2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
çok zor tabi tatlım Rabbim kimselere özletmesin evlat özlemi hiç birşeye benzemiyor :KK31::KK5: demek kızın azcık geç geldi ha sağlıkla büyütürüsnüz inşallah göbişindeki kardeşini de sağlıklıca vaktince kucağına almak nasip olsun inşallah :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

bende var tatlım ama hafif bi ağrı oluyor dr uma gittim dün kan testim değerime bakıldı 752.3 olmuşuz :KK49::nazar:

sakin ol tatlım bebişinide sitrese sokma :KK20::KK49::nazar::KK19:

canım benim hoş geldin sefalar getirdin :KK19: amin inşallah ALLAH razı olsun o güzel dualarına kocaman amin diyorumm :KK49::emir_bebek::nazar::KK19::KK54: ayy ne güzel yaa dayanışma olması süper çok çok sağol ben çok soru soracağım kesin :KK52::KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK3: canım dr um iğne verdi düşük olmasın diye dünde eve geç geldim acayip yorgundum :KK37: ancak gelebildim :KK19::KK16:

canım benim ya çok yıpranmışsın :KK5: çok çok geçmiş olsun inşallah göbişindeki bebişini kucağına sağlıklıca vaktinde almak nasip olsun :KK49::KK9::emir_bebek::nazar::KK19::KK19::KK19: tavsiyelerinden bende yararlanacağım tatlım çok sağol faydalı bilgilerin için :KK16:

valla bilmem burçlardan hangisi olacak bebişlerimiz :KK15::KK52: ohh maşallah tatlımm şimdi senin ve bizlerin hepimizin içi rahatladı :KK49::KK52::nazar: bende cumartesi keseyi görmeye gidicem inşallah :KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

maşallah ya çok sevindim çilekciğim tekrar gözleriniz aydın olsun tekrar tebrikler :KK9::KK49::KK19: bended azcık leke şeklinde aman kan olmasın inşallah bende bolca dinlenmeye çekileceğim bu sıralar :KK37::KK31::KK19:

çok teşekkürler kazen amin inşallah ALLAH razı olsun

sürmeli ben neden yokum ki listede :KK5::KK19: unutulmuşum çabucak :KK4::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16:

ay cnm sen geldınde bır neşelendık...mıllet nerdesınız mart ayında anne olacaklar..haydı hareket yapalım..
herkes kan sonucunu yazsın..karsılastıralım..sat ve kan sonucu..

26 mayıs-2200 benım :nazar::nazar::nazar::KK49:

canım benim hoş geldin sefalar getirdin :KK19: amin inşallah ALLAH razı olsun o güzel dualarına kocaman amin diyorumm :KK49::emir_bebek::nazar::KK19::KK54: ayy ne güzel yaa dayanışma olması süper çok çok sağol ben çok soru soracağım kesin :KK52::KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşbulduk canım, ne zaman istersen bolca sorabilirsin :))))))))))

Herkese selam arkadaşlar;

Ben 2012 mart annesiyim ve topicte doğumu en kolay geçenlerden biriyim:KK8:

ne spinal, ne epidural... tamamen orijinal normal doğum ile oğlumu kucağıma aldım...:KK9::KK9:

23 Martta doğum yapmam gerekiyordu, o gün kontrole gittik, doktorum ne açılma var ne sancı, pazartesiye kadar belirtiler olmazsa tekrar kontrole gel dedi, ve pazartesiye kadar hiç belirti olmadı, bizde pazartesi tekrar gittik, gittiğimizde nstde 10 dk içinde 100 değerinde iki sancı ve 5 cmde açıklık vardı, doktorum doğumun başlamış bile dedi:KK52: dokuzbuçukta yatış yaptık, doğumu hızlandırsın diye suni sancı verdiler ve saat 13:50de oğlum dünyaya geldi, hemde 2. ıkınmada:KK52:

sizlere tavsiyem benim yaptıklarım,

1-Asla doğumu düşünmeyin, neye odaklanırsanız onu yaşarsınız, ben hep adı üstünde normal doğum, ben normal doğum istiyorum dedim ve doğumdan sonra yaşayacağım ana, evladımı kucağıma alacağım zamana odaklandım, ve dediğim gibi ona odaklandığım için o anıda doyasıya yaşadım,
2- bol bol yürüyüş ve egzersiz yapın, nette hamileler için egzersizler var.
3-bol bol su için
4-Bol bol dua edin, ben elimi karnıma koyar ve Rabbi yessir vela tuassir,Rabbi temmim bil hayr(Allahım kolaylaştır, zorlaştırma, bunu benim için hayırlı kıl) derdim ve hakikaten kolaylaştırdı,
5-Bol bol hurma yeyin, ben son bir ayda 5 kilo hurma yedim, hurma rahim kaslarını güçlendiriyormuş, rahim kasları güçlenincede doğum esnasında acı azalıyormuş,

Sormak istediğiniz şeyler olursa yardıma hazırım....

Rabbim hepinize kolay doğumlar ve evladınızı sağlıcakla, hayırla kucağınıza almayı nasip etsin:KK16:

ne spinal, ne epidural... tamamen orijinal normal doğum ile oğlumu kucağıma aldım...:KK9::KK9:

23 Martta doğum yapmam gerekiyordu, o gün kontrole gittik, doktorum ne açılma var ne sancı, pazartesiye kadar belirtiler olmazsa tekrar kontrole gel dedi, ve pazartesiye kadar hiç belirti olmadı, bizde pazartesi tekrar gittik, gittiğimizde nstde 10 dk içinde 100 değerinde iki sancı ve 5 cmde açıklık vardı, doktorum doğumun başlamış bile dedi:KK52: dokuzbuçukta yatış yaptık, doğumu hızlandırsın diye suni sancı verdiler ve saat 13:50de oğlum dünyaya geldi, hemde 2. ıkınmada:KK52:

1-Asla doğumu düşünmeyin, neye odaklanırsanız onu yaşarsınız, ben hep adı üstünde normal doğum, ben normal doğum istiyorum dedim ve doğumdan sonra yaşayacağım ana, evladımı kucağıma alacağım zamana odaklandım, ve dediğim gibi ona odaklandığım için o anıda doyasıya yaşadım,
3-bol bol su için
4-Bol bol dua edin, ben elimi karnıma koyar ve Rabbi yessir vela tuassir,Rabbi temmim bil hayr(Allahım kolaylaştır, zorlaştırma, bunu benim için hayırlı kıl) derdim ve hakikaten kolaylaştırdı,
5-Bol bol hurma yeyin, ben son bir ayda 5 kilo hurma yedim, hurma rahim kaslarını güçlendiriyormuş, rahim kasları güçlenincede doğum esnasında acı azalıyormuş,

Rabbim hepinize kolay doğumlar ve evladınızı sağlıcakla, hayırla kucağınıza almayı nasip etsin:KK16:

aminnnnnnnnnnnnnnnn çok teşekkürler..allah razı olsun tavsıyelerınden..cok tesekkur ederız yaaaa:KK54::KK54::KK54::KK54::KK49::KK49::KK49:

çok zor tabi tatlım Rabbim kimselere özletmesin evlat özlemi hiç birşeye benzemiyor :KK31::KK5: demek kızın azcık geç geldi ha sağlıkla büyütürüsnüz inşallah göbişindeki kardeşini de sağlıklıca vaktince kucağına almak nasip olsun inşallah :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

:KK3: canım dr um iğne verdi düşük olmasın diye dünde eve geç geldim acayip yorgundum :KK37: ancak gelebildim :KK19::KK16:

sürmeli ben neden yokum ki listede :KK5::KK19: unutulmuşum çabucak :KK4::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16:

Aman dikkat et.. Yorma kendini.. Dinlen:KK34:

Amin canım hepimize inşaallah:KK16: Ay yok kız unuturmuyumm bilgilerin elimde yokki tatlişim

Yazda ekleyem sizide :emir_bebek::KK49:

surmeli ben msj sayım nedeniyle özel msj atamıyorum ne bilgisi gerekiyor yazayım ben sana burdan

Olur tatlım zaten ilk mesajda belirttim :KK42:

3-bol bol su için

Maşaallahh ben kızımda 2 kere suni sancı aldım 36 saat sancıdan sonra geldi sıpam:KK16:

İnşaallah bu doğumum kolay olur yaa:KK50:

Liste Bilgilerim :nazar:

yaşadığım şehir : Kayseri

son adet tarihi : 26 mayıs ( çilek le aynıymışız :KK9: )

beklenen doğum tarihi ( çilekle aynı :KK3: )

ilk bebek :KK52::emir_bebek::nazar:

veee 2. tüp bebek tedavimde nasip oldu bebişim :KK49::nazar::nazar::nazar::nazar: 70 aylık özlemden sonra Rabbim isteyen özleyen bekleyen herkesin başına nasip etsin inşallah

Sifacimmm seninle ayni topicte bebek bekliyorduk cok sevindim hamile olduguna allah tamamina erdirsin bende mart annesi olacaktim ama ruzgar pasa 8 gun erken dogdu subat annesi oldum:-) cokk sevindim senin adina opuyorum

oooo hamişler artmış bekleyin kızlar beni de bekleyin dilerim aranıza katılabilirim. psikolojik değilse eğer göğüslerim çok hassaslaştı ve sürekli adet olcakmışım gibi hissediyorum. kendinize dikkat edin kızlar bana da dua edin aranıza katılayım. :KK70:

yaşadığım şehir : istanbul

son adet tarihi : 25 mayıs

beklenen doğum tarihi 1 mart

3. çocuk :)

oooo hamişler artmış bekleyin kızlar beni de bekleyin dilerim aranıza katılabilirim. psikolojik değilse eğer göğüslerim çok hassaslaştı ve sürekli adet olcakmışım gibi hissediyorum. kendinize dikkat edin kızlar bana da dua edin aranıza katılayım. :KK70:

hadi bakalım canım bekliyoruz güzel haberlerini:KK34:

Liste Bilgilerim :nazar:

yaşadığım şehir : Kayseri

son adet tarihi : 26 mayıs ( çilek le aynıymışız :KK9: )

beklenen doğum tarihi ( çilekle aynı :KK3: )

ilk bebek :KK52::emir_bebek::nazar:

veee 2. tüp bebek tedavimde nasip oldu bebişim :KK49::nazar::nazar::nazar::nazar: 70 aylık özlemden sonra Rabbim isteyen özleyen bekleyen herkesin başına nasip etsin inşallah

:KK49::KK49: eveet aynıyız ne guzelll....o zaman herkes hıslerını yazsın ya dun gece kasıklarım baya bır agrıdı batma seklınde..bırde kahverengı ama acık kaverengıler gunde 1 kez gelıo 2-3 gundur..allahtan koyu yada kırmızı degıl..sızdede varmı?en son htc 2200 cıkmıstı..sızın kac nolur yazında ıcım rahatlasın..doktora ne zaman gıdıceksın karındaşım sifaa :KK31::KK48::KK54:

Merhaba arkadaslar bende bugun hamıle oldugumu ogrendım 2.5 yasında bır kızım var ınsallah hayırlısıyla saglıklı dogar kızımın kardesı...

merhaba bende dün sabah öğrendim adetim 2 gün geçmişti herkezin hayırlı olsun sağlıkla gelsinler

herkese merhaba

allah hepimizi nazarlardan korusun
3 ay once yasadıgım bir hüsrandan sonra
allah yeniden bu duyguyu nasip etti..
Allah tüm hamilelerin yolunu açık etsin
bebeklerimizi sağlıkla kucagımıza almamızı nasip etsin..
Ben de varım canlarım..ekleyin beni de listeye.
Yolun sonuna kadar beraber olmayı bir avazda yavrulara kavyşmayı nasip etsin.
:nazar::nazar::nazar::KK49::KK49:

Günaydın kızlar

Bende 2.ye hamileyim. 1 tane kızım var 16 aylık

Şubat annesi olacağım sanıyordum yanılmışım mart annesi olacakmışım tabi 40 haftasını doldurursa..

Listeyi ben hazırlayımda ilk sayfaya ekleyemem.. Kazen açmış konuyu.. Nasıl yapalım yeniden konu açalımmı ?

inşallah :KK9: Bebeklerbalık burcumu oluyor sımdı :KK52: Nasıl mart bebeklerı uslumu:KK49:

:KK49:

hayırlı uğurlu olsun kızlar, bende 2012 mart annesiyim, 7 Martta bekliyorduk kızımı 18 Ocakta geldi. Bizim topiğin ilk bebeğidir kendisi :) Zamansız olsada şuan maşallahı var :)

2012 mart anneleri olarak hep yanınızadayız, doğurunca ve burayı bırakanlar olmadık, bir çoğumuz özel yaşantımızdada görüşüyoruz, hergün burada bir aradayız ve imdat derseniz hepimiz yanınıza koşarız, bizim topikte yazmanız yeterli sorununuzu, burayı herkes takip etmeyebilir çünkü.

sakin,huzurlu,bir hamilelik olur inşallah hepinize.

bende saat 4 gibi gidicem doktora kan tahlili yaptırcam şanslıysam kalp atışlarınıda duyarız belki

hayırlısı olsun inşallah senide aramızda görürüz tatlım

bende saat 4 gibi gidicem doktora kan tahlili yaptırcam şanslıysam kalp atışlarınıda duyarız belki

ayyy hadıınsallah mutlaka sonucları bıze de yaz..
duyarsın ınsallahh sen keseyı gormusmuydun?
ılk degerın kactı?:21::nazar::nazar:

X