2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
amiiin inşallah Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..
sanırım senin de sat 1 ağustos benim de öyle aynı gün doğum görünüyor :))) kazasızca olur inşallah :)

evet cnm aynen benimde 1 ağustos sat,cuma günü gitcem doktora,hala inanamıyorum hamile olduguma:d seninde adet agrısı gibi agrın oluyormu arada bir ama kısa süreli

Kızlar sizinde bacaklarınızda uyuşma oluyormu. Bide adet sancısına benzer hafif kasık ağrısı. Normalmi acaba...

Son düzenleme:
Kızlar sizinde bacaklarınızda uyuşma oluyormu. Bide adet sancısına benzer hafif kasık ağrısı. Normalmi acaba...

slm,bacaklarda uyuşma deilde bende adet agrısına benzer bi agrı oluyo arada bir,senin yaşadıgın kasık agrısıda aynısı sanırım..

Olabilir. Başka hiçbir belirtim yok benim. Mide bulantısı, baş dönmesi fln. Daha erkenmi yoksa böyle rahatmı geçecek acaba:)

olur olur,benim birde boğazıma bişeyler geliyor yanıyor,yemek yiyince daha çok oluyo yanma:KK43: arada birde gözüm kararıyo başkada bişeyim yok :) 6. haftadan sonra oluyomuş sanırım

Merhaba arkadaşlar, benimde adet olacakmışım gibi hafif sancılarım var her an bişey boşalalar gibi oluyor, akıntım çok yoğun öyle böyle değil..

Midem falan bulanmıyor yemem içmem de iyi :) anlamadım bu işi

Oğlumda günüm bile geçmemişti midem nasıl bulanıyor istifra ediyordum :)

İnşallah herşey yolundadır :)

Kasık ağrısı normal çok şiddetli olmadıkca canım rahim büyüdüğü için baskı yapıyormuş. Benimde boşluklarım midem ağrıyor normaldir inş

Bende hamileyim galiba Temmuz 27sat kan testimde ilk bcg
30ıkı gün sonra 86cıktı cok hızlı yükselmiyor sanki ya da yeni oldu yumurtlama 😳

hepinize merhabalar güzel mayıs anneleri inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız bebeklerimizi. Bende Mayıs annesi olacağım allah izin verirse benim sat 4 ağustostu yani 4+1 şu anda , artık bol bol sohbet eder doğumlarımızı bekleriz burada :KK76: :KK76: :KK76:

hepinize merhabalar güzel mayıs anneleri inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız bebeklerimizi. Bende Mayıs annesi olacağım allah izin verirse benim sat 4 ağustostu yani 4+1 şu anda , artık bol bol sohbet eder doğumlarımızı bekleriz burada :KK76: :KK76: :KK76:

hg aramıza,Allah kucagımıza almayıda nasip etsin hepimize inş

Bende geldim canim :) hayirli ugurlu olsun hepimize insallah.
Ama bi sorum var takvimi nasil yapabilirim baktim bulamadim??

evet cnm aynen benimde 1 ağustos sat,cuma günü gitcem doktora,hala inanamıyorum hamile olduguma:d seninde adet agrısı gibi agrın oluyormu arada bir ama kısa süreli

aynen canım bende de ağrı var aynı adet ağrısı gibi hatta dün gece ağrıdan uyandım ben bi süre adetimi bekledim zaten ağrılar olunca dedim geldi gelecek bi de akıntım oluyor sen de var mı peki? :/

Rabbim bütün annelere bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah :)

benim karın ağrıları akıntı bir de aşırı gaz problemim var zaten kiloluyum ama karnım nasıl şişti anlatamam sanki 3 aylık gibi :/ sürekli de gaz :/ mide bulantısı pek olmuyor arada gözlerim kararır gibi oluyor ama baş dönmesi falan olmadı galiba 2. aydan sonra başlarmış öyle dediler..

selam arkadaslar bnmde sat 23 temmuzdu.sizleri bulmak beni cok mutlu etti.hepinize hayirli olsun allahim bebislerimizi saglikli bir sekilde kucagimiza almayi nasip etsin..bnde de belirti olarak arada bazi kokulara cok kotu oluyorum mesela gecen gun esimin en sevdigim parfum kokusu midemi altust etti esim baya sasirdi beni oyle gorunce=)bir diger belirti de cok sik tuvalete cikmam gece 3 4 defa uyaniyorum resmen..onun disinda suan hersey yolunda cok sukur..

selam arkadaslar bnmde sat 23 temmuzdu.sizleri bulmak beni cok mutlu etti.hepinize hayirli olsun allahim bebislerimizi saglikli bir sekilde kucagimiza almayi nasip etsin..bnde de belirti olarak arada bazi kokulara cok kotu oluyorum mesela gecen gun esimin en sevdigim parfum kokusu midemi altust etti esim baya sasirdi beni oyle gorunce=)bir diger belirti de cok sik tuvalete cikmam gece 3 4 defa uyaniyorum resmen..onun disinda suan hersey yolunda cok sukur..

Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. ben de çok sık tuvalete çıkıyorum.. İnşallah her şey yolunda gider :) :nazar:

kızlar tebrik ederim allah bebişlerinizi kuacagınıza almayı nasip etsin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bende mayıs annesi olmayı cok istiorum ama kısmet gecen ay sat 9 bat 7 bu ay ama sol kasıgım cok agrıyo adet olacakmışım gbi her an adet olacam sanki mayıs annesi olmak cok isterdim ama kısmet rabbim ne derse o olur tekrar hayırlı olsun :KK34:

aynen canım bende de ağrı var aynı adet ağrısı gibi hatta dün gece ağrıdan uyandım ben bi süre adetimi bekledim zaten ağrılar olunca dedim geldi gelecek bi de akıntım oluyor sen de var mı peki? :/

bende akıntı fazla değil cnm her zamanki gibi hatta biraz daha az,benim kasık agrısı ve mide yanması gibi bişi var nasıl tarif etcegimi bilmiyorum yemek yiyince bogazıma bişiler geliyo yanıyo öle bişi işte:)

Merhaba arkadaslar sat27 temmuz adetıme 4 gün varken öğrendim kasık ağrım karın ağrım yaklaşık 3 haftadır devam ediyor doktor progestan verdı kullanuıyorum ama uykumu getırıyor ve mıdem cok bulanmya basladı dun yemek bıle yıyemedım daha cok erken dıye dusunuyorum ama bu benım ıkıncı olacak ılk gebelığım düşükle sonlandı bu yuzden bu sefer çok umutlanıyorum ve korkularım da ...

Merhaba arkadaslar sat27 temmuz adetıme 4 gün varken öğrendim kasık ağrım karın ağrım yaklaşık 3 haftadır devam ediyor doktor progestan verdı kullanuıyorum ama uykumu getırıyor ve mıdem cok bulanmya basladı dun yemek bıle yıyemedım daha cok erken dıye dusunuyorum ama bu benım ıkıncı olacak ılk gebelığım düşükle sonlandı bu yuzden bu sefer çok umutlanıyorum ve korkularım da ...

Allahın izniyle hiçbirşey olmaz inş,içini ferah tut..

bende akıntı fazla değil cnm her zamanki gibi hatta biraz daha az,benim kasık agrısı ve mide yanması gibi bişi var nasıl tarif etcegimi bilmiyorum yemek yiyince bogazıma bişiler geliyo yanıyo öle bişi işte:)

canım ben de de oluyo o böyle boğazımı yakıcak derecede ama ben süt içiyorum bu sıra rahatlattı beni her gün bi dolu bardak süt ve maden suyu içiyorum burdaki tecrübeli annişlerden okudum iyi geldi sanki mide yanmama da hem bebişimize de iyiymiş :) :emir_bebek:

X