2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

sagol canım kesemiz ceviz kadar olmuş minoş pı pıt atıyordu şükür allahım bu evladımızı bize bagışlasın inşallah bu arada isimlerinizi yazayım ben kagıda bugün perşembe cumaya baglayan gece ben yine namaza kalkıcam sizin isimlerinizide söylemek istiyorum bana gercek isminizi yazın canım allahım sizede nasip etsin inaşallah en kısa zamanda sizlere de cok dua edicem bu sabah ezanında allahım inşallah kabul buyurur sizlerde en kısa zamanda nasip eder yürekden istiyorum bunun acısını ben cok yaşadıgım icin kimsenin kucagı boş kalmasın
Canım çok saol adım özlem:KK34:

sagol canım kesemiz ceviz kadar olmuş minoş pı pıt atıyordu şükür allahım bu evladımızı bize bagışlasın inşallah bu arada isimlerinizi yazayım ben kagıda bugün perşembe cumaya baglayan gece ben yine namaza kalkıcam sizin isimlerinizide söylemek istiyorum bana gercek isminizi yazın canım allahım sizede nasip etsin inaşallah en kısa zamanda sizlere de cok dua edicem bu sabah ezanında allahım inşallah kabul buyurur sizlerde en kısa zamanda nasip eder yürekden istiyorum bunun acısını ben cok yaşadıgım icin kimsenin kucagı boş kalmasın

Allah tamamina erdirir ins.cnm.enim adim zeynep.dualarini esirgeme benden de.

Bu jel ne icin arkadasim.ilk defa duydm merak ettim?
Adı preseed jel cnm forumda okumuştm tesadfen olumlu yorumlar ypmşlr spermlernn icerdd daha faZLA kalmasni saglıomuş fln araştr bi istersen mehtap bunu kullanrk hamile klmş gerilerdd anlatmştı.. tabi bu bi vesile rabbim izin verrse olur ama herseui denioz bi de bunu deniyim die sldm bnde bskalm nolck

Sıkıldım:KK43:
Hiçbir belirti de yok ki arkadaş.
Bugün vajinamda karıncalanma oldu ama belirti midir bilmiyorum.
Beklemek zor geliyor ya sabır.

Kendini dinleme canım o zaman üfürkten nem kapılıo akışına bırk inşallah güzel olcak hersey:KK34:

Dinlemesem de dinliyorum işte napim.
Bir şey sorucam. Bu yerleşme kanaması dedikleri herkeste oluyor mu?
Benim 7 gün kaldı adetime. Daha kanama falan olmadı.

Dinlemesem de dinliyorum işte napim.
Bir şey sorucam. Bu yerleşme kanaması dedikleri herkeste oluyor mu?
Benim 7 gün kaldı adetime. Daha kanama falan olmadı.

Bilmiorum ki cnm bn hiç hamile kalamadm daha bn bi arkdşm hamile daha 2 aylık kadr onda olmadı böyle bişey

gözün aydınnnnnnnn bacımmmmmmmmmmmmm:nazar::nazar::nazar::nazar: ne kadarlık evlisin yasın kac kacıncı bebk bide calışmaların neydi yazarmısn?? :KK16: k. bakma cok sordumm:KK16::KK17:

sağol cnm benim Allah tez zamanda size de bu duyguyu yaşatsın inşallah
28 yaşındayım 2.5 senelik evliyiz bu ay ilk denememizdi hatta ben olmaz diye düşünmüştüm bebiş bizi şaşırttı ovülasyon testi kullandım çift çizgiyi görmeden başladık çalışmalara aslında çokta çalışmadık o dönem 3-4 kere gün aşırı yaptık o kdr hatta sonra neredeyse 1 hafta ara verdik çnk evde değildik

canım ben iki kez hamile kaldım düşükle sonuçlandı ikisinde de yerleşme kanaması olmadı yani herkeste olmayabilir.

Öncelikle geçmiş olsun. Allah tekrar nasip etsin, sağ salim kucağına almayı nasip etsin bu kez inşallah...
Teşekkür ederim bilgi için de..
Sende ilk zamanlar herhangi bir belirti oluyor muydu?
Benim ilk defa biraz önce sert şekilde sağ kasığıma iğneler battı.
Böyle bi şey olmuş muydu?

X