2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
teşekkürler canım inş iyi ve kolay bir eğitim yılı olur bizim için hamileyken zor olacak minciklerle uğraşmak ama yine de seviyorum ben onlarla olmayı

çok geçmiş olsun canım benim... sen ikiye bölünüyorsun bi karnındakine birde kucağındakine... insan nasıl gözünden sakınıyor dime, tırnağı incilmesin istiyor... benim ilk bebeğim olacak herşeye ağlıyorum o kadar duygusallaştım ki geçen gün çok hastalandım kendim umrumda değildi zannettim ki ona bir şey oldu... Allah herkesin yavrusunu ona bağışlasın...

Biraz zor bir eğitim yılı bekliyor sanırım özelliklede ilk okul öğretmenlerini ...

teşekkürler canım inş iyi ve kolay bir eğitim yılı olur bizim için hamileyken zor olacak minciklerle uğraşmak ama yine de seviyorum ben onlarla olmayı

sınıf öğretmenleri için zor ,anasınıfı öğretmenleri için zor minik yaramazlarla uğraşmak özelliklede 1.sınıfa başlayacak olanlar için daha zor gerçekten

sınıf öğretmenleri için zor ,anasınıfı öğretmenleri için zor minik yaramazlarla uğraşmak özelliklede 1.sınıfa başlayacak olanlar için daha zor gerçekten

benimki de anasınıfı canım onların peşinde koşmaktan ayakta kalmaktan yoruluyor insan hele de şimdi karnım büyümeye ve zorlamaya başlayınca daha zor olacak rabbim kolaylığını verir elbet onlara faydalı olmak istiyorum her zaman inş elimden geldiğince hem bebişimi hem kendimi yormadan hem de o miniciklere faydalı olurum rabbimin izniyle

Tebrikler.. Gerçekten bu zamanda bu zihniyeti taşıyan çok öğretmen de kalmadı.. Artık sabırsız tahammülsüz bir nesiliz ve bizden sonrakiler de sanırım böyle olucak.. ALLAH yardımcınız olsun.. bütün hamilelerin ve bütün çalışanların.. Gerçekten bu şekilde çalışmak zor oluyormuş :)

teşekkür ederim canım ama yapmamız gereken bu zaten ama dediğin gibi gittikçe mesleğini kötüye kullanan yan gelip yatanlar da var malesef rabbim kolaylığını verir inş cümlemize

selam kızlar,

hakikatten ne sıkıcıydı bugünkü eğitim değil mi melektaşlarım? çekeceğiz artık cumaya kadar. napalım??

ebah234

takma kafana canım. bizim de çok sorunlarımız vardı. burada anlatılamayacak kadar... geçen yıl kurban bayramında kayınbabamı da kendi babamı da aradım, dedim ki sizin rızanızla başladı, sizin rızanızla da bitsin, ben artık yürütemiyorum dedim. onlar da geldiler sağ olsunlar. ama sonuç, hala birlikteyiz ve o günden beri eşim çok farklı. sanırım kendilerinde evlendikten sonra zaten benim, çekip gidemez diye bir tavır ve düşünce oluyor. gidebileceğini kendilerine gösterince de 180 derece dönüyorlar. Yİne de en güzel günlerimi hamileliğimi öğrendikten sonra yaşamaya başladım. Allah'a şükür pek sorun yaşamıyoruz. düzelir inşallah canım. dualarımız seninle.

kızlar çok haklısınız aslında elimizden gelen herşeyi yapmamız lazım. ama bazen ben karşımdakinin çocuk olduğunu unutuyorum. ben branş öğretmeniyim. yani artık 5 6 7 8 sınıflara ders anlatacağım. o kadar çok sinirleniyorum ki bazen gerçekten de çocuk demiyorum karşımdakilerin. ailesi bırakmış küfürler bini bir para üst baş perişan. ben küfür duyunca çıldırıyorum. bakıyourm konuşmak işe yaramıyor. sonunda başlıyorum bağırmaya. bu da benim negatif tarafım. sinirlenmemem lazım biliyorum ama bazen çığrından çıkıyor işler

Ahh arkadaşım sorma. aynı dertten ben de muzdaribim evde ana babaları 1iyle uğraşamaz. biz hepsiyle uğraşıyoruz. gerçi bu da mesleğimizin cilvesi ama. çocuk olduğunu unutturacak davranışlarda bulunanlar da gerçekten çıkıyor aralarında. ben de branşçıyım ve biz de bu yıldan itibaren 2.sınıftan başlayacağız derslere girmeye. bakalım biz nelerle karşılaşacağız.?

oy ben yerim sizin fotonuzu bekliyoruz cnm

ekledim şekerim

Sağol bebeğim ya evet ikisininde canı sağolsun tek sağlıklı olsunlarda.. evet diloşum yemeyince ben kahroluyorum kaç gündür sadece devam sütü içiyor yemek yemiyor

Hamilelikte insan aşırı duygusal ve alıngan oluyor canım bende öyleyim.. Amin canım

ne güzell ya bi kerede 2 tane birden çok şanslısın bence canım...benimde kayınpederimin ikizi var olurmu diye çok meraklanmıştık ama olmadı...sizde ikiz olan varmı yakınderecelerden? sağlıkla alırsın bebişlerini kucağına inşallah bide bi kız bi erkek oldu mu deyme kayfine...:) tekrar tebrikler...

herkese selamlar,

benim ikli test muhabbetini biliyosunuz hala ayni muallakd evam ediyo kan testlerimin cikmasini bekliyorum..
yarin cikacak ben de doktorla adam gibi konusacagim baska carem yok zaten turk doktorlar gelene kadar ikili test tarihim gececek
ama niyeyse son bi kac gundur icime bi rahatlik geldi, cok fazla pinpirik yaptigimi ve bebegimi ve kendimi uzdugumu dusunuyorum
bi sey yok benim bebeisim de turp gibi gelecek o. sakinilan goze cop batar derler, bana hep batar. artik biraz rahat olucam

EBAH canim cok uzuldum canim, erkekler bazen odun olabiliyor yontmak lazim. ama iste yontmak icin de sabur ve guc lazim.
o da kolay degil. kacan kovalanir canim bu tamamen gercek bi soz, kac demiyorum ama o kacarsa da kovalama, eninde soonunda duracak bi yerde.

dediğin gibi mesleğimiz gereğini yapıyoruz hepimiz. ama bu yıl beni çok korkutuyor. geçen sene öğrencimi dersimde erik yeme diye iki kere uyardığım halde bana kimse karışamaz diye kapıyı çarpıp çıkan öğrenciyi bile gördüm. annesini çağırdı okula müdür annesinde küfürler havada uçuştu müdüre. karışmasın kimse oğluma diye. şimdi o çocuk parklarda rezil bi halde oyalanıyormuş. bu yıl bakalım nelerle karşılaşıp elim ayağım sinirden titreyerek çıkacağım derslerden

Onlara tahammül etmek gerçekten zor.. Bu konuda önce ailelere iş düşüyor zaten.. Çocuğuna temel eğitim vermezse, okul çağına geldiğinde okula gönderip, başka bişiyiyle ilgilenmeyip öğretmen uğraşsın, öğretmek zorunda zihniyetiyle yaşayanlarda var malesef. Gerçekten işiniz kutsal ve çok özveri istiyor.. ALLAH yardımcınız olsun.. Benim hayatımda yapamayacağım iki meslek gurubundan birisi öğretmenlik.. :)

Bence ikili testi çok fazla kafana takmamalısın.. sonuçta o test % 100 sonucu vermiyor.. Bencede birşeyi yoktur bebeğinin.. RABBİM SAĞLIK versin bütün evlatlara.. Sıkmayın canınızı...

tatlım ben yaptırdım ama çok yakın bir zamanda eşimin kuzeni doğum yaptı ikili ve üçlü testte risk yüksek çıktı aldırmayı düşündü ancak vazgeçti şimdi doğurdu ve sapasağlam bebişi onlara o kadar takılma rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inş hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…