2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

yawyaw

2 erkek anası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2013
1.305
700
Gunaydinn şükür şükür şükür atesi cikmadii utkumun:) demir ilacini vercem ben ha kizlar veren varsa benn diy begenirse brni sevinirim.okudugim kadariyla kimse verme taraftari diil.ama ben hamileykende pek icmedim ddemir ilacini eksik kalmasin vucuduu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1930 gün geçti.

kocamann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
460
308
30
slmlar.. wowss 2015 mayıs analarıda olmuşşş.ay eskiyoruz :) çok uğrayamadım evdeki işler bitmiyor uyku zamanımızdada onu araştır bunu araştır uğrayamaz oldum.ilk zamanlardaki kalabalık fazla yok sanırım bır coğu facedeki gruplara kaydı farkettım ..merak edip nerde dediğniz kişiler hep orda :)hızlı cvp alabildiklerınden bahsediyorlar.
sıkıntılar hep aynı sanırım dört aylık aşı için sağlık ocağına gittik doktorumuza bu hafta ancak gidebileceğim..boy 64 kilo 6800 kan damlası verdı ..bir kaç gun kullandım nedensonra içeriğine bakmak aklıma geldi vegeferon isimli bir ilaç tam iki etken madde paraben içeriyor :KK43:( hemen kaldırdım vermıyorum doktor bakalım ne diyecek ?ver diyende var verme diyende ...tahlil yapılması en mantıklısı gene canı yanmasın sorunsalı off karışık işler..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 950 gün geçti.

mestcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
957
254
Bizim kontrol de iyj gecti. Kilo 7800 boy 65 (emin olamadim simdi) olmus. Bakalim ates cikacak mi. Gelecek ay kan damlasi verilecekmis. Hemsire verin dedi ama ben dusunmuyorum. Şöyle ki bir gun verip bes gun vermem herhalde.
Ben hamileyken icmedim hic değerlerim de dusuktu. Esimin arkadasi doktorundan paraben icermeyen bir ilac istemis dr bulamamis :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2429 gün geçti.

aozli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
591
64
arkadaşlar ağustos annesiyim benim kız kucaktayken hep bi tavanlara perdelere bakma derdinde sizlerde böyle bir durum var mıydı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2336 gün geçti.

psikologanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
437
139
Acildeyiz kızlar... Demir ilaca rağmen sürekli kusmaya devam etti. Daha doğrusu birden tekrar arttı. Geldik serum takıldı, yatıyor canımın yarısı...
Fakat burası bebek ve çocuk dolu. Hepsi ishal, kusma...Yan yatakta 5.5 aylık bebek var, iki gecedir buraya taşınıyorlarmış. Allah yardımcıları olsun. Sizler de çok dikkat edin. Korkunç bir salgın var, AVM'lere girmeyin, sterile herzamankinden daha dikkat edin, kalabalığa girmeyin, başka çocuklara yaklaşmayın....
Deren'im evde... Aklımda korkunç düşünceler ya ona da geçmişse? Ne yaparım? Dua edin benim için, oğlum iyileşsin, kızıma da geçmemiş olsun...

Çok çok geçmiş olsun canım..Biz de acildeydik dün gece Can kötüleşti iyice... Geceden beri ayaktayız, eşim işe gidemedi... Allah Demire de şifa versin inşallahh... Derenin de iyidir umarım..Kocaman öpüyorum hepinizi...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2457 gün geçti.

psikologanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
437
139
Canlar iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkürler... Uyumadıgımdan pek süt cıkaramadım ama bir öğünü cıktı yine çok şükür... Eşim de işe gidemedi, dün acildeydik...Evde babamız hasta, Can hasta..Doktorum da bana hemen git grip aşısı ol dedi, aşı oldum sabah sabah... Siz de olmasanız, ahhh bu hayatt çekilmesssssss :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2457 gün geçti.

Rzg14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Ben biraz gec denedim ama yazayim dedim. Su sut poseti konusu olmustu.

Milkway benimki. Ilk kez sabah deneyim dedim. Buzdolabinin icine koydum. 1-2saatte eridi. Kokusu dolap gibi kokuyrdu. Neyse biberonla isittim. Benimki ilk kez biberon gordu. Iki coplatip birakti. Ama kasikla icirttim hepsini. Arada da yuzunu eksikti. Son lokmanin tadina ben baktim. Biraz tuhaf geldi. Bozuk degil ama garip.
Sanirim sorun posetlerde degil. Sutun donmus olmasinda. Yani normali bu sanirim.

Rzg14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Hepimize gelsin :KK66:

IMG_541613067999005.jpeg

sibela85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
228
78
Acildeyiz kızlar... Demir ilaca rağmen sürekli kusmaya devam etti. Daha doğrusu birden tekrar arttı. Geldik serum takıldı, yatıyor canımın yarısı...
Fakat burası bebek ve çocuk dolu. Hepsi ishal, kusma...Yan yatakta 5.5 aylık bebek var, iki gecedir buraya taşınıyorlarmış. Allah yardımcıları olsun. Sizler de çok dikkat edin. Korkunç bir salgın var, AVM'lere girmeyin, sterile herzamankinden daha dikkat edin, kalabalığa girmeyin, başka çocuklara yaklaşmayın....
Deren'im evde... Aklımda korkunç düşünceler ya ona da geçmişse? Ne yaparım? Dua edin benim için, oğlum iyileşsin, kızıma da geçmemiş olsun...

Canım benim çok geçmiş olsun sakin ol. Kusma ishal birlikteyse rota virüsü olabilir mi demir için ne dediler?
Kızına ablası güzelce bakar eminim sen Demircimle ilgilen . Ahhh şu Okullar çoçuklarımızı mikrop ve virüslerle tanıştırıyor malessef . Demirin sınıfında benzer durumda çoçuk varmıymış acaba . Sen zaten avm ye gıtmıyordun , yıkamadan temizlemeden bir sey yıyıp içmesi de mümkün değil , steril deme tatlım son derece temiz titiz davranıyorsun .
Evden çıkmaya başladıklarında kontrol anneden çıkıyor malesef.
Geçmiş olsun tekrar hayırlı haberlerını beklıyorum .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2460 gün geçti.

nisasmom

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2014
91
32
Kızlar selam, bikaç gündür girip okuyamıyordum amma çok sayfa birikmiş şimdi geriye doğru okuyup eksikleri kapatacağım :KK66:
Lilacsofie canım çok geçmiş olsun, derene geçmemiştir inşallah.. Demirciğimi de öperim, hemen iyileşir inşallah..
Bestekız , test yapınca haber ver hamile olabilir misin belirtiler onu gösteriyor kuzum.. Meraktayım valla..
Bende şimdiye kadar 1 kere adet oldum sonra hiç olmadım ama hamilelik yok sanırım emzirdiğim için adet olmuyorum diye düşündüm , hiç sorgulamadım şimdiye kadarda.. Olmak gerekiyor mu acaba? Bu ara benimde arabaya Binince hafif midem tutuyor ama ben dışarı bakmazsam zaten bulandırdı hep.. Nisa ile ilgilendiğim için kafam hep aşağıda dışarı bakamıyorum ..

mneeee

hamd olsun YA RABB
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
1.100
1.054
lilacsofia....
arkadaşım çok geçmiş olsunRabbim şifa versin inşaAllah ... malesef zor zamanlar ne kadar korursak koruyalım illa bir yerden geliyo. bizimkilr de öyle burun çekip duruyorlar dünden beri. okullar açıldı, havalar soğudu hastalıklar kapıda Allah ım korusun hepsini . deren ede dikkat et canım tekrar geçmiş olsun :KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1049 gün geçti.

mneeee

hamd olsun YA RABB
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
1.100
1.054
bestekız sonucu bende merak ediyorum, yaptın mı test ???

mneeee

hamd olsun YA RABB
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
1.100
1.054
kızlar ben uzun süredir girmediğim için .( papatyaorj,oferta ) sanki göremedim iyiler mi ? papatyaorj un kızının gözünde ki problem geçti mi? biliyorsanız beni aydınlatır mısınız :)

niisam

Allah varken umut biter mi
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
230
94
37
Kızlar selam, bikaç gündür girip okuyamıyordum amma çok sayfa birikmiş şimdi geriye doğru okuyup eksikleri kapatacağım :KK66:
Lilacsofie canım çok geçmiş olsun, derene geçmemiştir inşallah.. Demirciğimi de öperim, hemen iyileşir inşallah..
Bestekız , test yapınca haber ver hamile olabilir misin belirtiler onu gösteriyor kuzum.. Meraktayım valla..
Bende şimdiye kadar 1 kere adet oldum sonra hiç olmadım ama hamilelik yok sanırım emzirdiğim için adet olmuyorum diye düşündüm , hiç sorgulamadım şimdiye kadarda.. Olmak gerekiyor mu acaba? Bu ara benimde arabaya Binince hafif midem tutuyor ama ben dışarı bakmazsam zaten bulandırdı hep.. Nisa ile ilgilendiğim için kafam hep aşağıda dışarı bakamıyorum ..
Canim lohusa kanamasindan sonra adet olduysan sutun korumasi bitmistir. Artik vucudun yumurta uretiyordur yani sutun korumasi adet olana kadardir. Hamile olabilirsin bir test yap derim:KK66:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2433 gün geçti.

niisam

Allah varken umut biter mi
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
230
94
37
Papatyaorj Turkiye'ye tatile geldi, kizinin da gozu iyilesmis cok sukur. Oferta da sabah yazmisti yanilmiyorsam

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2433 gün geçti.