2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Benimkide kiz olucak hayirlisiyla... Birde kiz bebisler 2 hafta önce dogar derler bizimkiler kurali bozdu :)
Sancin kasilman filanda yokmu hic benimki bugun sancilar basladi gibi ama nisan veya su gelmedi

Sabahtan beri adet sancisi gibi sirtimdan kasiklarima vuran agrili sancilar girip cikiyor suan 10 dk da 1 e dustu dogum yakin sanirim :KK3: 3-4 dk da bire duserse gelin dediler bize....
bu arada 1 mayistan önce dogurmak istemiyorum

off sorma yaaaaa hele ki en basindan beri erken dogum tehlikesi olan kizim....simdi dunyasi umurunda degil anlamadim gitti ;:KK66:)))
bence sen dogurup git arkadasim ne guzel olur onlar icin dimi madalya takarlar sana dogumun en normali bu diye :KK66:))

Masallah canm :nazar: mucizen buyumus :nazar: ama hic fazla kilo almis gibi görunmuyorsun kac kilosun aldin toplamda? tahminimce 8-9 ?
Tam isabet canım ben kilolu hamile kaldım evlendim 10 kilo aldım 1 1 buçuk yılda 70.7 ile hamile kaldım 79.1 im suan tam 8.4 şimdiye kadar son 3 kiloyu da bu ay aldım
bilmioum ki ben kk acarken tel modunda acio
Google play store dan program indirebiliyorsan kadinkar kulübü yaz çıkıyor simgesi bu olacak programin gerçi göremiyorum dedin ama belki çıkar diye ekledim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398808134385.jpg
    $1398808134385.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 69
Hic merak etme annesi oglunu alicaksin kucagina biraz sabir lazim sadece insallah... sadece yuksek tansiyondan dolayimi alindi oglun ve tansiyonun kaclardaydi acaba?

Sağol canım Allah sesinizi duysun evt yüksek tansiyondan dolayı aldı doktorum 14.7 15,8 16.7 oluyodu hep tansiyonum risk alammm dedi Sezar'yan yapıldı bu defada yavrumda hızlı nefes alma verme sorunu oldu küveze alındı nasıl üzgünüm bir bilseniz uyku yok zaten düşünmekten beklemekten kafayı yicem sanki

Kızlar bugün sabah 08.45 Sezar'yan oldum 3.550 gr 52 cm doğdu oğlum.ama çok üzgünüm oğlumu kucağıma alamadım nefes alıp vermesinde problem olduğu için küveze konuldu çok ağladım sütüm gelmiyor daha oğluma dahi dokunamadım ne olur dua edin

canım rahat ol inşallah düzelir oglun hemen sütün de gelir morelini bozma süt yapan caylardan iç kompostolar iç Oglunu hazır bekle canım dua et düzelir tez zamanda inşallah

Tam isabet canım ben kilolu hamile kaldım evlendim 10 kilo aldım 1 1 buçuk yılda 70.7 ile hamile kaldım 79.1 im suan tam 8.4 şimdiye kadar son 3 kiloyu da bu ay aldım

Google play store dan program indirebiliyorsan kadinkar kulübü yaz çıkıyor simgesi bu olacak programin gerçi göremiyorum dedin ama belki çıkar diye ekledim

yok hayatim yine goremiorum indirebilirim ama tam olarak o oldugunu nasil anlicam bide tel.haf. kaldirmazsa silebilirim dimi hemen.

Silebilirsin tabi zaten ilk çıkan oluyor genelde en çok yıldız alana bak

Sağol canım Allah sesinizi duysun evt yüksek tansiyondan dolayı aldı doktorum 14.7 15,8 16.7 oluyodu hep tansiyonum risk alammm dedi Sezar'yan yapıldı bu defada yavrumda hızlı nefes alma verme sorunu oldu küveze alındı nasıl üzgünüm bir bilseniz uyku yok zaten düşünmekten beklemekten kafayı yicem sanki

canim sen sakin olmaya calis bak kuzucun artik guwenli ellerde biraz allissin hemen cikicak :KK66:))) sut ici siwi tuletmeyi ihmal etme sagligini ogunlerini atlama emi cikinca sana cok ihtiaci olucak :KK66:))

canim indirdim fakat cok karisik ufff alinti yerini yada cewap yerini falan hic bulamadim napicam normalden yaziorum yine

kime neyi nereye ekledim ben bilemiorum lakin biri bilgi wersin ya hu olmus mu eklenmis mi handrek

Eklentiler

• $1398811888528.jpg
    $1398811888528.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 25
Canim az cok durumunun nasil oldugunu tahmin edebiliyorum ve cok zor bir durum oldugunada eminim ama sen uyumazsan dinlenmezsen sutun nasil gelicek ? sutun gelmezse bebisin daha zor iyilesir sen ona lazimsin unutma uyumaya ve dinlenmeye calis...
birde benimde tansiyonum cok yuksek 2 haftadir 14/9 veya 15/10 larda... yurtdisinda yasiyorum alalim gibi biseyde demediler sadece hep kontrol edip duruyolar....bebegime zarari olucak diye cok korkuyorum keske alsalardi benimde icim hic rahat degil bikacgunde bir kontrol ediyorlar ama ani bisey olursa diye icim icimi yiyor ne guzel senin bebisi almislar kucuk bir sorun var evet ama atlaticak insallah azicik sabir annesi.

Canim az cok durumunun nasil oldugunu tahmin edebiliyorum ve cok zor bir durum oldugunada eminim ama sen uyumazsan dinlenmezsen sutun nasil gelicek ? sutun gelmezse bebisin daha zor iyilesir sen ona lazimsin unutma uyumaya ve dinlenmeye calis...
birde benimde tansiyonum cok yuksek 2 haftadir 14/9 veya 15/10 larda... yurtdisinda yasiyorum alalim gibi biseyde demediler sadece hep kontrol edip duruyolar....bebegime zarari olucak diye cok korkuyorum keske alsalardi benimde icim hic rahat degil bikacgunde bir kontrol ediyorlar ama ani bisey olursa diye icim icimi yiyor ne guzel senin bebisi almislar kucuk bir sorun var evet ama atlaticak insallah azicik sabir annesi.

deneme bir ki deneme :)

kizlar arkadaslarim yok mu burda birde gelen giden kutumu nasil temizlicem :p
birde albumu mu bulamadim

Son düzenleme:
Dün buradan söylemiştim tahlil verdik sonuçlarını bekliyoruz diye saat 17.00 gibi doktoruma mail attım sonuçlarımı ve aradım. Ameliyattayım bakamayacağım ama bakınca size hemen dönerim dedi, akşam saat 21.00 olunca ben iğnemi ( clexane ) yaptım ve evden çıktık, kayınvalideme gitmek için. Doktor 5 dakika sonra aradı, hemen gelin ameliyata almam lazım değerleriniz çok kötü durumdalar, kaşıntı var mı halen diye, tam o sırada ben de kulağımı kaşıyarak kanatmıştım evet hat safhada dedim, eve döndük çantamızı almak için 1 dakika sonra doktor tekrar aradı, iğnenizi yaptınız mı diye evet iğnemi yaptım dedim o zaman Ursofalk diye bir ilaç ismi verdi bunu alıp yanıma gelin ben de size diyet listesi hazırlatayım dedi. Muayenehanede buluştuk, diyabetten çok daha tehlikeli bir hastalık olduğunu ani bebek ölümlerine sebep olacağını bebek hareketlerini sürekli kontrol etmemizi ve akşam yemeğinden yarım saat sonra her gün nst'ye bağlanmamızı istedi. Kendisi bu sabah 5'te Antalya'ya uçtu ve Pazar sabahı gelecek, pazar öğleden sonra bebeğimizi alacak inşallah. Çok kaygılanıyorsanız arkadaşıma söyleyeyim alsın bebeği yarın dedi, çok kararsızım kızlar uyandığımdan beri birşey yiyemiyorum, moralim aşırı derecede bozuk, ne yiyeceğimi bilemiyorum deli gibi kaşınıyorum sadece. Sizce nasıl bir karar vereyim doktorumu beklemeyip bebeğimi aldırayım mı, yoksa ilaç ve nst ile doktorumu mu bekleyeyim??:KK43::KK43::KK43::KK43:

Papatya idrarındaki protein kaç çıkıyor, referans aralığı ne ve idrarın ne renk acaba yazabilir misin bana??

Koseden çok çok geçmiş olsun kaç haftaliksin bebeğin kilosu falan nasil

Dün buradan söylemiştim tahlil verdik sonuçlarını bekliyoruz diye saat 17.00 gibi doktoruma mail attım sonuçlarımı ve aradım. Ameliyattayım bakamayacağım ama bakınca size hemen dönerim dedi, akşam saat 21.00 olunca ben iğnemi ( clexane ) yaptım ve evden çıktık, kayınvalideme gitmek için. Doktor 5 dakika sonra aradı, hemen gelin ameliyata almam lazım değerleriniz çok kötü durumdalar, kaşıntı var mı halen diye, tam o sırada ben de kulağımı kaşıyarak kanatmıştım evet hat safhada dedim, eve döndük çantamızı almak için 1 dakika sonra doktor tekrar aradı, iğnenizi yaptınız mı diye evet iğnemi yaptım dedim o zaman Ursofalk diye bir ilaç ismi verdi bunu alıp yanıma gelin ben de size diyet listesi hazırlatayım dedi. Muayenehanede buluştuk, diyabetten çok daha tehlikeli bir hastalık olduğunu ani bebek ölümlerine sebep olacağını bebek hareketlerini sürekli kontrol etmemizi ve akşam yemeğinden yarım saat sonra her gün nst'ye bağlanmamızı istedi. Kendisi bu sabah 5'te Antalya'ya uçtu ve Pazar sabahı gelecek, pazar öğleden sonra bebeğimizi alacak inşallah. Çok kaygılanıyorsanız arkadaşıma söyleyeyim alsın bebeği yarın dedi, çok kararsızım kızlar uyandığımdan beri birşey yiyemiyorum, moralim aşırı derecede bozuk, ne yiyeceğimi bilemiyorum deli gibi kaşınıyorum sadece. Sizce nasıl bir karar vereyim doktorumu beklemeyip bebeğimi aldırayım mı, yoksa ilaç ve nst ile doktorumu mu bekleyeyim??:KK43::KK43::KK43::KK43:

Cok gecmis olsun canim..
En iyi karari sen verirsin telefondan haftani goremiyorum ama bence minik kendini toparlayacak kadar buyuk artik..
BEN olsam bundan sonrasi icin tehlikeye atmazdim hicbirseyi..
Allah yardimciniz olsun..

Gunaydin, oncelikle cok gecmis olsun. Zor bir karar 9ay boyunca alistigin bir dr var diger taraftan hic tanimadigin bi dr ama bebisin de soz konusu. Ben beklemek istesem bile esim beni zorlardi herhalde ama cok acil kotu durumda olsan dr da bekle beni demez herhalde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X