2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Zaman yönetimi konusunda bende berbatım, inşallah üstesinden geliriz tez zamanda:KK14:
Hakan dedenin videolarını indirdim, onları mp3 yapıp telefona atayım diyorum. Yarında dersane var. Başka bişiyde çalışmadım, pufki puf:emir_bebek:

Zaman yönetimi konusunda bende berbatım, inşallah üstesinden geliriz tez zamanda:KK14:
Hakan dedenin videolarını indirdim, onları mp3 yapıp telefona atayım diyorum. Yarında dersane var. Başka bişiyde çalışmadım, pufki puf:emir_bebek:

yarın güzel bir şekilde başla e mi kuzum?:KK34:
bak bekliyorum raporunu :KK42:

Son düzenleme:
Hayır tatlım böyle düşünme:KK45::KK20:.Bence sen gayet güzel çalışıyorsun.:nazar:Maşallahın var.Daha ne olsun?Ne kusuru canım?Elbette kafanı kurcalayan şeyleri yazacaksın.Biz de birbirimize destek olmaya çalışacağız.:KK19:Eğer ben seni bilmeden incittiysem özür dilerim.:KK17:

Tatlım sen okuluna rağmen gayet iyisin.:nazar:Ben okulla kpssyi bir arada götürememiştim.:KK50:Konularım yarım kalmıştı.Öylece de sınava girmiştim.:KK50:Amin meleğim.Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah.:KK16:Sağ ol canım.Geometriyi bitirdim ama çok iyi olduğumu söyleyemem.:KK50:Geometride önemli olan görmek.Ben de maşallah zor görüyorum geometride.Çok uğraşıyorum bir sorunun çözümünde.:KK14:

Maşallah meleğim.:nazar:Güzel çalışmışsın.:KK6::nazar:Sağ ol tatlım.Sana yüzde yüz katılıyorum bu aynı zamanda psikolojik bir savaş.Güçlü olanın yılmayanın kazandığı bir savaş.İnşallah bizler de onlardan olacağız.:KK16:

Maşallah canım.:nazar::nazar:Çalışma stilini çok beğendim.:KK16:İnşallah böylece tarihten iyi sonuçlar alırsın.:KK16:

İnşallah ben götürebilirim canım çok korkuyorum olmücak diye hele de alan gözümde o kadar büyüyor ki:KK50:
Bıktım şu okuldan hocalardan ödev sunum son sene yapılcak iş mi ya kaç saatim gitti bugün ona akşam üstü de dershanem vardı utanarak raporumu veriyorum öyt 85 soru öğrenme psikolojisi 45 soru tarihten duraklama ve gerileme bitti 40 soru maaşesef bu kadarcık:KK50:

Ben de dersaneden geldim yemek yedim kızçelerim.:KK56::KK56:

3 gibi başlayacağım inşallah.:KK16::KK16:

İyi çalışmalar hepinize.:21:

Mola verdim şimdi:KK14:

kızlar kayınvalide faceden bana ne yazarsa beğenirsiniz:KK53:
''bu sene ne yap et kazan oğlum oralarda hep yalnız kalıyor'':KK14:

sanki tek yalnız olan o
sen de burda yalnızsın bilmem farkında mı?
hem sen onun oğluna hizmetçi olmıcaksın
ayrıca çok düşünüyosa oğluşunu kendisi gitsin onun yanına :63:
ne cüretle böyle diyor sana. bence hiç muhattap olma, direkt sevdiceğe yönlendir. o baksın icabına :KK9:

X