2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
bende eyşan nerden öğrendi elini emmeyi diyordum :KK1::KK1::KK1::KK1:
herkezde olduğunu görünce sevindim normal demek ki diye bizimkide yumruk yapıp emiyo resmen ve öyle böyle değil cook cook diye ses geliyo:KK1::KK1:
zeten son ultrason resiminde de bütün eli ağzındaydı aç bu kız diye gülmüştükkk

Sorma yahu bi de insan elalerin içinde utanıo çocuk aç da emzirmiyormuş gibi halbuki tok çocuk ana sevio yani yumruğunu çok çok emsin :) bi de bilmiş teyzeler aç bu çocuk aç Dio ulen çocuk doğum kilosunun iki katına çıktı maşallah ...

Moralim çook bozuk
Kızlar büyük bir sorunum var kızım bugün yeni bir alışkanlık edindi bütün gün başparmağını emip durdu 4-5 saat boyunca hiç ağlamadan oyalandı öyle emzirmeye kalkıncada reddetip ağladı hep....neden böyle yapıyor sinir oldum açmı kalacak yada hazır mama mı istiyor anlayamıyorum bu durumu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimki de bi kac gundur eli ağzına rast gelirse şap şap emmeye basladi. Biraksam durcak oyle. Hep takip ediyorum aman firsat verme, kalıcı olacağını sanmiyorum. Benimki emzik tutmadi o esnada emzigi tikiyorum agzina

Bebegine emzik tutturamayanlar biberondan sonra deneyin, bende hic tutturamadigim icin aventin anne göğsü gibi olani almistim, arada alip atiyodu oylesine, biberonla süt verince biberonu cekerken hemen emzigi takiyorum, cork cork cekerken uyuyo :-)

Kızlaaaaaaar sizde daha önce parkelerinizi bu kadar gıcırdadığını farkettiniiz mi yoksa bize özgü bi durum mu bu? Kızım olduğundan beri ne zaman sessizce odada yürümeye çalışsam parkeler garç gurç diye neredeyse uyandırıyor çucuuumu :KK1: dört senedir ilk defa farkediyorum şu sesleri ilginçç :KK53::KK1:

Bebegine emzik tutturamayanlar biberondan sonra deneyin, bende hic tutturamadigim icin aventin anne göğsü gibi olani almistim, arada alip atiyodu oylesine, biberonla süt verince biberonu cekerken hemen emzigi takiyorum, cork cork cekerken uyuyo :-)

Eğer bebişin biberonuda reddeden anarşik bir yapısı varsa ozaman napıcizz!?? :KK52:

Sorma yahu bi de insan elalerin içinde utanıo çocuk aç da emzirmiyormuş gibi halbuki tok çocuk ana sevio yani yumruğunu çok çok emsin :) bi de bilmiş teyzeler aç bu çocuk aç Dio ulen çocuk doğum kilosunun iki katına çıktı maşallah ...

aynen yaa pazar günü iftardaydıkk eyşan hanımda ellerini emiyo öcü teyzeler ayy çocuk aç falan diyo hatta bitanesi parmakları kısa olur tühh falan dedi yuhh dedim içimden yaaa:KK1::KK1:

Sezen'i oğluma kerticem aynı gün doğmaları bir tesadüf olamaz :)

Bir dusunelim ailece,biz size haber veririz :82:

Hahah :) Saka bir yana Allah yavrularimizi hayirli insanlarla karsilastirsin..

Aksaam Sezen kucagimdayken ninni soyluyor gb amanda babasi ona bisiklet alacak -esim arada diyor ki ooo hem de ne guzel-
Ama babasi tek tekerler idare edecek -(tek teker bisikleti var esimin)guluyor-
Amanda kizim buyuyecek okullara gidecek bana diyecek ki anne bir daha anlat babamla hikayenizii cok guzeell -esim iyice siritiyor-
Devam ediyorum :)
Amanda kizim gelecek anne ben hic asık olacakmiyim ki diyecek dedigim an da esimin surat düstü demez benim kizim oyle soyleme cocuga simdiden empoze etme ask fln sen demiyor musun bu cocuk anliyor kaydediyor diye dedi :)))))))
Aklimiza geldikce guluyoruz aksamdan beri :KK9:

aynen yaa pazar günü iftardaydıkk eyşan hanımda ellerini emiyo öcü teyzeler ayy çocuk aç falan diyo hatta bitanesi parmakları kısa olur tühh falan dedi yuhh dedim içimden yaaa:KK1::KK1:

Pess yani..Olsun teyzem dili uzun olmasinda deseydin :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Kod:
:emir_bebek:
Kızlaaaaaaar sizde daha önce parkelerinizi bu kadar gıcırdadığını farkettiniiz mi yoksa bize özgü bi durum mu bu? Kızım olduğundan beri ne zaman sessizce odada yürümeye çalışsam parkeler garç gurç diye neredeyse uyandırıyor çucuuumu :KK1: dört senedir ilk defa farkediyorum şu sesleri ilginçç :KK53::KK1:

Evdeki herşey ses çıkarır hale geldi koltukLar dolaplar ahh ahh oğlumun iki gündür huyu. Değişti çocuk gündüz uyumuyor direniyor yatağa bırakıp beni görmeyeceği yere geçiyorum ki gördüğü anda ağlıyo yanlızda bırakamıyorum dönmeye başladı dönenceye tekme atan bir oğlum var Pertim çıktı resmen😔

Canım sessiz ortamda uyumaya alıştırma dediler bana yoksa gittiğin hiç bir yerde rahat edemezsin dediler :) annesi çok gezmeyi sevince :)) doğduğu günden beri hiç kusuk sesle konuşmadık tv yi kapamadık elektrik süpürgesi bile çalıştı uyurken düğünde de uyudu :) bence sen de benim gibi gezmeyi seviyorsan sese ışığa alıştır :) şimdi tam alışma zamanları nasıl olursa öyle gider hep öyle uyumak isticek ..

Parmakları kısa mı olur yuh yani baş parmağını emip uzatan çocukları gördüm de kısaltanlaro görmedim bizim ki emziği sadece uykusu gelince alıyor elini emecekse emiyor malesef :)

Denedim canim :)
Fatos emzigide aldik koleksiyonumuz tamam :)
Almiyor,gerci sevinmiyorda degilim :)
Annem hep anlatirdi bende inatla almamisim emzik,esimde emmemis genetik galiba bizimkinde:)))))

Aaa aa!Aynen oyle bende bizim evde boyle saniyordum..
Tam yatak odasinin kapisina ilk adim atilan yerde 'çıt' diye bir ses cikiyor ve hicbirseyi duymayan kucuk hanim bu sesle kipirdanmaya basliyor :)))
Hatta ev sahibimiz biraz irice hep buraya basmis tonton diye kulaklarini cinlatiyordum :KK9:

Kod:
:emir_bebek:

Evdeki herşey ses çıkarır hale geldi koltukLar dolaplar ahh ahh oğlumun iki gündür huyu. Değişti çocuk gündüz uyumuyor direniyor yatağa bırakıp beni görmeyeceği yere geçiyorum ki gördüğü anda ağlıyo yanlızda bırakamıyorum dönmeye başladı dönenceye tekme atan bir oğlum var Pertim çıktı resmen😔

:KK43:( çok zor gerçekten, kaç aylık oldu kuzun dönenceye tekme atabildiğine göre maşallahı var :)
Ya açıkçası zaman ilaç olacak diye bekliyorum ben, yoksa çok mutsuz oluyorum bu nereye kadar böyle gidecek diye. Ama herkes büyüdükçe düzene oturur diyor vardır bi bildikleri, umut fakirin ekmeğidir hesabı bi umuttur gidiyor :KK70:

Bir dusunelim ailece,biz size haber veririz :82:

Hahah :) Saka bir yana Allah yavrularimizi hayirli insanlarla karsilastirsin..

Aksaam Sezen kucagimdayken ninni soyluyor gb amanda babasi ona bisiklet alacak -esim arada diyor ki ooo hem de ne guzel-
Ama babasi tek tekerler idare edecek -(tek teker bisikleti var esimin)guluyor-
Amanda kizim buyuyecek okullara gidecek bana diyecek ki anne bir daha anlat babamla hikayenizii cok guzeell -esim iyice siritiyor-
Devam ediyorum :)
Amanda kizim gelecek anne ben hic asık olacakmiyim ki diyecek dedigim an da esimin surat düstü demez benim kizim oyle soyleme cocuga simdiden empoze etme ask fln sen demiyor musun bu cocuk anliyor kaydediyor diye dedi :)))))))
Aklimiza geldikce guluyoruz aksamdan beri :KK9:
Ben şarkı söylüom üç küçük şişe sallanıyor içlerinden biri pat düştü yere :)) allahım nasıl gülüyor nası hareketler görsen uçacak zannedersin video ya aldım çığlık lar hareketler maşallah oğlum diye söylemiyorum pek atletik :) bülbül gibi şakıyor :) siz bi düşünün :)

:KK43:( çok zor gerçekten, kaç aylık oldu kuzun dönenceye tekme atabildiğine göre maşallahı var :)
Ya açıkçası zaman ilaç olacak diye bekliyorum ben, yoksa çok mutsuz oluyorum bu nereye kadar böyle gidecek diye. Ama herkes büyüdükçe düzene oturur diyor vardır bi bildikleri, umut fakirin ekmeğidir hesabı bi umuttur gidiyor :KK70:

tatlım bebişine maaşallah pek tatlııııı:nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım sessiz ortamda uyumaya alıştırma dediler bana yoksa gittiğin hiç bir yerde rahat edemezsin dediler :) annesi çok gezmeyi sevince :)) doğduğu günden beri hiç kusuk sesle konuşmadık tv yi kapamadık elektrik süpürgesi bile çalıştı uyurken düğünde de uyudu :) bence sen de benim gibi gezmeyi seviyorsan sese ışığa alıştır :) şimdi tam alışma zamanları nasıl olursa öyle gider hep öyle uyumak isticek ..

Canım bende dediğin gibi yapıyorum normalde gündüzleri salonda uyuyor genelde televizyon açıkken filan ama geceleri ,gündüz ve gece ayırımı oluşsun diye özellikle karanlık ve sessiz ortamda uyutun dediler bende geceleri özellikle sessiz olmaya çalışıyorm ama parkelerden fırsat kalırsa tabi, kendi aralarında konuştuklarını bile düşünüyorum bazen o kadar melodikler yani :KK70:

Denedim canim :)
Fatos emzigide aldik koleksiyonumuz tamam :)
Almiyor,gerci sevinmiyorda degilim :)
Annem hep anlatirdi bende inatla almamisim emzik,esimde emmemis genetik galiba bizimkinde:)))))

Aaa aa!Aynen oyle bende bizim evde boyle saniyordum..
Tam yatak odasinin kapisina ilk adim atilan yerde 'çıt' diye bir ses cikiyor ve hicbirseyi duymayan kucuk hanim bu sesle kipirdanmaya basliyor :)))
Hatta ev sahibimiz biraz irice hep buraya basmis tonton diye kulaklarini cinlatiyordum :KK9:

Ahahahahahahhaah algıda seçicilik sanırım bizimki :))) artık parkelerin üstünü işaretlemye karar verdim mayın tarlası gibi işaretli yerlere basmadan yürüyeceğim :KK1:

Bu arada fatosta mı olmadı ya, hayallerim yerle yeksan oldu bak şimdi benimkide almaz ozaman bi türlü sevdiremedim kerataya emziği, tabi orjinali varken sahtesini ne etsin o da haklı :emir_bebek:

Ben şarkı söylüom üç küçük şişe sallanıyor içlerinden biri pat düştü yere :)) allahım nasıl gülüyor nası hareketler görsen uçacak zannedersin video ya aldım çığlık lar hareketler maşallah oğlum diye söylemiyorum pek atletik :) bülbül gibi şakıyor :) siz bi düşünün :)

Hahahhahha :)))))))))))))))
Sesli guldum,sen cok yasa :)))
Guleryuzlu olmasini cektim aldim hemen anlattiklarindan :))) -sirf esimin surekli gulen gozlerinee asık olmus biri olarak-

Bir bakmissin su mubarek gunde dedigin tutmus seneler sonra bizdesiniz :KK9::KK9:
Elbet hamilelik muhabbeti acilir bir kk deneyimi paylasir birbirimizi taniriz:KK9:

X