2014 aralik anneleri hadi burdan baslayalim

sebdicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
2.045
12
Meraba kizceler 4 nisanda hamileligimi ogrendim aralikta dogum gorunuyor sizde benim gibiyseniz tanisalim konusalim gidisatimizi karsilastiralim ama sadece aralikta dogum yapacak olanlar yazsin

bende 2 nisande ögrendim hamileliğimi 6 haftalık sen nekadarsın canım

Bende 4 hafta 2 gunluk suan itibariyle tatlim 3 hafta sonra randevum var kalp atisini falan duycaz cok sabirsizlaniyorum nerde oturuyorsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende 4 hafta 2 gunluk suan itibariyle tatlim 3 hafta sonra randevum var kalp atisini falan duycaz cok sabirsizlaniyorum nerde oturuyorsun

Canım Aralık 2014 diye sabit topicimiz var oraya gelin hepimiz ordayız

Herkesin bebeği hayırlı olsun inşallah hepimiz güzel bir hamilelik geçiririz. Benim son adet tarihim 07 Marttı dün öğrendim evdeki testle koyu ikinci çizgi çıktı. Bu benim ikinci bebeğim olacak inşallah 8 yaşında bir kızım var. Allah isteyen herkese versin inşallah bende adet ağrısı gibi ağrılar oluyor belim ağrıyor sizde durumlar nasıl birde şişlikten sanırım 2 kilo almışım gibi şimdiden....Sizler nasılsınız?

Herkesin bebeği hayırlı olsun inşallah hepimiz güzel bir hamilelik geçiririz. Benim son adet tarihim 07 Marttı dün öğrendim evdeki testle koyu ikinci çizgi çıktı. Bu benim ikinci bebeğim olacak inşallah 8 yaşında bir kızım var. Allah isteyen herkese versin inşallah bende adet ağrısı gibi ağrılar oluyor belim ağrıyor sizde durumlar nasıl birde şişlikten sanırım 2 kilo almışım gibi şimdiden....Sizler nasılsınız?

Benim ilk bebegim olcak allahin izniyle
Hicbir belirti alamet yok ama hasta olcagim zamanda benim agrim sizim olmazdi bakalim belki ilerleyen zamanlar ne gostercek benimde son adet 9 mart seninle hemen hemen ayniyiz 2 gun var aramizda

Benim ilk bebegim olcak allahin izniyle
Hicbir belirti alamet yok ama hasta olcagim zamanda benim agrim sizim olmazdi bakalim belki ilerleyen zamanlar ne gostercek benimde son adet 9 mart seninle hemen hemen ayniyiz 2 gun var aramizda

İlkler çok heyecanlı ama benimde arası çok olduğundan bu da ilk gibi unutuveriyor insan... Evet bakalım aynı gün doğarlarmı ki:))) Çalışıyormusun?

Merhaba arkadaslar bende 2 nisanda ogrendim gebeligimi 4 nisanda kesinlesti 4+6 gunluk gebeyim sanirim coookk heycan verici bisey ya 2 gun agzimiz kulakalrimizda gezdik ya ama ben tiroit ilaci kullaniyorum dua edin arkadaslar ya bugun kontrole gitcem gebelikte yukseliyo cunku tiroit degeri bisey olmaz ins... bende 15 nisani bekliyom keseyi gormek icin

İlkler çok heyecanlı ama benimde arası çok olduğundan bu da ilk gibi unutuveriyor insan... Evet bakalım aynı gün doğarlarmı ki:))) Çalışıyormusun?

Evet calisiyorum canim sen calisiomusun cok istedim eylulde dogurup edini eylul koymayi ama araliga nasip olcak insallah

Merhaba arkadaslar bende 2 nisanda ogrendim gebeligimi 4 nisanda kesinlesti 4+6 gunluk gebeyim sanirim coookk heycan verici bisey ya 2 gun agzimiz kulakalrimizda gezdik ya ama ben tiroit ilaci kullaniyorum dua edin arkadaslar ya bugun kontrole gitcem gebelikte yukseliyo cunku tiroit degeri bisey olmaz ins... bende 15 nisani bekliyom keseyi gormek icin

Senlede aramizda 3 gun var ne guzel sizinle tanismak.kendini tanitsana kac yasindasin nerde otiriyosun ilk hamilelikmi canim insallah allah uardim eder uzulme haberleri bizede vermeyi unutma hastane donusu.ben keseyi gordum 3 hafta 6 gunlukken sakliyorum arada bir bakiyorum aynen agzimiz kulaklarimizda gezdik

Merhaba araniza yeni katiliyorum. Bende aralik annesi olucam bir aksilik cikmazsa. Dun doktora gittim dusuk ve erken dogum riski fszla dediler. Bu yuzden surekli yatmam gerekiyormus. Birde bende ozel bir durum var rahmim ikiye bolukmus benim kalp seklinde riskler bu yuzdenmis. İlkkez boyle bisey duydum cok agladim dun inssllah bir sorun olmaz aliriz bebeklerimizi kucagimiza. Bu konuda bildiginiz seyler varsa paylasin cok degisik bir durum.

Merhaba araniza yeni katiliyorum. Bende aralik annesi olucam bir aksilik cikmazsa. Dun doktora gittim dusuk ve erken dogum riski fszla dediler. Bu yuzden surekli yatmam gerekiyormus. Birde bende ozel bir durum var rahmim ikiye bolukmus benim kalp seklinde riskler bu yuzdenmis. İlkkez boyle bisey duydum cok agladim dun inssllah bir sorun olmaz aliriz bebeklerimizi kucagimiza. Bu konuda bildiginiz seyler varsa paylasin cok degisik bir durum.

Cok fazla kafana takipta uzulup stres yapma belki zararli olur canim allah yardimcin olsun sen doktorun dedigini yap insallah bisey olmaz atlatirsin bi dahaki kontrole ne zaman gidiyorsun insallah

Aslinda hastaneye kan tahlili yaptiralim kesinlestirelim diye gitmistik bu yuzden devlet hastanesine gittik. Bu durumla karsilasinca ozele gitcem bikac gun sonra. Esimin tayini nedeniyle yeni tasindik pek bildigimiz doktorda yoktu arastirdik biraz o doktorada gidince yazarim gelismeleri. Tesekkur ederim ilginize. Dualarinizi bekliyorum

Aslinda hastaneye kan tahlili yaptiralim kesinlestirelim diye gitmistik bu yuzden devlet hastanesine gittik. Bu durumla karsilasinca ozele gitcem bikac gun sonra. Esimin tayini nedeniyle yeni tasindik pek bildigimiz doktorda yoktu arastirdik biraz o doktorada gidince yazarim gelismeleri. Tesekkur ederim ilginize. Dualarinizi bekliyorum

Dualarimiz seninle...

Evet calisiyorum canim sen calisiomusun cok istedim eylulde dogurup edini eylul koymayi ama araliga nasip olcak insallah

benim ilk kızım Eylülde doğmuştu. Bende Eylül koyacaktım ama etrafta o kadar çok vardıki koyan ben vazgeçtim:)))
Buna da Aralık mı koysak:)))) Çalışırken çok zor ama bende çalışıyorum

Sakin stres yapma olacağa engel olamıyorsun Allah'a sığın ve dua et kendini rahatlat niceleri varki ne şartlarda kucağına alıyor sapasağlam sağlıklı doğmalı önemli olan....

Aralik mi immmm yok sevmedim hahahah
Ben simdilik fikrim daha cok degisir ama kiz olursa asya erkek olirsa sirac
Siracin anlami nur sacan demek

Benim bebegim 6 haftalikmis . simdiden 2-3 kilo verdim bisey yiyemiyorum. Bulantim cok oluyor. Doktor ilac verdi iciyorum ama halsizlikve yorgunlugum cok oluyor. Sizde durumlar nasil?

Bendede hicbirsey yok hamile degil gibiyim masallah

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bende allah nasip ederse inşallah aralık annesiyim.4+5 haftalık benim bebeğim bugun kese görüldü.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.benim 3.gebeliğim diğer ikisinde biri düşük oldu diğeride gelişemediği için 5 aylık bitiminde gebelik sonlandırıldı ve ölü doğum yaptım çok zor günler geçirdimm.nasip se inşallah bu bebeğimi kucağıma almak istiyorum dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden...

X