2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Selam kızlar nasılsınız. Ben iyi. İki çocukla biraz yamulmuş vaziyetteyim. Bugün bebeğimin yaş günü :)

Denizcim. Menumuz soyle...

Yas pasta, mozaik pasta,

Peynirli, ispanakli, patatesli börek ayri ayri. Makarna salatadi. Dis bulguru.

Meyve, kuruyemis ve icecekler. Simdilik boyle bakalim. Cumartesiye kutlacagiz ksimetse.

Denizcim. Menumuz soyle...

Yas pasta, mozaik pasta,

Peynirli, ispanakli, patatesli börek ayri ayri. Makarna salatadi. Dis bulguru.

Meyve, kuruyemis ve icecekler. Simdilik boyle bakalim. Cumartesiye kutlacagiz ksimetse.
Kek var bir de :KK66:

Sonunda benimde menüm belli oldu. Pasta, muffin, patatesli ve peynirli börek, mercimek köftesi, yaprak sarma, elmalı kurabiye, kısır, açma, patates salatası ve Makarna salatası. Umarım fikrim değişmez. Tatlı ve tuzlu çeşitlerini dengede tutmaya çalıştım. Inşallah lezzetide yerinde olur herkes beğenir.

merhaba arkadaşlar,
uzun zamandır girmiyordum.umarım herkes iyidir. bebeklerimizin yaşgünleri kutlu olsun, allah bize bağışlasın sağlıkla nice yıllara inşallah.
biz de kutladık cumartesi günü, her şey çok güzeldi bugünlere geldiğimize inanamıyorum:)

merhaba arkadaşlar,
uzun zamandır girmiyordum.umarım herkes iyidir. bebeklerimizin yaşgünleri kutlu olsun, allah bize bağışlasın sağlıkla nice yıllara inşallah.
biz de kutladık cumartesi günü, her şey çok güzeldi bugünlere geldiğimize inanamıyorum:)
Ilk yaşınız kutlu olsun. Bizimde 14 mayis 17 mayısta kutlama var insallah. Bende inanamıyorum vallahi

Kizlar selam herkese masalahh gecmisler olsun hastalara da...dogum gunu olanlar nice yaslar olsun guzel guzel.....

Bende yapicam insallah bakalim hazirliklarimiz tamam kismet olursa kafamda dusunduklerim ispanakli borek mercimek koftesi kurabiye lokum vb. Olur heralde cok cesit yapmicam borek salata kurabiye...pasta zaten olucak

Kizlar selam herkese masalahh gecmisler olsun hastalara da...dogum gunu olanlar nice yaslar olsun guzel guzel.....

Bende yapicam insallah bakalim hazirliklarimiz tamam kismet olursa kafamda dusunduklerim ispanakli borek mercimek koftesi kurabiye lokum vb. Olur heralde cok cesit yapmicam borek salata kurabiye...pasta zaten olucak
Bende çok çeşit yapıcam bakalım inşallah güzel olur. 30 kişiye yakın olucaz. Çok çeşit iyi olur gibi geliyor.

Kizlar 1 yaş aşısı yaptıran varmı aranızda. Bilgi verirmisiniz . Kaç tane nerden yapılıyor ve ateş falan oldumu

Kizlar 1 yaş aşısı yaptıran varmı aranızda. Bilgi verirmisiniz . Kaç tane nerden yapılıyor ve ateş falan oldumu

kkk aşısı, promonok ve su çiçeği aşıları olmak üzere 3 tane. ateş yapmadı ama bir iki gün huysuzluk, kusma ve biraz da ishal yaptı.
menenjit aşısını da bir ay sonra yapalım dedi doktoru, o biraz ateş yaparmış aynı anda olmasın dedi.

kkk aşısı, promonok ve su çiçeği aşıları olmak üzere 3 tane. ateş yapmadı ama bir iki gün huysuzluk, kusma ve biraz da ishal yaptı.
menenjit aşısını da bir ay sonra yapalım dedi doktoru, o biraz ateş yaparmış aynı anda olmasın dedi.
Teşekkür ederim canım. Ben aşı tarihimizi biraz one alicamda ondan sordum.cuma adı pazar doğum günü olacak inşallah sorun olmaz

Bana dr.muz sadece 1. Yasini dolduralim menengog u wuralim dedi baska bir bilgi wermedi saglik ocagindan da duzenli ariolar eger ki arayip farkli bi si soylerlerse yazarim bende kizlar ...

Bana dr.muz sadece 1. Yasini dolduralim menengog u wuralim dedi baska bir bilgi wermedi saglik ocagindan da duzenli ariolar eger ki arayip farkli bi si soylerlerse yazarim bende kizlar ...
Ben de vurdurucam aşısını bu hafta ya da gelecek hafta Allahın izniyle

X