2013 şubat annelerinin ultrason fotoğrafları :))

8+4 iken çekilmiş görüntü :)

$IMG_0394.jpg

Yükledim galiba cok zor oldu benm hesapta 6+6 ama ultrasonda 7+2 gecen seferde büyük cıkmıştı sizce sata göremi buna göremi hesaplıyım prensesin kalp atışlarınıda gördük çok şükür
cok guzel resim artik bebisler artiyor.tatlim seninki galiba vaginal bakilmis.resme bakinca anladim.alttanmi bakilip cekilmis???

Maşallah subhanAllah Rabbim hepimizin bebişlerini nazarlardan korusun..hepside fındık halleriyle çok şirin gözüküyor:KK70::KK70::KK70:
Bende şu yükleme işini becerebilirsem atıcam en kısa zamanda..
TATLIM biz hepimiz subat anneleri topiginde listede kayitliyiz istersen senide ekleye biliriz.tam 96 tane hamis var orda.
http://www.kadinlarkulubu.com/subat-anneleri/522169-2013-subat-anneleri-413.html

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle rabbim hepimizin yavrularına sağlık sıhat versin ve sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, hayırlı evlatlar olsun inşallah. Amin.
Bende 8+1 günlük hamileyim:nazar: tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. Tahmin edersiniz ki gerçekten maddi manevi ço zorlayıcı bir dönemdi gterçekten tüm pisikojim altüst oldu ama şükürler olsunki rabbim lutfetti de gebe kalabildim. Arkadaşlar ben ne mide bulantısı ne de olumsuz başka birşey yaşamıyorum. Bu nedenle hala hamile gibi hissedemiyorum. Hissetmediğim içinde hep olumsuz bir durum mu var korkusuna kapılıp kendimi yiyorum. Hele ki başka bir hamilenin düşük v.s haberini almayagöreyim hemen vesveseden ağlamaya başlıyorum. Eşimde bıktı bu halimden. Aranızda benim gibi olan var mı biraz dertleşmeye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz...

kızlar benden de bir foto 12+5 ama usgde 13+4 paşamın elı yuzunde yıne cekmeyın ıstemıyorum dıyo

kıyamam yavruş utanmış doktordan :)) allahım bi doğsalar da ısırsak :))

ben onun o mınnak fındık burnunu nele yapıcam bı dogsun dasağlıkla hastanede ısıtme testıne gelmış bebekler vardı 2-3 gunluk nasıl mınıkler ya kıyamam:)

Maşallah !.....:nazar:..Hepiciğ biribirinden sevimli tosbiş anneleri..!

kızlarr işte kızım! talipler geçin sıraya:))
ilk resim bacağımız ve ayak parmakları görünüyor
2.resimde küçük kulağımız
3. resimde ise yüzümüz, kafayı rahmin dar kısmına sokmuş orda:)

Eklentiler

• $KERIME AYBUKE_1.JPG
    $KERIME AYBUKE_1.JPG
    73,2 KB · Görüntüleme: 62
  • $KERIME AYBUKE_12.JPG
    $KERIME AYBUKE_12.JPG
    77,4 KB · Görüntüleme: 67
  • $KERIME AYBUKE_13.JPG
    $KERIME AYBUKE_13.JPG
    78,6 KB · Görüntüleme: 64
kızlarr işte kızım! talipler geçin sıraya:))
ilk resim bacağımız ve ayak parmakları görünüyor
2.resimde küçük kulağımız
3. resimde ise yüzümüz, kafayı rahmin dar kısmına sokmuş orda:)

oy oy maşallah kuzuya ,kime benziyor annesi sana mı babasına mı :emir_bebek: yorum yapmışsınızdır kesin :KK49:

X