2014 ikiz anneleri

Canım Ruşen Aytaç Hacettepede miydi? Ona nasıl randevu aldın, gidince sana zahmet bizle de düşüncelerini paylaşır mısın Canım Başkent ile hiç kuvez kapasitesi hakkında konuştun mu? yeni doğan ünitesi nasıl acaba?

Cok tesekkurederim.cok guzel uyuyorum hic olmazsa evde uyuyamiyodum :)

Sizler hangi doktor ve hastane düşünüyorsunuz? fiyatları ve yeni doğan bölümü hakkında bilgi verir misiniz şuanda Durudeniz'in doktoru çok mantıklı geldi ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum, hatta diğer doğum yapmış ikiz anneleri de fikir versin diye bi konu açayım en iyisi

hihi açtım konumu :))) inşallah benim gibi kararsızlık yaşayan anne adaylarına faydalı bilgiler paylaşılır :))

Son düzenleme:
benim gorumcem cok riksli bi gebelik gecirdii cok sukur o girdi ameliyatA ztb biz giremeyiz diye tipa ambulansla gonderdi o yardimci oldu.fiyati ogrenicem kuvez olayini sorcam sizede yazarim numarasini gorumcemden aldim.fiyat insallahh yuksek dgldirrr...

Peki nerde yaptıracaksın takiplerini 2li testini 12. haftada istiyor alt katta filiz hca bakıyor ense kalınlığına 2li teste öyle canım

mrbb gull benim doktorumda gogsen beyy.hic konusmadik dogum durumlarini benim durum persembe buyuk ihtimal belli olurt..Allahh yardimcimiz olsunn cok zor bu dogum nerde yapcamiz konusu.rusen aystacta riksli gebeliklere bakiyomus cebeci kampusundee

canım eğer başkentte yapacak olursan doğumunu perşembe günü bilgi alırsan fiyatını falan öğrenebilirsen paylaşmanı bekliyorum senden

Cok tesekkurederim.cok guzel uyuyorum hic olmazsa evde uyuyamiyodum :)

geçmiş olsun canımmm.bol bol dinlen enerji topla
seninle doğum tarihlerimiz aynıymışşş:) bakalım kim önce doğurucak.eşim bugün hesap yapmış 15 şubattan önce doğurmamalıymışım:):) özel istek üzerine tutucaz artık kendimizi.....:)

Son düzenleme:
Peki nerde yaptıracaksın takiplerini 2li testini 12. haftada istiyor alt katta filiz hca bakıyor ense kalınlığına 2li teste öyle canım

Henüz karar veremedim Canım, bazı doktorlar 2li testi ikizlerde güvenilir bulmadığı için yapmıyor ya Hulusi hoca kan testi de yapıyor yani?? Filiz Hanım'dan memnun kaldın mı? ne kadar ödedin canım? Sonuçların iyi çıkmıştır inşallah Ptesi kontrolüm var bir sorun olmazsa Allah'ın izni ile bir sonraki kontrol 11+ oluyor o da 12. haftaya denk geliyor sanırım, kritik dönemse yine Hulusi hocaya gider bu arada da diğer doktoru araştırıp karar veririm inşallah...

Babamız 14 Şubatı annemizle başbaşa rahat geçirmek istiyor galiba İnşallah Rabbim gönlüne göre versin henüz doğumu düşünmek için benim için çok erken ama yeni günlük tutmaya başladım orada kuzularımdan söz aldım 36'dan önce gelmeyecekler Allah'ın izni ile ayyyy inşallah hepimiz vaktinde sağlıkla kavuşuruz kuzucuklarımıza

canm anneyle baba artık kankilikten öteye geçemiyor
o tarihte 37. haftamız doluyor,onu hesaplamış yavrucum zaman hızla akıyor aslında,bir bakmışız doğum zamanı gelmiş çatmış
inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz minişlerimize

filiz hocadan memnunum daha doğrusu oradaki bütün doktorlar ilgililer hepsi süperler bence fiyat normak muayene ücreti ödedim 20 tl kadar da kan testine ödedik çok şükür temiz çıktı sonuçlarım hoca önlem amaçlı yaptırıyor herşeyi cnm aklında birşey kalsın istemiyor aslında iyide yapıyor bence tabiki paramız giidyor

Gayet iyiymiş canım, detaylı ultrason 500-1000 arası yerine göre değişiyor diye duymuştum ondan sordum ilerleyen zamanlarda o zaman, bebişlerimiz sağlıkla gelsin doğru tedavi uygulansın da tek giden paramız olsun

Hoşbuldum :) evet bulabildim sonunda biraz geç olsa da. Amin inşallah bütün bebek bekleyenlere....
Canim hosgeldin
Allah saglikla bebislerini kucagina almayi nasip etsin

Amin inşallah canım o günleri de görürüz hep birlikte

Rabbim nelere kadir ....İnşallah canım.. Sizin kaç haftalık..

canım tabiki sorabilrsin sonuçta hemimiz aynı durumdayız.benim tüpbebek doktorumun anlaşmalı olduğu özel bir hast.10 gün yattım ve başıma birsürü iş geldi kan vereceklerdi kanı inceltmeden vermişler vücudunda bebeklerde tepki gösterdi orada bayıldım falan birsürü olumsuz şey yaşdım çıkarkende 400 tl ödedik .özel bir hast.isim vermeyeyim şimdi sonra devlette kesin karar verdim .ankara tıptta hiç yatmadım ama cem hocaya durumu anlattım hocam acil bir durum olursa ne yapalım benim ara ara kanamam oluyor hast.yatmam gerekiyor dedim.öyle bir durumda hemen gelip acilden giriş yapıyorsun ben cem hocanın hastasıyım diyorsun hemşirelr bana ulaşır dedi.Allah inş.öyle birşey yaşatmaz.odalrı iki kişilik.özel oda istersen tek kişilik .odalarda wc ve banyo var.ankara üniv.cebeci kampüsü.hepimzin hakkında hayırlısı olsun inş.ayrıca heyet raporu aldım hemen verdi .kanaman var çalışamazsın ki dedi.

Cok saol canim. Benim doktorum 10 subattan once dogurmada sonra nezaman istersen dogur dedi :)) bence ben 25 subatta dogurcam nedense en basindan beri oyle hissediyorum :) hayirlisi saglicakla hepimiz alalim yavrucaklarimizi kucaklarimiza rabbim yardimcimiz olsun.

inşallah hislerimiz doğru çıkar canım.benim içimden de hep 22 şubat geçiyor...bakalım o günleri görebilecek miyiz?

Merhabalar ben hem forumda yeniyim hem de ilk gebeligimi yaşıyorum. Bugun itibariyle 7 hafta 3 günlük hamileyim. Ikiz oldugunu gecen hafta ogrendik ve ayni hafta ufak bir kanamam oldu. Bende var olan genetik bir mutasyondan dolayi kan sulandirmasi amaci ile aspirin kullaniyordum doktorum aspirini simdilik biraktirdi. Rahmimdeki kanama alanina ragmen neyseki bebeklerim saglikli yasiyor kalpleri atiyor :) ikiz oldugunu ogrenmenin yasattigi sokun uzerine bir de bu durum korku endise vs pek sevinemedim daha ikizlerime :/ doktor istirahat verdi raporluyum 10 gün. benle ayni durumda olan yani kan sulandirici ilac ya da igne kullanan ikiz annesi ya da anne adayi var mi? Neler yapmam gerekli ve beni neler bekliyor merak ediyorum... Sevinmem gereken bir durumun daha tadina varamadim maalesef... insallah benim ve hepimizin bebekleri sag salim dogar :)

Allah nasip ederse ocak 2014 annesiyim ,aynı durumda olan arkadaşları bekliyorum

Canım kan verirken derken? Kansızlıktan falan bildiğimiz damardan başkasinin kanı mı verildi? Bende zekai Tahire ilk gittiğimde kanım önce 10.5 du sonra 1 haftada 8.5'a düştü, düşmeye devam etse kan vereceklerdi, henuz ilk 3 ayım olunca çok korktum ki, kan verilmeden çıkışım yapildi hemotolojiye gittim, daha kan almadan enfeksiyona bağlı düşmüş olabilir dedi. Cidden de şükür tekrar 10.5 olmuştu. Ani kanında düşüklük yaşayan arkadaşlar olursa akillarin da olsun...

Rabbim nelere kadir ....İnşallah canım.. Sizin kaç haftalık..
10+3 günlüğüz teyzesi henüz küçüğüz Rabbim kucağımıza aldigimiz günleri de göstersin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…