2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
gunaydin guzel anneler ben kiximi 24.04.2014 de 13;45 de kucagima aldim spinal sezeryan oldum cok rahatti gazim o gun cikti gece ertesi gun ciktik aksam hastaneden hersey yollunda bugun dr knt var bakalim kizim 3.260 gram 50cm dogdu 38+3 de dogdu ada hanim cok guzel bir dogumdu allah herkese nasip etsin tez vakitte kurtarsin dogum yapan anneleride tebrik ediyorum takip edemiyorum bu arada hemen sutim geldi sukurler olsun emiyor kizim bol bol dinlenin uykusuz gunler geliyor :))

Doktorum kadın değil, papatyanın dediği gibi bir sebepten olabilir ben de hemen acaba pis miyim diye düşünmüştüm haklısın herkes korkuyor diye olabilir bu uyarı inşallah da öyledir. Benim doktorum biraz fazla hayırsever ve sürekli köyden gelenlere de bedava bakıyor ondan dolayı mı dedi acaba dedim..

Şişelerin süper olmuş canım, Allah sağlıkla dağıtmayı nasip etsin.

Çoooookkk güzel bir liste olmuş bizlerde oraya adımızı yazdırabilecek miyiz çok merak ediyorum, sanki imkansızmış gibi geliyor :))))

Hayırlı olsun şimdiden Allah kolay getirsin, hemencecik ayağa kalkabilesin :)

Çok geçmiş olsun bir daha da yaşatmasın inşallah...

Seni çok kıskandım şu anda hem korkuyorum o bebişin kucağıma gelmesine hem de o kadar heyecanlıyım :) Sütün de çoğalır inşallah canım..

Canım eşimden bunları istedim, atom bombası mı yapacan evde dedi bana yaaaa, deli bu adam valla :KK52::KK52:

Hhehehehehe:)))) Süt yapmak atom bombası yapmaktan daha zahmetli deseydin :)))))

gunaydin guzel anneler ben kiximi 24.04.2014 de 13;45 de kucagima aldim spinal sezeryan oldum cok rahatti gazim o gun cikti gece ertesi gun ciktik aksam hastaneden hersey yollunda bugun dr knt var bakalim kizim 3.260 gram 50cm dogdu 38+3 de dogdu ada hanim cok guzel bir dogumdu allah herkese nasip etsin tez vakitte kurtarsin dogum yapan anneleride tebrik ediyorum takip edemiyorum bu arada hemen sutim geldi sukurler olsun emiyor kizim bol bol dinlenin uykusuz gunler geliyor :))

Çok güzel gözün aydın maaşallah Ada bebeğe, bir ömür sağlık ve mutlulukla yaşayın:)

Desider arkadaşımızın da suyu gelmiş gece.... Bir bebeğimiz, bir annemiz daha oluyor inşallah.
Kolay bir doğum, sağlıklı bir bebek dilerim arkadaşım, bekliyoruz güzel haberlerini inşallah...

Selam canlar,

Pazartesi sabaha karsi 2de bidigimi epudural sezaryenle kucagima aldim, yaklasik 24 saat sanci cekmeme ragmen bebis tesrif etmeyince daha da uzatmadik:KK66: ikimiz de iyiyiz, hastaneden taburcu olmayi bekliyoruz, hersey yolunda cok sukur, sutumuz de var...Bugunu yasatan, bu melegi bana emanet eden Rabbime sukurler olsun...

Bu arada delikanlim 3500 gr, 52 cm dogdu, bi gun onceki ultrasondan daha agir geldi....

Bu sure zarfinda doguran diger arkadaslari tebrik ederim, Allah saglik sihhat versin, anali babali buyutsun... Bekleyen canlara da bi avazda dogum dilerim...

Gorusmek uzere:KK66:

yeni bebisler gelmis yasasin :))
erken dogum beklerken en sona kalanlardanim bende
ıcerdeki minnos haftasinin altinda kiloda oldugu icin 39 u doldurcaz dedi doktor.
Olmusken artik 14.05.14 tarih olsun dedim.
Durursa neden olmasin dedik bi dahaki kontrole kesin gun keseriz dedi bakalim hayirlisi olsun ins

ayy canım seni 2009 nisan annelerinden tanıyorum
bende 2013 aralık annesi oldum. Oğlum vardı bide kızım oldu.

Allah senide kurtarsın sağlıcakla..
Cümlenizi:KK54:

Günaydın güzel annişler :) ben de dün izne ayrıldım iki gündür evdeyiz :) beklenen doğum tarihim 20 Mayıs ... Benim bir aydır belki daha fazladır tam bacak aramdaki kemiklerim ağrıyor özellikle yatıp kalktıktan sonra çok hissediyorum çatın genişliyor diyorlar tecrübesizim sizin de böyle oldu bu ? Burayı okuyunca idrar da protein var mı diye de baktırdım çok şükür çıkmadı ....

haklisin canim bnm de bel ve kasik agrim war cok garip simdi diom suyum gelcek simdi diom su olcak bu olcak ama yok sonra yine bos :KK66:))

aynen canım ya aşağıya okdar bası varki heh suyum patlıcak diyorum gece olunca insan kendini daha çok dinliyor kesenin patlama sesini bile duymuştum.gene oyle olacak zannediyorum.karın kasım yırtılacakmış gibi acıyor.helede iki gundur eklenen feci bel ağrısı tamam kanala oturdu gelme çabaları var dedirtyor bana ..ama yok gelmeyeceksen acı cektirme kuzum diye seviyorum:KK9:

Günaydın güzel annişler :) ben de dün izne ayrıldım iki gündür evdeyiz :) beklenen doğum tarihim 20 Mayıs ... Benim bir aydır belki daha fazladır tam bacak aramdaki kemiklerim ağrıyor özellikle yatıp kalktıktan sonra çok hissediyorum çatın genişliyor diyorlar tecrübesizim sizin de böyle oldu bu ? Burayı okuyunca idrar da protein var mı diye de baktırdım çok şükür çıkmadı ....

normal bi ağrı o çaturt kuturt sesler bile geliyor.kalça kemiğnin tam ortasından giren bi sancımvar tıpki siyatik ağrını tarif ederlerya oyle...kalça kemiğiyle bacak kemiğinin birleştiği yer adım attıkça ağrıyor hepsi bedenin kendini doğuma hazırlaması ile alakalı çatı kemileri dediğimiz yerler genişleyip bebeğin gecebilcei pozisyona doğru genişliyor.

kızlar dün gece yazmıştım karnım taş gibi sancımı acaba diye kimse görmedi sanırım :KK5: sabah uyandım hala o sertlik deva ediyo davul gibi oldu karnım. bebişimde azda olsa hareketli çok şükür. bugun 4te randevum var ozmana kadar nasıl sabretcem bilmiyorum.. aranızda böyle olan varmı kızlarr:KK28:

Slm annisler ve onalrin bebeleri..nasilsiniz..bnm bebisimin buaralar hareketleri azaldi endiseliyim normalmi bu haftalarda?birde bebegim onden gidiyo iki hafta falan diyosunuz ya nerden anliyosunuz?doktorlariniz mi soluyo ya bnm doktorum ole bise demiyooo normal diyo geciyo

kızlar dün gece yazmıştım karnım taş gibi sancımı acaba diye kimse görmedi sanırım :KK5: sabah uyandım hala o sertlik deva ediyo davul gibi oldu karnım. bebişimde azda olsa hareketli çok şükür. bugun 4te randevum var ozmana kadar nasıl sabretcem bilmiyorum.. aranızda böyle olan varmı kızlarr:KK28:

Canm buaralar bnmde semsert karnim gece uyanip kontrolnediyorum sert sonra bizaman gevsiyo o sertlik esnasinda bnm bebek.hareket fakan etmiyo..bunun icin magnezyum kullaniuorum bn doktorum yumusatir demisti sadece o anlik gevsetiyo ama sonra aynen dewam sanirim onlar kasilma ve bu haftalarda dahada sıklasacak diuo normaldir belki

Yeni bebisler gelmis yasasin :))
Erken dogum beklerken en sona kalanlardanim bende
Icerdeki minnos haftasinin altinda kiloda oldugu icin 39 u doldurcaz dedi doktor.
Olmusken artik 14.05.14 tarih olsun dedim.
Durursa neden olmasin dedik bi dahaki kontrole kesin gun keseriz dedi bakalim hayirlisi olsun ins

Benimde pazartesi randevum var. doktorda gun belirleyelim dedi.39. Haftada bir gun ayarla dedi.pazartesi konusucaz ama muhtemelen benimde 14 mayis olacak.38+3 gunluk oluyoruz o gun.ayni gun dogurcaz :KK66:

Selam canlar,

Pazartesi sabaha karsi 2de bidigimi epudural sezaryenle kucagima aldim, yaklasik 24 saat sanci cekmeme ragmen bebis tesrif etmeyince daha da uzatmadik:KK66: ikimiz de iyiyiz, hastaneden taburcu olmayi bekliyoruz, hersey yolunda cok sukur, sutumuz de var...Bugunu yasatan, bu melegi bana emanet eden Rabbime sukurler olsun...

Bu arada delikanlim 3500 gr, 52 cm dogdu, bi gun onceki ultrasondan daha agir geldi....

Bu sure zarfinda doguran diger arkadaslari tebrik ederim, Allah saglik sihhat versin, anali babali buyutsun... Bekleyen canlara da bi avazda dogum dilerim...

Gorusmek uzere:KK66:

24 saat mi offf cok ugraştırmış o kadar sancı cekip sezeryan olmak da zor neyse ki bebegin iyi ve kollarında rabbim hepimize kollarımıza almayı nasio etsin hayırlı olsun bebişin

Saiking hayırlı olsun canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dün oğlum hep karnım ağrıyor diye şikayet etti bugün sabah doktora gittik bu arada vucudu kıpkırmızı döküntüler döktü kan idrar tahlili verdik şimdi eve geldik sonuçları bekliyoruz doktor büyük ihtimalle kızıl dedi. Haftaya doğum yapacağım oğlum hastalandı çok üzgünüm dün düşerken elimle destek almaya çalışmıştım o yüzden kolum omuzdan itibaren incinmiş oynatamıyorum çok ağrım var. Sabaha kadar uyumadım omzumun ağrısından. Son hafta nedir başıma gelenler dua edin bana kızlar oğlum iyileşsin kıyamam ona yarı baygın yatıyor şimdi. Sabahtan beri kucağımdan inmiyor taşıyorum kucağımda allah nasıl bir güç veriyorsa uğraşabiliyorum ne karnım acıyor nede belim. Oğlum iyileşsin çok kötüyüm kızlar çok moralim bozuk ben nasıl onu bu halde bırakıp doğuracağım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok haklısın senin yerine koydum da kendimi ama yine de kendin ve bebeğinin sağlığı için azcık sabır ihmal etme.

Ins.baska carem yok bebegim icin sabredicem hangi anne sabretmeski ilk bebegim.O benim parcam nasil onemsemiyim bir yandan sezeryan istesemmi acaba digiyorum zaten 9ay boyunca hic yurus egzersiz yapmadik dusuk riski yuzunden yasaklamisti doktorum halada izin yok anlamiyom dogsa nolcak sim bugun 37 bitti.Sabir ins.dogum ile sezeryan arasi kaldim.Korkuyorum aslinda sezeryandan 1,2 saat.sanci cekcem hadi 10saat olsun sonra bebisime uyanik kavuscam.,.offf Rabbimen kisa zamanda bol sutlu kavustursun bizi ins.,.:emir_bebek:

X