2014 ikiz anneleri

Canim hosgeldin
Allah saglikla bebislerini kucagina almayi nasip etsin

Ya kızlar bulantılar geçiyor derken bugun bi bardak çeşmeden su ictim normalde buranın suyu içiliyor ama bana kokuyordu evde su bitti bende icivereyim dedim mahvoldum mahvoldum zaten icince bi ogurdum bi ögürdüm pişman oldum hemen ama nafile bütün aksam midem bulandı geçmedi gittim çıkardım midemde hiç bisi kalmadı hala rahatlatamadim esim patates hasladi biraz ondan yedim ama hala kötüyüm maalesef bu hamilelikte iyiyim demeye gelmiyo.. Bide çıkarırken o kadar zorlanıyorum ki demek yüzümde gözlerime yakın kılcal damarlar çatlıyor kırmızı kırmızı oluyo cildim cildim cok güzelleşti dedim bugun aynaya bakarken kendime nazar degirdim heralde neyse iyi geceler hepinize..

Canım hoşgeldin nihayet bulmussun topigimizi dimi:) allah daim etsin kucağına almak nasip etsin sağlıkla sıhhatle..

Çok sağol Canim ayy doğru bir süre sonra da erken doğum korkusu :18: inşallah kuzucuklarimiz vaktinde sağlıkla gelirler bu arada koru has. İnşallah doğum demişin Canim yeni doğan ünitesi küvez kapasitesi nasil, 5000 paket mi herşey dahil, Mehmet Bey Gazi'de doğumlara giriyor mu haberin var mi Canim?

:kızlar devlet özel hastanelerden katkı payı alıyordu ya şimdi onu iki katına çıkartmış eğer özele giden varsa bilginiz olsun 55 veriyorduk dün 122 ödedik muane parası ki doğumlara da zam geldi
Maalesef Canim ya geçen başkent hemotolojide muayene tahliller 300'ü geçti, özellerle baş etmek zorlaşti maalesef sanırım sende Hulusi Hocanin hastasisin hala ona mi devam ediyorsun? Ne yapmayi düşünüyorsun? Allah'ın izni ile doğum için nereyi düşünüyorsun? Ben hocayi çok seviyorum ama çoook yoğun haliyle soru soracak olsam ayaküstü acele acele oluyor ve acil bir durumda hastane ve hocaya ulaşmak zor, bayramda rahatsizlandiğim icin 1 hafta hastanede yatmak durumunda kaldim, mesajla yazip bilgi almaya calistim (yurtdisindaydi sanirim) sadece bir iki kelime yazmış çok telaş yaptim, sonra sağ olsun Göğşen Bey ilgilendi...

Rabbim öyle büyük ki Hoşgeldiniz... İnşallah rahat bir hamilelik geçirip sağlıkla kucağınıza alirsiniz kuzucuklarinizi

Son düzenleme:
Gunaydinlaaaar..iyi pazarlar.. Bugun ilk defa alışveriş merkezine gideyim diyorum sanırım dayanamıcam birazcık bebek mağazası gezicem tabi daha bisi alamam cinsiyet mevzuu ama hevesle bakmak istiyorum en azından :) yarını iple çekiyorum randevumuz var doktor amcalariyla:)

geçmiş olsun beyazcım.kesinlikle iyiyim demiceksin bende buna inanıyorum:) çok şükür demek lazım
gez gez tatllım.walla ben 8 haftalktm bir sürü şey aldım,unisex....korkma hiç bişey olmaz

kızlar biz ankaradayz.dogumu tüpbebek doktorum yaptıracaktı .4bin 5binlerden uçuyor,zaten tüpbebege birsürü para gitti.sonra devleti araştırdık.Ankara üniv.cebeci kampüsünde doktor prof.cem atabek ogluna gittim çok memnun kaldm .tahlillel falan üçretsiz odalarıda çıktım gezdim gayet temiz 2 kişilik özel oda istersek geceligi 100 tlymiş.Allah nasip ederse orda yapacam ben.özele verecem param kalmadı ve güvenimde.ayrıca özeller acil durumda hastayı anbulansa kayup devlete gönderiyor zaman kaybı.Ankara ünv.de yenidogan ünitesi,yogun bakım,kan merkezi hepsi aynı kampüste.Ankarada olanlara öneririm.

Aynını kendi sehrimde düşünüyorum zaten doktorum da üniversitede benim..özele hiç güvenim yok acil durumda hiç risk almıyolar direk yolluyorlar tıp a yada devlete..eltimde ve annemde aynını yasadık hiç olmazsa bastan doktorum beni bilsin:)
geçmiş olsun beyazcım.kesinlikle iyiyim demiceksin bende buna inanıyorum:) çok şükür demek lazım
gez gez tatllım.walla ben 8 haftalktm bir sürü şey aldım,unisex....korkma hiç bişey olmaz
Ay gercekten alsam mı ki söyle zibin citcitli atlet falan kimseye göstermem olur biter:) yerim ben onları ya:)

bence çok çok iyi bir karar canım.keşkeeee ankara da olsam.okadar değerli proflar varki

canım annemler ablamlar bana çok söylediler alma çok erken diye.alışverişe çıkınca benden çok şey almışlardışimdi diyorum ki keşke daha çok şey alsaymışım bu göbekle gezilmiyor

Doktoruma doğumu sordum kızlar.spinal anestezi olcak,epiduralden daha iyi dedi...doğum ücretiniz ne sizin kızlarbenim doğum 5000 lira,pahalı çocuklar bunlar anacım

Ohh maşallah valla paralara bak. 2010 de normal dogumla oglumu 2350 dogurmuştum. ikizler sezeryan olucak %90 daha fiyat konuşmadık çarşamba günü randevum var ozaman sorucam bakalım. 4000 tl gözden cıkardım bakalım hayırlısı :))

Son düzenleme:

aksu mrbbbbb bende gogsen beyin hastasiyimm.dogum icin ne gibii odeme yapicaksinnn bilgin varmi tam karar veremedimm.dogum icin suan 9haftalizz ama tip fakulteleri 10.haftadan sonra kabul etmiyomuss..ne gibi tahliler yapildi ne gibi odemen oldu sezeryan olucak benimki tup bebek oldugu icin seninkide tupmu??

mrbb durudenizz kesinlikleee katiliyorummm sanaaa.....ayrica bende petsembe rusen aytac ile gorusme gidicemm.normaldebaskenthast. gidiyordum amaa guvenemedimm ozelee hic risk almiyolar kuvez konusunda sikintida yasamak istemiyotumm insallahh gerek kalmazda her olasiligi dusunmek zorumdayizz

Allahh yardim etsinn canimm bulantii kotuu yAaaa her sabah banyoda ogur ogur mahvoldum.bisey cikmiyo ama mahvediyoo insanii..

Canim benimkiler de tüp hic fiyat sormadim ama 5000 altinda olacağını sanmiyorum, gecen ben zekai tahire yattim sonra başkentte gidince doğum için değil ama boyle durumlarda yatışı sordum. Özel oda latin geceliği 500 TL, normal odalarda da ilk girişte 1000 TL alip sonra çikista hesapliyorlarmis, tüm tahliller de ekstraymış Resmen şok oldum devlet artik ekimden beri sadece %10unu karsiliyor katsayilarda artti
Ben üni.lerin 10. Haftaya kadar kabul ettiğini bilmiyordum, offf napicammm zekai tahir de özel doktor bile bulsam orada bile düşünebilirim. Bir arkadasim 6.5 aylik doğum yapti orada 950 gr, maşallah simdi okula gidiyor yaşıtlarindan iri başka bir hastanede olsa da zaten hemen zekai tahire falan yönlendirir...
Hem takibimi yapacak hem dogumuma girecek riskli gebelik de deneyimli devlette birisini bulmak lazim:26: kontrollere özel muayeneye gitmeye de raziyim ama onda da çok ucuyorlar gecen sordum bi doç. 350 diyor ve ikizlerde genelde ayda iki kere çagiriyormuş yani 700 güç mü yeter yazık bize

Canim Cem bey'e nasil randevu aliyorsun?? Şu haftadan sonra kabul etmiyor diye birşey var mı? Ne kadar muayenesi? Bir de ben proflar doğuma giremiyo diye biliyordum devlette girebilecek miymiş?

canım cem atabekoğlu prof .saat 4 .ten sonra özel muayene yapıyor ben 24.haftadan itibaren ona başladım ve kabul etti.keşke daha önce gitseymişim.muayene ücreti 61 tl .başka hiç bir ücret yok tüm tahliller tetkikler ücretsiz.doğuma kendisiyle görüşürsen sizin girmenizi istiyoruz dersen giriyormuş.çok az bir ücret alıyormuş 300 falan dediler biz yakında soracak hocam siz girin ne kadar verecez gibi dur telini sana yazayım.03125957021 sekreteri çıkıyor çok nazik bir bayan .hepimiz için hayırlı eller vesile olsun inş.Allah ikitaneçiklerimizi bize bağışlasın inş.

başkentte kim doktorun canım

evet hulisi hocanın hastasıyım hep ona gidiyorum kontrole 3 hafta bir ücretleride 122 tl olmus sanki benim başka carem yok gibi hulisiden h.dan başka ben sıkıntılı bir hastayım durumumu onlar biliyorlar dediğin gibi çok yoğunnn soracaın soruyu bile unutuyorsunn sen onun mu göğşeninmi hastasısın bende hocaya soracagım acil doğuma girmek zorunnda kalsam siz yoksanız ne olacak diye. doğum fiyatını billiyormusuun pekii peki sen ne düşünüyorsun doğum için

ayyy canıımm Allah senden razı olsun, Rabbim bebeklerini sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin çok iyiymiş fiyatı da, ben doğuma 5000 i de gözden çıkarttım ama bizim hastane de arada yatmamız gereken durumlar olabiliyor, o zaman özeller çok pahalıya geliyor hem de insan güvenemiyor... Sen de yanılmıyorsan bi dönem hastanede yatmıştım Ankara Tıp'da mı yattın canım, ilgi alaka nasıldı? kusura bakma canım çok soru soruyorum ama şuanda artık bu konuda karar vermem gerekiyor....

Canım ben de Hulusi Hocanın hastasıyım, bir kere o olmadığı için Göğşen Bey baktı, ama açıkçası ben sanırım bırakıcam hocayı, yine kritik haftalarda kabul ederse giderim, bağlantıyı kesmek istemem, çok yoğun olduğu için bir şey atlanacak diye korkuyorum ve soru sormaya çekiniyorum :26: buarada hoca 2li testi istiyor mu? ense kalınlığı burun kemiği ne zaman bakılıyor kendisi mi bakıyor?
Doğum fiyatları hakkında hiç bilgim yok canım, sanıyorum onda da artış olmuştur... Senin bilgin olursa yazarsan sevinirim Canım...

başkentte kim doktorun canım

mrbb gull benim doktorumda gogsen beyy.hic konusmadik dogum durumlarini benim durum persembe buyuk ihtimal belli olurt..Allahh yardimcimiz olsunn cok zor bu dogum nerde yapcamiz konusu.rusen aystacta riksli gebeliklere bakiyomus cebeci kampusundee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…