Rabbi yessir duası

Allâhü hüve melikün semîyun kâdirun kerîymün halîymün ledıyfûn alîymün muîînûn sâdikun ”
Canım bu zikri okusak her kişi için 111 adet okunuyormuş..Çok etkiliymiş .Günlük 4 kişi için okunabilir..Bir defa dua bir dilek şeklinde..
Dilekleri kısa tutarsak filancanın gönĺündeki dileğini kabul et şeklinde.Kisi başı 4 dua gibi bir rakam düşer ne dersinjz. MoonfacedMom MoonfacedMom
Canım ismi azam duası mu bu dua

En Kuvvetli Dua, İsmi azam yapılacak en kuvvetli dualardan bir tanesidir. Büyük zatlar bu en az 11 en çok 111 kere okunacak bu esmaların hangileri olduğunu öğrenebilmek uğruna tüm imkanlarını feda etmişlerdir. Bu ism-i şerifler de şunlardır:
” Allâhü hüve melikün semîyun kâdirun kerîymün halîymün ledıyfûn alîymün muîînûn sâdikun ” dur.
İsmi Azamların bir kısmının anlamı ise;
Allah: İlâhlıkla vasıflanmış olan yani ibâdete lâyık olandır.
El Melik: Bu isim Allah’ın her mülkün sahibi olduğuna işarettir.
El Kerim: Kerim ismi, ulu, büyük ve ikramı bol olan demektir.
El Aliyy: Allâh-u Teâla’nın kudretinin mahlûkatlardan üstün olduğu anlamına gelir.
Es Sadık: Allah dediği ve vaat ettiği her şeyde sâdık olandır.
İsmi azamların faziletleri:
Allâh-u Teâla ile güçlü bir bağ kurmak isteyen kişi Allâh-u Teâla için on bir gün oruç tutup bu süre boyunca kimseyle konuşmaz ve bu süre sonuna her namazın arkasından bu isimleri yüz on bir defa okursa, Allâh-u Teâla o kişiye sırlı kapılarını açar, mülk ve melekûtü tanıtır.
Dünyevi bir makam isteyen kişi 12 rekat hâcet namazı kıldıktan sonra samimi kalp ve düzgün niyetle bu ism-i şerifi 111 kere okursa murâdına nâil olur.
En Kuvvetli Dua
Bir hâcetin olup da onun yerine gelmesini isteyen kişi, bu ismi şerifi 111 kere okuyup murâdını Allâh-u Teâla’dan isterse şüphesiz Allâh-u Teâla o hâcetini giderir.
Bu ismi şerifi bir taş üzerine okuyup fırtınalı denize atılırsa denizin dalgaları sûkunete erişir ve böylece kimse boğulmaz.
Bu ismi şerifi 111 kere Arapça olarak yazıp üzerinde bulundurulursa hiçbir kötülük tesir etmez.
Bu ismi şerifi düşmanlarının yanında okuyan kişi hasmına gâlip gelir ve ondan hayır görür.
Bu ismi şerifi herhangi bir niyetle 11 kere okuyan kişi mutlaka o niyetine nâil olur.
Zorba bir sultandan korkup ona giderken bu ismi şerifi okuyan kişi şerrinden kurtulur.
Her farz namazının ardında bu isimleri 11 kere okumaya devam eden kişiye Allâh-u Teâla dünya ve âhirette rızık verir, herkes onu sever,
Böylece ismi azam ile edilen dualar ile ettiğimiz dua en kuvvetli dua suretine bürünür ve Allah’ın izni ile kabulüne karine olur.

🤲🤲" Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr" şeklinde kısaca okunan Rabbi Yessir duası, "Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır" anlamına gelir.

🔊🔊LİSTEMİZ 🔊🔊

1. MoonfacedMom MoonfacedMom ➕

2. Mintimint Mintimint ➕

3. Morrmeneksee Morrmeneksee ➕

4. Life light Life light ➕

5. A arkadasimes

6. PETRA1012 PETRA1012

7. @lunissss➕

8. Mucizemm222 Mucizemm222

9. Magnifiaque Magnifiaque

10. Yorgunkus Yorgunkus ➕

11. namaste21 namaste21 ➕

12. O oziko_53

13. namaste21 namaste21 ➕

14. K Kirazxyz

15. burcusami burcusami ➕

16. Ssevincli Ssevincli ➕

17. Ssevincli Ssevincli ablası➕

18. K karamelli001 ➕

19. Z zinciriye ➕

20. 5 528mucizemmm ➕

➡️ 21. M M_atruska

Adım Hazal

Duam; Rabbim aklen bedenen ve ruhen oğlumu sağlıklı hayırlı namazli kuranli bir şekilde büyütmeyi nasip et.
Namazlarimizi aşkla kılmayı nasip et Allahım.
Eşim ve benim sağlıklı bir şekilde ideal kilomuza gelmeyi nasip et.
İçimde söyleyemedigim dualarımı bilen sensin Rabbim hayırlısı ile oldu çok şükür sevinci yasat bize amin inşallah.

➡️ 22. @Onlymemeself➕

Ben isterimki herkesin duasi kabul olsun. Herkes saglikli, huzurlu ve mutlu olsun.
Benim bu zor gunlerde islerim rast gitsin isterim

➡️ 23. H Hapiness

Bismillahirrahmanirrahim, Allah'ım hayırlısı ile 2021 DGS ile gönlümdeki okulu çok iyi bir puan ile kazanmami nasib eyle. Kazandıktan sonra okula gidip gelme konusunda herkes bana destek olsun. Kendi şefim dahil olmak üzere tüm şefler ve tüm müdürler destekçim olsun. İdari izin konusunda kimse asla sıkıntı çıkarmasın, surat asmasın. Herkes yanımda olsun. Ve işimde her daim çok başarı olayım 🙏 Duama amin diyen herkesin gönlünden geçen duasını da kabul eyle. Amin 🙏

➡️ 24. perestu perestu ➕

İsmim kevser
Rabbim beni, eşimi, ailemi ve sevdiklerimi bağışla. Bizleri yolundan ayırma, imansız bırakma. Bizleri şeytan ve şeytan nefisli insanların şerrinden koru. Rabbim evimizi hayırlısıyla almayı nasip et. Bana ve çocuk sahibi olmak isteyen herkese sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürlü evlatlar nasip et. Rabbim biz bir tek Sen'den ister ve dileriz, Senin dilemen ile herşey oluverir, bu mübarek günler hürmetine dualarimizi kabul eyle.

➡️ 25. V Vavin ➕

,allhim benim duam hayırlı sağlıklı evlat tez zamanda nasip eyle

➡️ 26. İpek➕

Allahım hepimizi su hastalıkta kurtarsın hayırlı saglıklı Alah yollunda cocuklarımızı buyutmeyı nasıp etsin evlat ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsin bizim için ve herkes için hayırlısı neyse Allah bize onu nasıp etsin ☺️

✔️Kişi başı düşen sayı 1️⃣2️⃣ adet

✔️6 arkadaş için okunacak

✔️Toplam günlük okunacak sayı 72

✔️Saat 0️⃣0️⃣▪️0️⃣0️⃣ da süre dolacak yeni arkadaşlara geçilecektir.
6 arkadaşa okudum Rabbim kabul etsin inşallah

🤲🤲" Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr" şeklinde kısaca okunan Rabbi Yessir duası, "Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır" anlamına gelir.

🔊🔊LİSTEMİZ 🔊🔊

1. MoonfacedMom MoonfacedMom ➕

2. Mintimint Mintimint ➕

3. Morrmeneksee Morrmeneksee

4. Life light Life light ➕

5. A arkadasimes

6. PETRA1012 PETRA1012

7. @lunissss

10. Yorgunkus Yorgunkus

11. namaste21 namaste21

12. O oziko_53

13. namaste21 namaste21

14. K Kirazxyz

15. burcusami burcusami ➕

16. Ssevincli Ssevincli ➕

17. Ssevincli Ssevincli ablası➕

18. K karamelli001

19. Z zinciriye ➕

20. 5 528mucizemmm

➡️ 21. M M_atruska

Adım Hazal

Duam; Rabbim aklen bedenen ve ruhen oğlumu sağlıklı hayırlı namazli kuranli bir şekilde büyütmeyi nasip et.
Namazlarimizi aşkla kılmayı nasip et Allahım.
Eşim ve benim sağlıklı bir şekilde ideal kilomuza gelmeyi nasip et.
İçimde söyleyemedigim dualarımı bilen sensin Rabbim hayırlısı ile oldu çok şükür sevinci yasat bize amin inşallah.

➡️ 22. @Onlymemeself

Ben isterimki herkesin duasi kabul olsun. Herkes saglikli, huzurlu ve mutlu olsun.
Benim bu zor gunlerde islerim rast gitsin isterim

➡️ 23. H Hapiness

Bismillahirrahmanirrahim, Allah'ım hayırlısı ile 2021 DGS ile gönlümdeki okulu çok iyi bir puan ile kazanmami nasib eyle. Kazandıktan sonra okula gidip gelme konusunda herkes bana destek olsun. Kendi şefim dahil olmak üzere tüm şefler ve tüm müdürler destekçim olsun. İdari izin konusunda kimse asla sıkıntı çıkarmasın, surat asmasın. Herkes yanımda olsun. Ve işimde her daim çok başarı olayım 🙏 Duama amin diyen herkesin gönlünden geçen duasını da kabul eyle. Amin 🙏

➡️ 24. perestu perestu ➕

İsmim kevser
Rabbim beni, eşimi, ailemi ve sevdiklerimi bağışla. Bizleri yolundan ayırma, imansız bırakma. Bizleri şeytan ve şeytan nefisli insanların şerrinden koru. Rabbim evimizi hayırlısıyla almayı nasip et. Bana ve çocuk sahibi olmak isteyen herkese sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürlü evlatlar nasip et. Rabbim biz bir tek Sen'den ister ve dileriz, Senin dilemen ile herşey oluverir, bu mübarek günler hürmetine dualarimizi kabul eyle.

➡️ 25. V Vavin ➕

,allhim benim duam hayırlı sağlıklı evlat tez zamanda nasip eyle

➡️ 26. İpek➕

Allahım hepimizi su hastalıkta kurtarsın hayırlı saglıklı Alah yollunda cocuklarımızı buyutmeyı nasıp etsin evlat ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsin bizim için ve herkes için hayırlısı neyse Allah bize onu nasıp etsin ☺️

✔️Kişi başı düşen sayı 1️⃣2️⃣ adet

✔️6 arkadaş için okunacak

✔️Toplam günlük okunacak sayı 72

✔️Saat 0️⃣0️⃣▪️0️⃣0️⃣ da süre dolacak yeni arkadaşlara geçilecektir.
Kendim dahil olmak üzere son altı kişinin duasını okudum. Rabb'im herkesin gönlüne göre versin 🙏🙏

2. Mintimint Mintimint
3. Morrmeneksee Morrmeneksee
4. Life light Life light
5. A arkadasimes
6. PETRA1012 PETRA1012
7. @lunissss
10. Yorgunkus Yorgunkus
11. namaste21 namaste21
12. O oziko_53
13. Ssevincli Ssevincli