyenlere olsun inşallah...

adet günü bu kdr çok beta hcg çıkmaz tatlım ya :s bi yanlışlık olmasın 7 haftalık hamilelerin 1500 zor buluo 35.66 olmasın kağıtta yazan sonuç illa ki hamilesin gözün aydın sağlıkla kucağına almanı dilerim ama 3566 değer 10 hftalık gebelerin değeri oluyor ancak

adet günü bu kdr çok beta hcg çıkmaz tatlım ya :s bi yanlışlık olmasın 7 haftalık hamilelerin 1500 zor buluo 35.66 olmasın kağıtta yazan sonuç illa ki hamilesin gözün aydın sağlıkla kucağına almanı dilerim ama 3566 değer 10 hftalık gebelerin değeri oluyor ancak

Canım tahlil sonucumda öyle yazıyor. arada virgül nokta birşey yok. 3-4 hafta 500-10000 4-5 hafta 1000-500000

Canım tahlil sonucumda öyle yazıyor. arada virgül nokta birşey yok. 3-4 hafta 500-10000 4-5 hafta 1000-500000

şuanda sen bnm hesabıma göre 4,5 haftalıksın canım ilginç geldi bikaç arkadaşa daha danış değerini bakalım çoğul gebelikte olabilir ama çoğul gebeliği olan bikaç arkadaş tanıorum onların 5 haftalıkken 220 300 arası idi hcg si mesela bnm adetimden 2 gğn önce 116ydı cnm inş çok bebiş vardır şöyle 3üz 4üz hatta 5iz ne güzel bi arada çıkardı :)

şuanda sen bnm hesabıma göre 4,5 haftalıksın canım ilginç geldi bikaç arkadaşa daha danış değerini bakalım çoğul gebelikte olabilir ama çoğul gebeliği olan bikaç arkadaş tanıorum onların 5 haftalıkken 220 300 arası idi hcg si mesela bnm adetimden 2 gğn önce 116ydı cnm inş çok bebiş vardır şöyle 3üz 4üz hatta 5iz ne güzel bi arada çıkardı :)

Bebeğim sağlıklı olsunda bir iki üç farketmez:) pazartesi gene test yaptırcam bakalım o zaman anlarız:)

kızlar adetime 2 gün kala test yaptım negatif çıktı bugün adet günüm ama adet olmadım..kasıl ağrım var göğüsler ağrıyor sizce hala hamile olma ihtimalim varmıdır.....bide yaptığım test ucuz idrar testlerindendi

kızlar adetime 2 gün kala test yaptım negatif çıktı bugün adet günüm ama adet olmadım..kasıl ağrım var göğüsler ağrıyor sizce hala hamile olma ihtimalim varmıdır.....bide yaptığım test ucuz idrar testlerindendi

tahminimce değilsin cnm ama geç döllenme de olabilir her ihtimali düşünmek gerek testleride ucuz bu göstermez die nitelendirme bnm certain ve babytime denen o ucuz testler çizgimi gösterdi varsa rabbim verdyse ucuzundada çıkıo

Helena nsılsın, nasıl gidiyor hamilelik ?? :))

Tşk.ederim canım benim gayet iyiyim. Hamilelik de iyi biraz nefesim daralıyor malum kasık şişmeye başladı. :) Biraz da sabahları midem bulanıyor. Onun dışında hiç şikayetim yok çok şükür. Sen nasılsın hazırlık nasıl ilerliyor? :)

X