2014 Eylul-ekim aylarinda tup bebek yaptiracak arkadaşlar burdayiz

geri aldin mi ? hangi hastane nerede ?
Yok cnm geri falan almadım.. Yani ilk aşılamamda doktor katater geçişinde zorlandı, ikincisini narkozla yapalım, katedar geçişi eğimli dedi. Ama ikincisinden sonra ben başka merkeze gitmeye aşladım. Orda ortaya çıktı, narkoza gerek olmadığı, aslında hiçbir eğim falan olmadığı. Yani kucaklarına düştün mü yandın.. Beylikdüzü medicana...

Merhaba, arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. İlk tüp bebek denemem, bugüne kadar sorunsuz ilerliyordu. Doktorum çarşamba günü opu işlemini yapacağını söyledi. Fakat transfer işlemini embriyoları dondurarak bir ay sonraya bırakabilceğini, yarınki kan sonuçlarına göre karar verebileceğimizi söyledi. Ya nedenn?? Anlamadım?? Yani anladığım kadarıyla 12'ye yakın yumurta gelişti. Ohss olması yumurta sayısına bağlı ise o kadar çok yumurtamda yok. Kafam çok karıştı...
Benide 1 ay bekletiyo dr canim

Canim benim soracagim seyler var sana yardimci olmakacisindan yazayim buraya. Ben telefonda soracagim ama senin yuz yuzeyken sorman daha guzel olur.
1. Imsi yapiliyormu, mikroenjeksiyon yapiliyor mu
2.embriyo zari inceltiliyor mu
3.pgd yapilacak mi
4.yumurta donduruluyor mu ucret ne
5.transfer esnasinda 1den fazla embriyo vereceklermi
6.fiyat ne kadar, fiyata dahil olmayan neler var
7.gecmiste kimyasal veya dusuk varsa ne gibi uygulamalari olacak
8. Tedaviye baslamadan veya tedavi esnasinda esimize bir tedavi veya uygulama yapilacakmi
9. Uzaktan gittigimiz icin gider gitmez tedavi baslayacak mi yoksa ileriki aylara sarkabilir mi
10.sperm fish ve tunel uygulamasi yapilacakmi

Aklima gelen sorulari boyle notediyorum ve bu hafta tum hastaneleri arayip soracagim.

1.5.10. Maddeler benim icin olmazsa olmaz.
Senin aklinda soruvarmi neler sormayi planliyorsun
canim ya biraz gec kaldim yazmakta misafirlerden firsat bulamadm tel sarji cok azdi imsi yi okudum sadece dr bu sana gerekli deil dedi ark icin deyince gelip kendisi anlatirsa daha saglikli olur bilgilerini cok bilmeden bisi diyemem dedi genart volkan baltaci .ama tavsiye edioum konusmasindan ole tatmin oldumki dier merkeslere gitmedik bana da tup bebeksiz halledilir gibi duruo dedi ama tahlil sonuclarina bagliiyiz bi daha gitmemden histereskopi cekileceim biraz uyutuolarmis dua edin bana kasima kadar ertelendi cunku lekelenme tarzinda bisi oldum stresten sanirim

Benide 1 ay bekletiyo dr canim
Bugün opu yapıldı. Ayrıntısıyla konuştum bende. Yarın karar verilcek transferin bu ay yapılıp yapılmayacağına. Ama önümüzdeki ay daha risksiz olacağını düşünüyor. Bakalım hayırlısı olsun hakkımızda..

Bugün opu yapıldı. Ayrıntısıyla konuştum bende. Yarın karar verilcek transferin bu ay yapılıp yapılmayacağına. Ama önümüzdeki ay daha risksiz olacağını düşünüyor. Bakalım hayırlısı olsun hakkımızda..

Amin cnm hakkimizda hayirlisi

Ben de bu zorlu asamalarin hepsini gecirdim ve bugün transferim yapildi:). Bundan sonra bekleme asamasi artik, hayirlisiyla gecer de iyi haberler aliriz insallah... Test tarihim ayin 30 u ama sonuc bi gün sonra verilecekmis. Bu sefer önceki gibi idrar testi filan yapmiycam, kan testine kadar azimle bekliycem insallah...
Hepimizin emekleri bosa gitmez de göbisler de kucaklar da dolar insallah...

doktorcuk bana 1 hafta sonra adet gorursun demisti sabaha karsi saat 6 da regl basladi. ilggincc cook ilgunc bu doktorlar bisey bilmeeyii... yaazzikk...negatifi ogrenip ilaclari birakali 3 gun oldu...negatif sonucu aldiginiz zamanlarda size de boyle mi olmustu?

arkadaslar bende bahceci fulyada yaptirdim tüp bebegi ilk denemem bende hafif pko esimde siddetli OAT var 20 yumurtam toplandi sonra hafif derecede ohss oldum transfer kasima ertelendi. 15 dollenmisti bugun 3. gun 12 tanesini dondurmuslar. neden 5. gun dondurmadiniz dedim kalitesimi kotu dedim gayet iyi kalitede dedi. cunku doktorum 5. gun embriyosunun tutma ihtimali daha yuksek demisti kafam karisik benm gibi 3. gun dondurulan var mi

X