2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

selam kızlarr .) bende önlisans'tan giricem eylül ayında kısmetse.daha çalışmaya başlayamadım.Açıköğretimde var bi yandan zor oluyor :/ yerleşebilmem için en az kaç puan alsam yeterli :S

araya bayram girdi bi daha toparlanamadım. kitap kapağı açmışlığım yok bayramdan beri :KK43: canım hiç istemiyor :KK43: oysa önceden çok güzel ilerliyordum :KK43:

selam kızlarr .) bende önlisans'tan giricem eylül ayında kısmetse.daha çalışmaya başlayamadım.Açıköğretimde var bi yandan zor oluyor :/ yerleşebilmem için en az kaç puan alsam yeterli :S

hangi bölüm mezunuysan ösym nin önceki yerleşmelerinden en son kaçla kapatmış bakarsan fikir sahibi olabilirsin her sene taban puan aynı kalmıyor
yapabildiğimizin en iyisini yapmak en iyisi.

Peki ne yazıp bakıyoruz? Mesela ben kamu yönetimi mezunu olacağım bu sene. Hangi alanda çalışabiliyorum b den girdiğimde? Bu alanların son yerleştirme puanları kaçmış nasıl öğreniyoruz ne yazıyoruz internette? Bilgi verir misiniz?

Peki ne yazıp bakıyoruz? Mesela ben kamu yönetimi mezunu olacağım bu sene. Hangi alanda çalışabiliyorum b den girdiğimde? Bu alanların son yerleştirme puanları kaçmış nasıl öğreniyoruz ne yazıyoruz internette? Bilgi verir misiniz?

her bölümün nitelik kodu var.kamu yönetimini bilmiyorum ama mesela atıyorum 4444 gibi.bu tercih klavuzunda yazıyor.ordan kendi bölümünüzü bulmanız gerekli.hangi alanda çalışacağınıza gelince en son yapılan alımda kendi kodunuzu arayarak hangi kurumlara yerleştiklerini bulabilirsiniz.ben bu şekilde biliyorum yanlış yönlendirmek istemem biraz incelemeniz lazım.:)

kızlar neden kimse yazmıyor sayfaya
tek başıma burdayım inatla! :)
1 saat önce başladım ara verdim tekrar gidiyorum.sayfa açık duruyor.umarım benle çalışan birileri vardır.
destek olalım birbirimize.....

Kuzular ben telefondan giriyorum bilgisayar okulda kaldığı için. Bu hafta malesef ki okulda vize haftam benim :KK43: 1 tane sınavım var bu hafta gerçi ama bu çok zor bir ders olduğu için şimdiden çalışmaya başladım. Kpss'ye de aralarda vakit buldukça bakacağım artık. Konularınızı bilgisayara geçince ekleyeceğim. Bu arada raporumu da vereyim hemen; coğrafyadan nüfus ve yerleşmeyi bitirdim dün:KK61:
Hepinize iyi çalışmalar fıstıklarım, dualarım sizinle:KK61:

pammukşeker ben perşembe sordum dershaneye her dersten tek tek soru bankası vereceklermiş bir de sanırım önümüzdeki hafta verecekler bir de ben beyaz kalemin soru bankasını almaya karar verdim teşekkür ederim arkadaşım.

Kolay gelsin kızlar :)
Önceki sayfalarda var mı hatırlayamadım da geometri için videolu soru çözümleri anlatan bi yer var mı?
Sadece geometri değil matematik için de olabilir.

slm kızlar bende kpss ye çalısmaya başlayacağım artık....biraz geç kaldım ama olsun nerden dönersem kar.....tarih öğr. mezunuyum ama memurluk için uğrasıcam bu sene sadece genel yetenek genel kültürden giricem derse önerilerinizi ders programlarını bekliyorumm.....

paammığıımmmmm :KK9:
türkiyenin fiziki özellikleri(coğrafyası ) bitti :KK31:
tekar yapıp soru çözücem :KK34:
iyi çalışmalar herkese :KK16::KK16::KK16:

selam kızlar kimse yok mu ses verin:)
bugün hiç ders çalışmadım
şimdi 1 saatte olsa bakayım diyorum
herkese sevgiler...

selam kızlar günaydın
bu aralar çok saldım kendimi
hafta sonu pek çalışamadım
pazar günü 2 saat matematiğe baktım
zamanı verimli kullanamıyorum artık kötü hissediyorum kendimi:KK43:

Kuzular ben telefondan giriyorum bilgisayar okulda kaldığı için. Bu hafta malesef ki okulda vize haftam benim :KK43: 1 tane sınavım var bu hafta gerçi ama bu çok zor bir ders olduğu için şimdiden çalışmaya başladım. Kpss'ye de aralarda vakit buldukça bakacağım artık. Konularınızı bilgisayara geçince ekleyeceğim. Bu arada raporumu da vereyim hemen; coğrafyadan nüfus ve yerleşmeyi bitirdim dün:KK61:
Hepinize iyi çalışmalar fıstıklarım, dualarım sizinle:KK61:

Başarılar tatlım :)

pammukşeker ben perşembe sordum dershaneye her dersten tek tek soru bankası vereceklermiş bir de sanırım önümüzdeki hafta verecekler bir de ben beyaz kalemin soru bankasını almaya karar verdim teşekkür ederim arkadaşım.

Patruska Merhaba, Sen de ihtiyaç'dasın sanırım dimi. Ben de Konya'da ihtiyaçtayım. Bu hafta yaprak testler, soru bankaları ve cep kitapçıklarını vereceklermiş. Ben de bekliyorum hevesle :)

selam kızlar günaydın
bu aralar çok saldım kendimi
hafta sonu pek çalışamadım
pazar günü 2 saat matematiğe baktım
zamanı verimli kullanamıyorum artık kötü hissediyorum kendimi:KK43:

Al benden de o kadar Zeytincim.
Pazar günü tüm gün evdeydim ama tüm gün kitabın kapağını açamadım. Amaçsız gayesiz oturdum, iş de yapmadım, öyle oturdum kaldım. Aşağı yukarı 1 haftadır durum böyle, ben de ciddi ciddi kendimi kötü hissetmeye başladım :KK43:

dün şeytanın bacağını kırıp eşitsizlik çalıştım. ama 40 tane soru çözebildim. coğrafya 1. üniteden de 40 soru çözdüm.matematikten az çözdüm gerisini bugün telafi edicem.
coğrafyadan da 2. üniteye geçicem, inşallah.. yine kaytarmazsam tabi:KK37:

Al benden de o kadar Zeytincim.
Pazar günü tüm gün evdeydim ama tüm gün kitabın kapağını açamadım. Amaçsız gayesiz oturdum, iş de yapmadım, öyle oturdum kaldım. Aşağı yukarı 1 haftadır durum böyle, ben de ciddi ciddi kendimi kötü hissetmeye başladım :KK43:

bende de aynı şeyler oluyor bu ara :KK43: ama silkelenip toparlanmakta fayda var. sınav zorlaşıyor, giren kişi sayısı artıyor. bi yerden başlamak lazım. toparlanmamız gerek :KK43:

X