2014 gelinlerinin tercih ettikleri balayı otel isimleri :)

10 mayısta düğünümüz vardı 12 mayısta maldivlere uçtuk tek kelimeyle mükemmeldi. türküye de ise belekte cornellia diamont u ayarladık orası da harika bi yer gerçi daha gitmedik oraya ama eşim gitmiş çok güzel olduğunu söylüyor balayı konsepti de baya güzel odaya kahvaltı servisi dahi var konsepte tavsiye ederim.[/QUOT

Maldivde hangi otelde konakladınız ve toplam harcamanız ne oldu acaba?

Olhuveli maldiveste kaldik her sey dahil 12 bin 300 tlye mal oldu tabi cok sıkı bir pazarlikla.cunku cogu otel ayni fiyatlarda hatta daha yuksek fiyatlarda sadece oda kahvalti veriyor. Gideceginiz tur şirketine mutlaka bunubelirtin ve nekadar verebirsiniz onuda biryin onlar otelle irtibata gecip sizin adiniza pazarlik yapıyorlar.gideceginiz mevsimde onemli suanda tam sezon dugu ivin pahali. Ama onumuzdemi aylarda birax daha uygun.birde medhufishi var orasi da bize iyi indirim yapmisyi ama Maldivlerde tekrar deniz ucagina binmek istemedigimden biz diğerini tercih ettti.
K.su usti bungolovda kaldik.onuda belirtin kara daha icuz diye onu vermeye çalışıyorlar biz su ustu olacak diye cok bastırdık.tabi yillardir calisyigimiz tur şirketi cok ugrasti bjizim icin.yoksa 18 20 binden kapiaciyorlar

Antalomuyabilirsiniz.belrında balayına giden varsa lütfen otel adı paylaşabilir mi? 1 aydır balayı için otel arıyorum yorumlara da çok güvenemiyorum. Deneyimler benim için daha önemli yardımcı olursanız sevinirim :KK68:
Maldivlerlw ilgili bilgiyi sanirim alltta cikti ordan omuyabilirsiniz.belekte kesinlikle cornelia diamont süper bi otel

Antalya belek taraflarında balayına giden varsa lütfen otel adı paylaşabilir mi? 1 aydır balayı için otel arıyorum yorumlara da çok güvenemiyorum. Deneyimler benim için daha önemli yardımcı olursanız sevinirim :KK68:
alva donna belek i tercih ettik bizde balayı için agustosta gideceğiz umarım iyi bir tercihtir

kesinlikle resimdekilerden daha güzel keşke zaman geri gelse yine gitsem :) keyfini çıkar..

Cevap vermessin diye korktum valla :KK66: uzun zmn olmus yazi siz kaderimiz benziomus dikkatmi cekti ayni tarhler ayni yer olunca yazym dedim cok tesekkur ederim :KK66: INSALLAH hersey cok guzel olur :KK66: Kahvalti cok mu erken oluyor tatlim bide yabancı yabanci turistler geliyormu otele ben biraz kiskancmda :KK43: aile oteli degil mi

Cevap vermessin diye korktum valla :KK66: uzun zmn olmus yazi siz kaderimiz benziomus dikkatmi cekti ayni tarhler ayni yer olunca yazym dedim cok tesekkur ederim :KK66: INSALLAH hersey cok guzel olur :KK66: Kahvalti cok mu erken oluyor tatlim bide yabancı yabanci turistler geliyormu otele ben biraz kiskancmda :KK43: aile oteli degil mi

kıskanmana hiç gerek yok otelde herkes kendi halinde otel demek biraz hafif kalıyor ama :)
kahvaltı istedigin saatte canım 11 12 1 hiç farketmiyo sen ne zaman inersen :)
çok güzel bi tercih yapmışsın evlilik yıldönümümde bendemi gelsem yine :)))))

kıskanmana hiç gerek yok otelde herkes kendi halinde otel demek biraz hafif kalıyor ama :)

Vayy simdi daha cok heyecanladimmm yaaaa cok tatlisin cok.sagol.yardimlarin icn :KK68:

kimsenin kimseyi rahatsz etmemesi guzel sevndm:KK19:

Ya gel valla ne güzel tanisiriz seninle :KK66:

Kahvaltida istedgn saateymis daha ne olsun super ya ben erkenden kalkmayi sevmiom 8 9 gibi 11de kalkarim hemde uykumu almis olurum INSALLAH GITMEK NASP OLUr

aksam yemeklerinde ne yaptnz kuzum

ya ben cok arastrdm ve odalari cok begendim dedim acaba nette bole guzel ama seni bulduguma sevndim icime su serptn cok mutlu ettn beniii :KK66: eksik olma

Vayy simdi daha cok heyecanladimmm yaaaa cok tatlisin cok.sagol.yardimlarin icn :KK68:

kimsenin kimseyi rahatsz etmemesi guzel sevndm:KK19:

Ya gel valla ne güzel tanisiriz seninle :KK66:

RİCA EDERİM CANIM BENDE BÖYLEYDİM GEÇEN SENE BU ZAMANLAR :)))))
BİRAZ ZOR Bİ İHTİMAL CANIM AMA ÇOK İSTERDİM VALLA YAA :)

Kahvaltida istedgn saateymis daha ne olsun super ya ben erkenden kalkmayi sevmiom 8 9 gibi 11de kalkarim hemde uykumu almis olurum INSALLAH GITMEK NASP OLUr

aksam yemeklerinde ne yaptnz kuzum

ya ben cok arastrdm ve odalari cok begendim dedim acaba nette bole guzel ama seni bulduguma sevndim icime su serptn cok mutlu ettn beniii :KK66: eksik olma

EVET CANIM İSTEDİĞİN SAATTE Bİ ZORUNLULUK YOK ŞU SAATE KADAR YAPICANIZ DİYE HİZMETTE MÜKEMMEL HEEE :))
AKSAM YEMEKLERİNİDE RESTARONTALARDA HALLETTİK ZATEN KAHVLTIDA O KADAR ÇOK ÇEŞİT VARKİ ONUNLA DOYUYOSUN AKSAMA KADAR ACIKMIYOSUN :)

EVET CANIM İSTEDİĞİN SAATTE Bİ ZORUNLULUK YOK ŞU SAATE KADAR YAPICANIZ DİYE HİZMETTE MÜKEMMEL HEEE :))
AKSAM YEMEKLERİNİDE RESTARONTALARDA HALLETTİK ZATEN KAHVLTIDA O KADAR ÇOK ÇEŞİT VARKİ ONUNLA DOYUYOSUN AKSAMA KADAR ACIKMIYOSUN :)

Belki bi yildonumzude karsilariz kismet :KK66:

bisi sorcam cekiniyorum kuzum ya ole ustsuz guneslenen filan yok dimi ya ben kiskancliktan cldrrm sanrmm :KK43: zehir olmasin :KK43:

ALLAH razi olsunnn kuzum ya valla icimi ferahlattin seni ALLAH gonderdi cok.sagol :KK66: icim huzurlu gitcem oraya superrr oohh guzel bi kahvalti sonra gezerizz yaaa biran evel.gelsn agsutos INŞALLAH :KK66:

Belki bi yildonumzude karsilariz kismet :KK66:

bisi sorcam cekiniyorum kuzum ya ole ustsuz guneslenen filan yok dimi ya ben kiskancliktan cldrrm sanrmm :KK43: zehir olmasin :KK43:

HAYIR YOK BENDE ÇOK KISKANCIM AMA ÇOK ŞÜKÜR ÖLE BİŞEY YOK GÜNEŞLENEN YOKKİ :) ZATEN Bİ HAVUZ VAR KİMSE GİRMEDİ GEÇEN SENE BİZ GİRDİK BEN BİDE KAPALIYIM BENDE ÖNEM VERİRİM ÖYLE ŞEYE SADECEC Bİ KADIN VARDI BİKİNİLİ BİZ GİRERKEN ONU KISKANDM AMA ODA YABANCI ANNEM YAŞINDA :)

ALLAH razi olsunnn kuzum ya valla icimi ferahlattin seni ALLAH gonderdi cok.sagol :KK66: icim huzurlu gitcem oraya superrr oohh guzel bi kahvalti sonra gezerizz yaaa biran evel.gelsn agsutos INŞALLAH :KK66:

RİCA EDERİM CANIM BENİM ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN. BALONA MUTLAKA BİN BEN BİNEMEDİM İÇİMDE KALDI :) GEZİ TURLARI DÜZENLİYOLAR ZATEN BİRAZ MALİYETLİ AMA PARAN VARSA ÇOK GÜZEL GEZERSİNİZ :)

HAYIR YOK BENDE ÇOK KISKANCIM AMA ÇOK ŞÜKÜR ÖLE BİŞEY YOK GÜNEŞLENEN YOKKİ :) ZATEN Bİ HAVUZ VAR KİMSE GİRMEDİ GEÇEN SENE BİZ GİRDİK BEN BİDE KAPALIYIM BENDE ÖNEM VERİRİM ÖYLE ŞEYE SADECEC Bİ KADIN VARDI BİKİNİLİ BİZ GİRERKEN ONU KISKANDM AMA ODA YABANCI ANNEM YAŞINDA :)

RİCA EDERİM CANIM BENİM ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN. BALONA MUTLAKA BİN BEN BİNEMEDİM İÇİMDE KALDI :) GEZİ TURLARI DÜZENLİYOLAR ZATEN BİRAZ MALİYETLİ AMA PARAN VARSA ÇOK GÜZEL GEZERSİNİZ :)

Valla kuzum bende cok kiskancim :KK43: havuza girmem bende gezeriz bol.bol INŞALLAH bendede kimsecikler olmazda kiskanmam kimseyii :KK66:

Bende balonu cok istiyorummm eğer butcemizi ayralrsak binicemm ya cunku hayalim :KK66:

cok tesekkur ederim benimle ilgilendgn icn :KK68:

Valla kuzum bende cok kiskancim :KK43: havuza girmem bende gezeriz bol.bol INŞALLAH bendede kimsecikler olmazda kiskanmam kimseyii :KK66:

Bende balonu cok istiyorummm eğer butcemizi ayralrsak binicemm ya cunku hayalim :KK66:

cok tesekkur ederim benimle ilgilendgn icn :KK68:

RİCA EDERİM CANIM İNŞALLAH ÇOK GÜZEL GEÇER HERŞEYYİNİZZ

X