2014 Kasım Annelerinin Alışverişleri-Fotoğraflı

Çok güzelmis bunlar kim ördüyse emeğine sağlık hiç böyle seylerde yeteneğim yok malesef...iyi günlerde kullansın tontisin:nazar:

Annem yaptı canim, bende yapamam ki. :) modelli yapamam. Cok tesekkurler teyzesi.

Son düzenleme:
$image.jpg $image.jpg $image.jpg

Çıtçıtlı kolsuz badiler ebebek-6 tl
Yelek miniço 6-tl
Krem organik tulum ebebek-10 tl
Krem organik patikli alt ebebek-6 tl
Uzun kollu organik badi ebebek-10 tl
Mavi tişört zara-13 tl
5 li zıbınlar-hediye
Avent biberon 120 ml cam ebebek-24,5 tl
Emzik nuk-7 tl

Son düzenleme:
$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Bornoz takımı ve 10 lu hastane çıkışını annem almış kızlar.

Bebek arabamız quınny zapp xtra N11-670 tl
Puset pıerre cardin N11-140 tl

Puset ve bebek arabamız uyumlu değil. Bebek arabasını mağazada çok beğendik eşimle. Fiyatı 800 tlydi. Sonra netten araştırırken N11 de uygun görünce hemen sipariş verdik. Bu bebek arabası maxi cosi pusetle uyumlu fakat pusetiyle beraber 1200 oluyodu. Pahallı gelince, puseti farklı marka aldım. Zaten bebek arabası tam yatar pozisyona geldiğinden sıkıntı olmaz diye düşündük. Çift yönlü ve çok hafif. İnşallah kullandıkçada memnun kalırız.

Son düzenleme:
$image.jpg

Kızlar bu arada bu kitabı hepsiburada dan sipariş vermiştim. Bugün geldi. Araştırmalarım sonucu bu kitabı almaya karar verdim. Öneren kişi sayısı çok fazlaydı. Bende alıp okumak istedim. Okuyanlar faydasını görmüş. Çocuğun uyku düzeninden, tuvalet eğitimine kadar bütün bilgiler var. Normal fiyatı 39 tl yazıyordu ama indirimden 27 tl ye aldım. Umarım bana ve bebeğime faydası olur.

Son düzenleme:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407219102.527203.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407219121.200275.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407219135.521033.jpg
turuncukasa.com alışverişim
awent 0-6 2'li parlayan emzik 22tl
chicco tarak seti 16tl
bebedor tırnak bakım 12tl
lansinoh 60'lı göğüs pedi 13tl
lansinoh 25'li süt saklama poşeti 16tl
lansinoh 40ml göğüs ucu kremi 28tl
bebedor göğüs ucu pompası 10tl
mustela 110ml masaj yağı 29tl
mustela 500ml saç ve vücut şampuanı 36tl
mujstela 50ml pişik kremi 10tl

Son düzenleme:
Hanımlar ben alışverişi neredeyse tamamladığımdan mevlüt, hastane odası üsleme işlerine koyuldum:21: oğluma bu takımı sipariş verdim şapkasında poyraz yazacak birde loğusa tacı istedim oda resimdeki. Taçsız fiyat 65 tl piyasada baktım mevlüt kıyafetleri daha pahalı hem bu el yapımı. İntagramda bir bayan yapıyor mutlubebekler diye çk cici kız mevlüt takımları da var ben bayıldım. Tacın fiyatı da 20 tl toplamda 85 tl mal oldu. Yakışıklı oğluma kırk mevlütü yapıcam Allahım o günleri görmeyi nasip ederse :KK16:.
$IMG-20140731-WA0001.jpg :nazar:

Eki Görüntüle 1208742 Eki Görüntüle 1208741 Eki Görüntüle 1208740 Eki Görüntüle 1208739

Bornoz takımı ve 10 lu hastane çıkışını annem almış kızlar.

Bebek arabamız quınny zapp xtra N11-670 tl
Puset pıerre cardin N11-140 tl

Puset ve bebek arabamız uyumlu değil. Bebek arabasını mağazada çok beğendik eşimle. Fiyatı 800 tlydi. Sonra netten araştırırken N11 de uygun görünce hemen sipariş verdik. Bu bebek arabası maxi cosi pusetle uyumlu fakat pusetiyle beraber 1200 oluyodu. Pahallı gelince, puseti farklı marka aldım. Zaten bebek arabası tam yatar pozisyona geldiğinden sıkıntı olmaz diye düşündük. Çift yönlü ve çok hafif. İnşallah kullandıkçada memnun kalırız.

yaa cok tatlı hastane cıkısı ve bornoz takımı, cok begendım gule gule kullanıssın bebiş

yaa cok tatlı hastane cıkısı ve bornoz takımı, cok begendım gule gule kullanıssın bebiş

Âmin inşallah hepimizin bebişleri aldıklarımızı sağlıkla giysinler. Cidden ya şu terliklere bak:KK1: küçücük ayaklarda onu düşününce yiyesim geliyo:)) bornozu şimdi kullanılmaz da, içinde havlusu varmış onu kullanırız şimdilik.

Hanımlar ben alışverişi neredeyse tamamladığımdan mevlüt, hastane odası üsleme işlerine koyuldum:21: oğluma bu takımı sipariş verdim şapkasında poyraz yazacak birde loğusa tacı istedim oda resimdeki. Taçsız fiyat 65 tl piyasada baktım mevlüt kıyafetleri daha pahalı hem bu el yapımı. İntagramda bir bayan yapıyor mutlubebekler diye çk cici kız mevlüt takımları da var ben bayıldım. Tacın fiyatı da 20 tl toplamda 85 tl mal oldu. Yakışıklı oğluma kırk mevlütü yapıcam Allahım o günleri görmeyi nasip ederse :KK16:.
Eki Görüntüle 1209144 :nazar:
Iyi uygun fiyata bulmuşsun canım

alınan herşeyde çok çok çok güzel Rabbim hepsini kullanmayı nasip etsin bizlere buda bizim alacağımız bebek odamız biraz pahalı ama çok beğendik
büyüyen beşik+şifoniyer+3kapılı dolap = 3286 TL
$482x310__M9C1778_x5mlc.png

günaydınn güzell annişlerr hem buraya hemde alışveriş topiğimize ekleyim dedim..
dün annemle pazara gittik..gecelik aldım ama lohusa değil..normal gecelik aldım pantolonlu 2 tane..bir tanede elbise şeklinde lohusa geceliği alıcaz öle karar verdik..
hastane terliğimiz 5 tl..
iki gecelikte 35 tl..
tulum 3-6 ay 15 tl.
ağız silme bezi 5 tl...penye battaniye 10 tl..
polar battaniye 15 tl..

hastanede giyeceğim terlik
Eki Görüntüle 1210065
bu normal bir pijama takımı eve çıkınca yedek olsun dedik
Eki Görüntüle 1210066
bu gecelik takımım sabahlığıda var indirimdeymiş..
Eki Görüntüle 1210067 Eki Görüntüle 1210068 Eki Görüntüle 1210069
bu ter silme bezimiz
Eki Görüntüle 1210070

bu yine dayanamayıp aldığımız tulumumuz
Eki Görüntüle 1210071 Eki Görüntüle 1210072

anneannemizin ördürdüğü 2 yelek diğerlerini annem yıkamış hurçlamış çıkarttırmadı..bunlara düğme alınacak.
Eki Görüntüle 1210075 Eki Görüntüle 1210064
bu penye yeleğimiz
Eki Görüntüle 1210074

anneannemizin kendi ördüüü patikleri..2-3 patik daha var ama onlarda huçta.

Eki Görüntüle 1210076

şimdilik yine bu kadarr :nazar::nazar:

X