Kasım ve Aralık Ayına Bomba Gibi Hazırlanıp Hamile Kalmak İsteyenler Parmak Kaldırsın

Ne kadar süredir hamile kalmaya çalışıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    431
Kızlar herkese merhaba.. Batım 4 ocaktı bugün kan tahlili yaptırdım. 3566 çıktı ve hamileyim:)
Darısı tüm isteyenlere olsun inşallah...

çok sevindim canım. ben bebişimi 7 ay bekledim ve bu başlık da çok teselli buldum. o yüzden fırsat buldukça bakıyorum. bu yolda tek arkadaşımız bile geride kalsın istemiyorum. çok çok mutlu oldum darısı diğer arkadaşlara. Allah ım sağlıkla tamamlamayı nasip etsin hepimize...

Kızlar bir haftadır pek giremedim,çok samimi bir arkadaşımın annesini kaybettik aniden,bu yüzden onu teselli etmeye çalışıyordum:KK43:(

Bu arada bizim çalışma günlerimiz başladı ama bu sefer tamamen doğallığına bırakmaya karar verdim yani o gün bugün yaptık yapmadık takip etmiyicez...Bu ay sonu da kırmızıları görürsem artık bi doktora görünmeyi düşünüyorum...İnşallah gerek olmaz tabiii...

Öpüyorum hepinizi....:KK54:

Kızlar herkese merhaba.. Batım 4 ocaktı bugün kan tahlili yaptırdım. 3566 çıktı ve hamileyim:)
Darısı tüm isteyenlere olsun inşallah...

hayırlı olsun cnmm.:nazar::nazar::nazar:Allah tamamına erdirsin..içimden bir ses ikiz geliyor diyo amaaaa hayırlısı.değerin çok yüksek çünküüüüü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın kızlar...
Dün çok kötü şeyler yaşadım..Sadece filmlerde olur sanırdım böyle şeylerin..
Artık bebişim yok:KK43:(((

Batım cumartesi günüydü ve ilk defa gittiğim bir hastanede kan tahlili yaptırmıştım. 3566 çıkmıştı.. Hatta ikiz bile olabilir diye düşünmüştük. Değer o kadar iyiydi. Dün kendi doktoruma gittim. Önce kan tahlili verdim ve muayene için beklemeye başladım. O sırada çok şiddetli sancım olmaya başladı ve ardından kanamam. Hemen muayeneye aldılar beni ve düşük yapıyorum diye düşündüm. Ama meğersem ilk yaptırdığım kan tahlili bana ait değilmiş:KK43: Aynı isimde başka bir kişiye aitmiş. Hatta tahlili 2011 tarihinde yapılmış. Başka birinin sonucunu vermişler bize. Yani hamile değilmişim ve adet başlangıcı yaşıyormuşum... Neye uğradığımı şaşırdım. Allak bullak oldum... Çok üzgünüm...

Batım cumartesi günüydü ve ilk defa gittiğim bir hastanede kan tahlili yaptırmıştım. 3566 çıkmıştı.. Hatta ikiz bile olabilir diye düşünmüştük. Değer o kadar iyiydi. Dün kendi doktoruma gittim. Önce kan tahlili verdim ve muayene için beklemeye başladım. O sırada çok şiddetli sancım olmaya başladı ve ardından kanamam. Hemen muayeneye aldılar beni ve düşük yapıyorum diye düşündüm. Ama meğersem ilk yaptırdığım kan tahlili bana ait değilmiş:KK43: Aynı isimde başka bir kişiye aitmiş. Hatta tahlili 2011 tarihinde yapılmış. Başka birinin sonucunu vermişler bize. Yani hamile değilmişim ve adet başlangıcı yaşıyormuşum... Neye uğradığımı şaşırdım. Allak bullak oldum... Çok üzgünüm...

nasıl böyle bir aptallık yapıyorlar yaa çok sinirlendim..moralini bozma canım sonra ki ay olur inşallah..

ee yuh yani gerizekalılara bak ya çok üzüldüm cnm ya ilk ben yazmışdım sana inş yine ilk ben yazıcam :) üzülme olur mu allahn iznyle olur üzülme desekte boş biliorum ama bu da bi kader rabbim alnımıza ne zaman yazmışsa o zaman oluyo bu sıpalar öptüm seni kendine iyi davran !!!

nasıl böyle bir aptallık yapıyorlar yaa çok sinirlendim..moralini bozma canım sonra ki ay olur inşallah..

ee yuh yani gerizekalılara bak ya çok üzüldüm cnm ya ilk ben yazmışdım sana inş yine ilk ben yazıcam :) üzülme olur mu allahn iznyle olur üzülme desekte boş biliorum ama bu da bi kader rabbim alnımıza ne zaman yazmışsa o zaman oluyo bu sıpalar öptüm seni kendine iyi davran !!!

Nasıl üzüldüm anlatamam size... Eve gelinceye kadar sokak ortasında,dolmuşta ağlaya ağlaya geldim. Ama şükür ki harika bir eşim var. Onun ne kadar üzüldüğünü bilsem de bütün gece beni keyiflendirmek için elinden gelen herşeyi yaptı.. Şükürler olsun ki var olan gitmedi.. Hamd-ü senalar olsun Rabbime.

Nasıl üzüldüm anlatamam size... Eve gelinceye kadar sokak ortasında,dolmuşta ağlaya ağlaya geldim. Ama şükür ki harika bir eşim var. Onun ne kadar üzüldüğünü bilsem de bütün gece beni keyiflendirmek için elinden gelen herşeyi yaptı.. Şükürler olsun ki var olan gitmedi.. Hamd-ü senalar olsun Rabbime.

bu nasıl birşeydir?:KK5::KK5: Böyle bir karışıklıgı nasıl yapabiliyorlar.

Çok üzüldüm bende. İyiki sana destekçi bir eşin var. İnşallah diğer ay olacak güzelim benim. Herşey düzelir merak etme.:nazar:

böyle salak bişey olabilirmiya insanlar işini nasıl yapıyorlar hamilelik beklentisi varken kanama düşük diye düşünürken regli cıksın sonra sen bi müddet tramva yaşa bu yanlışlıktan dolayı aptallar
üzülme diyeceğim zaten cok üzülmüşsündür
umarım bi dahaki ay bunları untutr bebek heyecanı yaşarsın

böyle salak bişey olabilirmiya insanlar işini nasıl yapıyorlar hamilelik beklentisi varken kanama düşük diye düşünürken regli cıksın sonra sen bi müddet tramva yaşa bu yanlışlıktan dolayı aptallar
üzülme diyeceğim zaten cok üzülmüşsündür
umarım bi dahaki ay bunları untutr bebek heyecanı yaşarsın

İnşallah canım.. Çok üzüldüm çok yıprandım.. Rabbim daha büyük acı vermesin inşallah...

kevok cnm valla şok oldummm:KK53:
bu nasıl bişey yaaaaa.Allah o hastaneyi bildiği gibi yapsın....cnm bu konuda şikayetini gereken makamlara bildir bence..sonuçta böyle tahliller karılşıyorsa Allah korusun çok kötü sonuçlar yaşanabilirrrr:26:sağlık bakanlığı bu konuyla ilgileniir eminimm..
peki sana ne dediler..kuru kuru bi özür dilediler eminim..hiç insanların psikolojilerini düşünmüyorlar hayret bişey yaaa..kuzum sen bi daha en güveniliri sağlıkocağında yaptır testinii..off valla ne diyim geçmiş olsun cnm yıpratma kendini.o testi karıştıran da Allahtan bulsun inşallahhh

Topiğimizi açtıktan tam 1 yıl 4 ay sonra hamileyim çok şükür.:nazar:
(Tabi, bu süre zarfında Mart 2013'te 2. düşüğümü de yaşamıştım...)

Birlikte yola çıktığım, paylaştığım, gecemizi gündüzümüzü burada bir ettiğim hemen hemen tüm arkadaşlarımın bebekleri kucağında çok şükür, maşallah
:nazar:
Eh ben de gecikmeli olarak da olsa arkadan geliyorum inşallah, devamı da güzel gider inşallah...
Şükürler olsun Rabbim'e...

Aynı zamanlarda bu güzel topikte başlayıp benimle birlikte bekleyen birkaç arkadaşım daha kalmıştı; Tugram, Taydin, Ebson, Tatliebbi, Mevanurr. Dualarım sizlerle... İnşallah ki en hayırlı zamanda hayırlısıyla hamiş olur, yazarsınız anılarımızın yer aldığı topiğimize
:KK16:

Topiğimizi açtıktan tam 1 yıl 4 ay sonra hamileyim çok şükür.:nazar:
(Tabi, bu süre zarfında Mart 2013'te 2. düşüğümü de yaşamıştım...)

Birlikte yola çıktığım, paylaştığım, gecemizi gündüzümüzü burada bir ettiğim hemen hemen tüm arkadaşlarımın bebekleri kucağında çok şükür, maşallah
:nazar:
Eh ben de gecikmeli olarak da olsa arkadan geliyorum inşallah, devamı da güzel gider inşallah...
Şükürler olsun Rabbim'e...

Aynı zamanlarda bu güzel topikte başlayıp benimle birlikte bekleyen birkaç arkadaşım daha kalmıştı; Tugram, Taydin, Ebson, Tatliebbi, Mevanurr. Dualarım sizlerle... İnşallah ki en hayırlı zamanda hayırlısıyla hamiş olur, yazarsınız anılarımızın yer aldığı topiğimize
:KK16:
ayy canım benim ya inan gözlerim:KK53::KK53: böyle oldu..çok çok sevindim..ee anlat sana nasıl oldu aşılama yapacaktın en son..aşılamayla mı hamile kaldın..allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah..

X