2013 Nisan Ayında Tedaviye Başlayacaklaar...

lekelenmelerı saymıyosun cnm . kanamanın basladıgı gunden baslıyo sayım
aradım cumartesiye randevu verdiler, sonucumla da çıkıp hemen dr. uma gidicem. kanallar tıkalı onu biliyorum zaten inşallah ekstra sorun çıkmaz da hemen başlarım ben de artık :26:

merhabalar bizde nisanda başlacazz bu hafta 22si cuma gnü umut tüp bebek süleyman beyle ilk görüşmem varr.ben 22 yaşındayım eşim 26 bizim sorun erkek kaynaklı sperm azlığı ve hareketsizliği..allah hepimizin yardımcısı olsun inş.bu arada kmler süleyman beyin hastası.nasıl biri
süleyman beyyy...

merhabalar bizde nisanda başlacazz bu hafta 22si cuma gnü umut tüp bebek süleyman beyle ilk görüşmem varr.ben 22 yaşındayım eşim 26 bizim sorun erkek kaynaklı sperm azlığı ve hareketsizliği..allah hepimizin yardımcısı olsun inş.bu arada kmler süleyman beyin hastası.nasıl biri
süleyman beyyy...

ssk raporu gecıyomu umut tupbebek merkezınde ?

inanın blmiorum hç knuşmadık ücret falan daha cuma gdcem zatennn sizdemi umuta gtmeyi düşünüosunuz

inanın blmiorum hç knuşmadık ücret falan daha cuma gdcem zatennn sizdemi umuta gtmeyi düşünüosunuz

ssk raporu aldım ben , suleyman bey ı bı arkadasımdan duydum ,suleymen bey le ılk tupbebegı olumlu sonuclandı onun. suanda dogumuna 2 ay kaldı.ve yanlıs hatırlamıyorsam ssk raporu kullanılıyo umutta net bılmıyorum . öğrenmek ıstıyorum. sız fıyat konusmadınız mı ?

ssk raporu aldım ben , suleyman bey ı bı arkadasımdan duydum ,suleymen bey le ılk tupbebegı olumlu sonuclandı onun. suanda dogumuna 2 ay kaldı.ve yanlıs hatırlamıyorsam ssk raporu kullanılıyo umutta net bılmıyorum . öğrenmek ıstıyorum. sız fıyat konusmadınız mı ?

görusmeden sonra fıyat konusunda benıde bılgılendırımısın ?

mrh kızlar benide listeye alırmısınız.mikrodoz protokol uygulaması yapılacak şuan doğum kontrol hapı içiyorum.gürgan klinikte tedavi görüyorum.sorunumuz bende rezerv eşimde sayı hareket ve morfoloji sorunu var.yaşım 27 .bir başarısız tüp bebk tedavim var.adetimin 24. günü sulandırılmış lucrin iğnesine başlıyorum.rabbim hepimizin yüzüne baksın evlatlarımızı hayırlısıyla göndersin.emeklerimiz boşa çıkmasın insallh.:KK31:

süleyman beyyy...

nisanda tup yaptırcak cok..rabbim hepimize hayırlısını versin inş

allahııımmm hep de 30 yas altıyız ya...eskıden kadınlar 8 10 12 tane dogururlarmış..bize ne oluyo anlamıyoruuummmm...hormonlu yiyeceklerdınmıdır nedır yaaa

allahııımmm hep de 30 yas altıyız ya...eskıden kadınlar 8 10 12 tane dogururlarmış..bize ne oluyo anlamıyoruuummmm...hormonlu yiyeceklerdınmıdır nedır yaaa

gün geçtikçe bu durum artıyor ben şuan 30 yaşındıyım 22 yaşında evledim ve 25 yaşında korunmayı bıraktık yok yok benle evlenenlerin çocukları okula gidiyor çok üzücü yapacak bişey yok

sayfa pek ilerlemiyor sanırım tedaviler başladıkca paylaşımlar artacak rabbim hepimiz için hayırlısını versin...

gün geçtikçe bu durum artıyor ben şuan 30 yaşındıyım 22 yaşında evledim ve 25 yaşında korunmayı bıraktık yok yok benle evlenenlerin çocukları okula gidiyor çok üzücü yapacak bişey yok

sayfa pek ilerlemiyor sanırım tedaviler başladıkca paylaşımlar artacak rabbim hepimiz için hayırlısını versin...

gecen annem dedı bırını dınlemış tv de.bıkacsene sonra cocuklar hep tüp ile olucak demiş..kader napalım..evet tedavılr baslayınca sayfa senlenır

gecen annem dedı bırını dınlemış tv de.bıkacsene sonra cocuklar hep tüp ile olucak demiş..kader napalım..evet tedavılr baslayınca sayfa senlenır

ozlem ilk tup mu olu cak senın

bende dinledim biryerde yakında normal çocuklar mucize olucak diye..
benim 2. olucak cnm valla heyecanla bekliyorum inşallah bu kez olur..
senin ilk mi? sorun ne?

bende dinledim biryerde yakında normal çocuklar mucize olucak diye..
benim 2. olucak cnm valla heyecanla bekliyorum inşallah bu kez olur..
senin ilk mi? sorun ne?

ay bunda tutar inş senın.butun ısteyenlerınkı inş.benım bı kızım var.evet ilk olucak.ilk ve son olarak tutar inş=) pcos

ay bunda tutar inş senın.butun ısteyenlerınkı inş.benım bı kızım var.evet ilk olucak.ilk ve son olarak tutar inş=) pcos

maşallah cnm allah bağışlasın senin için umut var ozaman sonucta anne olabilmişsin.. ikinci için nezamandır deniyorsun?ilk kuzun hemen oldu mu?

maşallah cnm allah bağışlasın senin için umut var ozaman sonucta anne olabilmişsin.. ikinci için nezamandır deniyorsun?ilk kuzun hemen oldu mu?

saol canım.kızımda saglıklıydım.1ay da oldu hemen.2yıldır korunmuyoruz tık yok.1yıldırda tedavı goruyrm yıne tık yok.esım dırek tup dedı.asılamayla oyalanmaya gerek yok dedi.doktor degıstırdım muayene oldum.asılama sansın dusuk dedı.tup tavsıye ettı doktoda.oyle işteee

saol canım.kızımda saglıklıydım.1ay da oldu hemen.2yıldır korunmuyoruz tık yok.1yıldırda tedavı goruyrm yıne tık yok.esım dırek tup dedı.asılamayla oyalanmaya gerek yok dedi.doktor degıstırdım muayene oldum.asılama sansın dusuk dedı.tup tavsıye ettı doktoda.oyle işteee

tıranferden sonra yattınmı dınlendınmı 2hafta boyunca

tıranferden sonra yattınmı dınlendınmı 2hafta boyunca

ben pek yatmadım kendimi kasmamaya çalıştım ufak hareketlerle hareket ettim sonuç olumsuz gerçi embriyo kalitemiz pek iiyi değildi gerçi kısmet bu işler
aslında senin olur birşekilde doğal ama inssan sabredemiyor inşallah olumlu olur sonucun

merhaba kader ortaklarım=)kendımı tanıtayım evvela.26yasındayım.6senelık evlıyım.4bucuk yasında bır kızım var.o donemler kılomda yoktu saglıklıydım.kızım hemen oldu=)sukur!!ammaa velakin 2senedır ıstıyoruz olmuyor tekrar.1yıldırda tedvi goruyrm klomen.menegon iğne.sıfır elda var sıfır.pcos de oldugum için aşılama şansımda duşuk oldugu için tüp dedi doktor.nisanda yaptırcam inş tüpbebek.kurtkoy emsey hastanesıyle gecen gorustum doktoruda begendim..artık hayırlısııııııııı..inş ılk tüp de tutar.rabbım sızlerede tum ısteyenlerede kısa zamanda nasıp eder inşşşşş

hayırlısı olsun inşallah kızına en yakın zamanda tatlı bir kardeş gelir

süleyman beyyy...

tedavide süresince doktor çok önemli canım kendini huzurlu mutlu hissetmen olumlu sonuç almanda çok faydası var süleyman beyde bu zaman zarfında psikolojik olarak seni rahatlatıyo ben memnunum seninde memnun kalacağına inanaıyorum

X