2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
ayy kanala bile girmiş bebeğin, herşey yolunda maşaallah. iğneye aspirine rağmen normal doğum ihtimalinin olmasına çok sevindim, normal ve kolayca doğumun olur inş.

maşaallah ömer taha' ya, nede güzel bakıyor, çok güçlü görünüyor valla, nazar değmesin, güle güle büyüsün inşaallah.

aminnn hepimizin kolayca olur insallah.

İşte benim Paşam Ömer Taha'm

Yükleye bilmişimdir inş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oyyy ama cok tatlii masallahh. Allah nazarlardan saklasinn. Anali babali buyutsun insallah.

Kizlar saliya kadar takipteyiz almadi bebegimi:) ilk pede bakti suyun geliyo alalim seni dedi. suyumda hala sizma var ama miktari gayet iyi bariz bir azalma yok. enfeksiyon testi falan yaptirdi cok yuksek ise alirim dedi. Oda yuksek cikmadi antibiyotik verdi. Sizma olan yerden bebege enfeksiyon bulasmasin diye. Eger sali gunude suyumda azalma gormezse cumayi bekleriz dedi. Bu arada benim catlak kizim bas asagi donmus nasil beceriyo hergun donmeyi bilmiyorum dr cok sasirdi:))

2 de gidicem canim tekrar. Gun icinde sesim cikmazsa bilki doguma girmisimdir:) pazartesiye kalirsa yazarim tekrar.

Donence cok guzel olmus canim yaa ama bir ikisinin ustune parlak pul falan mi koysan.
Bu arada son gobis demissin Allah soyletmistir belki:KK66:

Tesekkur ederim :)
Albumdede,cicilerdede fotolarda farkedersin canim,cok suslu alli pullu sevemiyorum :)
Seven icin guzel fikir ama :KK66:

Cok guzel olmus kuslar bayildimmmm

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tesekkur ederimm :)

Selam bacilar:)

Size hastaneden baglaniyorum, bu sabah harbi nisanim geldi, pembe falan... Zaten kontrolum vardi, nst de orta duzey sancim cikti, fakat bebisim uyuyordu sanirim...doktor muayenede dogum baslamis dedi... Bebisin durumuna tekrar bakilacak nstde ama once serum veriyorlar uyuyorsa hareketlensin diye...

Allah yardimcimiz olsun canlarim...galiba psikologanne doguma gitmis, telefondan pek net takip edemiyorum... Bi avazda dogursun insallah...

Bi gelisme olursa yazmaya calisirim, hepinizi operim:KK66:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah yardimcin olsun canimm :)
Insallah saglikla,cabucak,kolaylikla,gonlune gore kavusursunuz :)

Kizlar saliya kadar takipteyiz almadi bebegimi:) ilk pede bakti suyun geliyo alalim seni dedi. suyumda hala sizma var ama miktari gayet iyi bariz bir azalma yok. enfeksiyon testi falan yaptirdi cok yuksek ise alirim dedi. Oda yuksek cikmadi antibiyotik verdi. Sizma olan yerden bebege enfeksiyon bulasmasin diye. Eger sali gunude suyumda azalma gormezse cumayi bekleriz dedi. Bu arada benim catlak kizim bas asagi donmus nasil beceriyo hergun donmeyi bilmiyorum dr cok sasirdi:))

Sevindim bisy cikmadiginaa :)
Hayirlisiyla zamaninda gelsin insallah minigin :)

Teşekkür ederim kızlar şuan gazını çıkarıyorum okadar güzel bir duyguki ikinci olmasına rağmen ilk gibi bir heves ve heyecan var sizlerde sağlıklı sıhhatli kolay bir doğumla alın yavrularınızı kucağınıza

ohhh:nazar::nazar::nazar: gözün aydın canımcımmmm beklesin bakalım yaramaz:KK9:

Teşekkür ederim kızlar şuan gazını çıkarıyorum okadar güzel bir duyguki ikinci olmasına rağmen ilk gibi bir heves ve heyecan var sizlerde sağlıklı sıhhatli kolay bir doğumla alın yavrularınızı kucağınıza

ne mulu size.Rabbim bizede nasip eder inş.herkes başladı patır patır...:KK1:

cnm sağlıkla al bebeğini kucağına. benim bebişde iri biraz sanırım sezeryn olacak. dr tarihi neye göre belirledi.

amin canım hepimiz insallah..bebegimin haftası onde ve suyumuz fazla gorundugunden doktor 38 dolmadan alalım dedi..5 ile 10 mayıs arası bi gun alıcam deyince biz de 6 mayıs olsun istedik babamızın dogum gunu aynı zamanda..

Geçmiş olsun cnm. Biraz daha bekleyecek demek ki, biliyordur en doğrusunu kuzucuğun, annesi:)

Son düzenleme:
Arkadaşlar;
Doğuranlar, sancısı tutan, suyu nişanı gelenler..... Bebişler arka arkaya geliyorlar, hiç Mayıs annemiz olmayacak mı acaba:))))

Arkadaşlar;
Doğuranlar, sancısı tutan, suyu nişanı gelenler..... Bebişler arka arkaya geliyorlar, hiç Mayıs annemiz olmayacak mı acaba:))))

En azından ben Mayıs ta dogururum :)) ama sonuna kalmak istemiyorum şu anda 35+5 iz

Doğumları duydukca benıde heycan bastı ıyıce 37+5 olduk bakalım ne zaman gelecek bebegımız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İşte benim Paşam Ömer Taha'm

Yükleye bilmişimdir inş

maşallah ne tatlı öyle:nazar: Allah bağışlasın:)

SAIKING hayırlı kolay bir doğum dilerim cnm, guzel hbrler bekliyoruz:)

canim pisman olcak bisi yok ki 1 gun ile bi zarar olsa dr zaten nayn derdi......taburcu edicek dr. cok ta onemli degil sen kendini biliceksin ve sikayetin warsa kowsada cikmazsin.....senin oglun benim kocam ewde fala cok duskunuz birbirimize herseyi agzina weririm donuna kadar hazirlarim falan bilmiorum napicam sanirim bnde cabuk zayiflayanlardan olucam..... :KK66:))) endiseler gercekten uyku kacircak modda hele 2 gecedir gecenin ortasinda hickirio hadi kizim yeter kizim derken ben uykum dagilio bu sefer gelsin dusunceler....cabuk ayaklancam mi kimsye muhtac kalcammi kizima annelik yapabilcemimi kocama kadinlik yapabilcemmi eski duzenimiz olucak mi hemen ;:KK66:))) le le sakine ;;:KK66:))

bnm ne sucum war goremiom ama buldum kardesime ekrani cek watsaptan at dicem ay adami kk sokuom ya ;;:KK66:)))

hayirli bi awazda dogumlar diliorum bitanem

Tesekkur ederim :)
Albumdede,cicilerdede fotolarda farkedersin canim,cok suslu alli pullu sevemiyorum :)
Seven icin guzel fikir ama :KK66:

Tesekkur ederimm :)

Allah yardimcin olsun canimm :)
Insallah saglikla,cabucak,kolaylikla,gonlune gore kavusursunuz :)

Sevindim bisy cikmadiginaa :)
Hayirlisiyla zamaninda gelsin insallah minigin :)

Pisikolog anne saat 15:15 itibari ile dogurdu duyurulur :)

ben eve döndüm şekerler, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim... bebiş serumdan sonra hareketlendi, benim sancım da az olunca doktor evimizin uzaklığını sordu, 20 dakika diyince git evine sancı çoğalınca gel dedi... şimdi bişey yok... bu gece beklesin yarın gündüz gelsin istiyorum bebişim...yoruldum, çok mu tembelim ne:KK1:

psikolog annenin gözü Aydın olsun:nazar: maşallah, darısı başımıza:KK66:

hepinizi öperim:KK54::KK54:

ayyy ne güzel bebişlerimiz çoğalıyoo.sanırım bizimkide pazartesi gelecek.keşke bugün yarın kendi sancım gelsede suni sancıya falan gerek kalmasa...bu mukus tıkacı mı neydi konuşulmuşta.sanırım benden de öyle bişeyler geliyo ama doğum habercisi mi değil mi bunu yaşayan oldu mu kızlar yaa nişan değil demi bu kanlı değil yanii şeffaf gibi koyu sarı ıyyyy :KK17:

ayyy ne güzel bebişlerimiz çoğalıyoo.sanırım bizimkide pazartesi gelecek.keşke bugün yarın kendi sancım gelsede suni sancıya falan gerek kalmasa...bu mukus tıkacı mı neydi konuşulmuşta.sanırım benden de öyle bişeyler geliyo ama doğum habercisi mi değil mi bunu yaşayan oldu mu kızlar yaa nişan değil demi bu kanlı değil yanii şeffaf gibi koyu sarı ıyyyy :KK17:

o nişan işte canım, tıbbi ismi gibi düşün tıkaçı, dün sabah benim öyleydi, bu sabah kanlı versiyonu geldi (midesi bulanan arkadaslarımdan peşinen özür dilerim:) doktorum açılma&doğum başlamış dedi bana... yani güzel haber, belki senin de suni sancıya ihtiyacın olmayacak:)

bak psikolog anne de dün geldi dedi, bugün doğurmuş şükür

amin canım hepimiz insallah..bebegimin haftası onde ve suyumuz fazla gorundugunden doktor 38 dolmadan alalım dedi..5 ile 10 mayıs arası bi gun alıcam deyince biz de 6 mayıs olsun istedik babamızın dogum gunu aynı zamanda..

bizim bebek iri 32+2 de 2400 çıktı dün gittim özele dr 2650 dedi ama ultrason kağıdında 3650 yazıyordu. ama doğum için birsey demedi gece acile gittim o da birsey demedi. sanırım sen özele gidiyosun ben sehir değiştrdim şu an kadın doğum hastanesine başlayacağım salı randevum var artık bende tarih istiyorum eğer sezeryan olacaksa aklımda ki tarih de 10-16 mayıs arası

X