2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Haa kizlar bide bise danismak istiyorum..ben gunde iki magnezyum kullaniyorum kasulmalara karsi..bu gittigim doktor kalsiyum yazmis sordugumda sabah magnezyumu al aksam kalsiyumu dedi ama icime pek.sinmedi..boyle kullanan varmi hem kalsuiyum hem.magnezyum..birde doktor karnin sert kalsiyum yumusatir dedi..kalsiyum kemikler icin faydali degilmi bilemedim kafam karisti

bende sabah birini aksam birini kullandım canım ama kasılmalarım hemen gecti.sorun olmaz benim magnezyum bitti kalsiyum az kaldı.

kızlar ya ben hiç bilmiyorum yardımcı olun.hangi bebek bezi daha iyi. kac numara alınacak.ıslak mendil hangisini alıyorsunuz.iyisi hangisi.kremi pudrası hangi marka alıyorsunuz.bunların yanında daha neler alıyorsunuz.banada fikir verin

İşte en çok bunları merak ediyorum. Çok zor olacağını tahmin ediyorum. Umarım bu sefer annem en azından dönüşümlü olarak ta olsa bir ay kalır. Yoksa sütümü sağıp biberonla içirsin diye bebeği yardımcıya mı vereceğim, yoksa bunca zaman herşeyiyle ilgilendiğim oğlumun ihtiyaçlarını artık onun karşılamasını mı bekleyeceğim:KK43:((( off offffff...... Umarım hersey dusundugumden daha kolay olur.

Canım inş kolay olur benim ailem burda ona rağmen için gidiyo aç mı tok mu ıykusu saati geçti vs diye ama kendi başıma olsam hiç bakamazdım emzirme işinden başka bişi yapamıyom zaten ağrılardan. Biraz önce oğlum heyecan üstüme koştu uzanıyodum ister istemez elimi siper ettim sert oldu biraz ağrına gitti ağladı çok üzüldüm ama çizgi filme daldı hemen. İlgilenmeye çalışıyorum kıskanmış gibi değil ev kalabalık olduğundan sanırım 2 kız bi erkek kardeşim bi de annem burda ilgileniyolar çok şükür dayısı parka götürdü kızlar da rahat rahat bebek seviyolar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende sabah birini aksam birini kullandım canım ama kasılmalarım hemen gecti.sorun olmaz benim magnezyum bitti kalsiyum az kaldı.

Yani kalsiyum kasilmalaradami iyi geliyo bnm bildigim bacak krapmlarina falan iyi geliyo bide benm kullanacagim kalsiyumun icinde d viaminide var ayriyeten suda eritilip iciliyo.ben saniyodum magnezyum kullaninca kalsiyuma gerek yoktur du ama kullanayim ozaman..doktorbana bise sormadan yazmista yani agrin sizin vatmi diye sormadi danirm ultrasondan anladi karninin sertliginr iyi gelir bunu ic dedi kalsiyumu yani

kızlar ya ben hiç bilmiyorum yardımcı olun.hangi bebek bezi daha iyi. kac numara alınacak.ıslak mendil hangisini alıyorsunuz.iyisi hangisi.kremi pudrası hangi marka alıyorsunuz.bunların yanında daha neler alıyorsunuz.banada fikir verin

Canm aynen bende bilmiyorum ve merajla brkliyorum gelecek fikirleri ama bildigim kadariyla sebamedi oneriyolar krem pudra icin..bakalim burfaki tecrubeli arkadaslar nelr diek..buarada bdt ye gore aramizda bir gun var:KK33:

Kızlar bazı arkadaşlar banyo konusunda kararsızdı bende yazim dedim hastanede oğlumu yıkadılar şampuan bebe yağı 2 paket bez ( ben birini verdim) yatak koruyucu ve cam biberon istediler biberonu falan kullanmadılar bile damardan beslemişler hiç birini geri vermediler malesef neyse sağlık olsun.... banyosunu yaptırdılar hastaneden çıkarkende hergün yıkayın çabuk toparlar dediler bizde yıkadık gobeği falan 1 haftada düstü biz ilk oğlumdada yikamıstık gayet rahat ve sakin di... emmeye gelince bir türlü memeyi tutamadı ucu pek yok silikon uc alıp kullandım 2 gün o ucu biraz çıkardı oglum çektikce:) sonra kendi aldı memeyi cok şükür

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doğum yapan arkadaşlar gözünüz aydın darısı bekleyenlerin başına

Günaydın Oferta. Forumdan takip edebildiğim kadar sende diyabetli gebeydin ve sanırım doğum yaptın degil mı? Doğum sonrası seker geldigi gibi gitti mi?

yok canım ben daha doğum yapmadım.şeker doğumdan sonra inşallah gider çok zor bu şekilde yaşamak günde 4 defa insülün yapıyorum ve dozunu sürekli artırdığımız halde düzene girmiyor şekerim.doktorum gebelik şekerinin normal şeker hastalığı ile apayrı bir şeker hastalığı türü olduğunu söyledi.son haftalar çok önemli bu yüzden bebeği miyadından önce alacaklar.sabırsızlıkla doğmasını bekliyorum.

Kızlar bazı arkadaşlar banyo konusunda kararsızdı bende yazim dedim hastanede oğlumu yıkadılar şampuan bebe yağı 2 paket bez ( ben birini verdim) yatak koruyucu ve cam biberon istediler biberonu falan kullanmadılar bile damardan beslemişler hiç birini geri vermediler malesef neyse sağlık olsun.... banyosunu yaptırdılar hastaneden çıkarkende hergün yıkayın çabuk toparlar dediler bizde yıkadık gobeği falan 1 haftada düstü biz ilk oğlumdada yikamıstık gayet rahat ve sakin di... emmeye gelince bir türlü memeyi tutamadı ucu pek yok silikon uc alıp kullandım 2 gün o ucu biraz çıkardı oglum çektikce:) sonra kendi aldı memeyi cok şükür

çok sevindim canım zamanla dahada düzene girecek.bende doğurmak istiyorum artık.

Kızlar bazı arkadaşlar banyo konusunda kararsızdı bende yazim dedim hastanede oğlumu yıkadıla...

Cnm masallah kavusmussun bebgine darisi
bize..ya benmde gogus uclarim kucuk yani hic yok degilde kucuk yani acaba tutabilirmi mememi diye kaygidayim..silikon uc dusundum ama az cikariyosa gerrk olurmuki..zaten brnmki azcik var kizla rkucuk olan ucu alabiliyolarmi bebeler yaa..bide bu skinti var dimi

yok canım ben daha doğum yapmadım.şeker doğumdan sonra inşallah gider çok zor bu şekilde yaşamak günde 4 defa insülün yapıyorum ve dozunu sürekli artırdığımız halde düzene girmiyor şekerim.doktorum gebelik şekerinin normal şeker hastalığı ile apayrı bir şeker hastalığı türü olduğunu söyledi.son haftalar çok önemli bu yüzden bebeği miyadından önce alacaklar.sabırsızlıkla doğmasını bekliyorum.

çok sevindim canım zamanla dahada düzene girecek.bende doğurmak istiyorum artık.

Hm al bendende o kadar. Bir türlü düzene girmiyor benim sorunum genelde gece yatmadan önce ve sabah değerlerim. Akşamları artık karbonhidrat bile yemiyorum degerler etkilenmesin diye ama yok yine fayda etmiyor. Bende günde 4 kez iki ayrı insülin kullanıyorum. Arada bir yemek biraz ağır olacak ise ya da yemek sonrası meyve yiyeceğim zaman dozunu 1-2 daha fazla sıkıyorum böylece dengeliyorum. Doktorumda onayladı. Hayırlısı ile kuzularımızı kucağımıza alıp bu illetten ebediyen kurtulabilsek diyorum :)

36. hafta bitti, bende artık iznimi aldım 37 kadar dayanamayacağıma karar verdim.evde olmak çok güzel şimdilik böyle yarın erken kalkmayacağını bilmek bebişimle beraber olmak çok güzel :21:

$papatya.jpg $papatya.jpg

Arkadaş iki günlük bir aradan sonra ben geldim. Dün saat 16:30 da 51 santim 3 kilo ile dünyalar tatlısı kızım dünya ya geldi. Darısı sizlere.

Arkadaş iki günlük bir aradan sonra ben geldim. Dün saat 16:30 da 51 santim 3 kilo ile dünyalar tatlısı kızım dünya ya geldi. Darısı sizlere.

Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla sıhhatli büyüt

Hayırlı olsun güle güle büyüt bebeğini

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar merhabalar
Yaklasik 14 saatlik dalgalardan sonra bebegime kavustum cok sukur...kolay oldugunu soyleyemem, ama bebegimi ben aldim cikar cikmaz ve dunyanin en gusel duygusuymus. O da kordonu kesildikten hemen sonra emmeye basladi zaten... Bu saate kdr bnm memeler yara oldu bile :)))))
Darisi hepinizin basina insallah

14 saat mi:18: neyse ki sağ salim kavuşmuşsun bebeğine canım. sağlıkla sıhhatle büyüt bebeğini inşallah. :KK16:

Kızlar bazı arkadaşlar banyo konusunda kararsızdı bende yazim dedim hastanede oğlumu yıkadıla...

Cnm masallah kavusmussun bebgine darisi
bize..ya benmde gogus uclarim kucuk yani hic yok degilde kucuk yani acaba tutabilirmi mememi diye kaygidayim..silikon uc dusundum ama az cikariyosa gerrk olurmuki..zaten brnmki azcik var kizla rkucuk olan ucu alabiliyolarmi bebeler yaa..bide bu skinti var dimi

Biraz zor oluyo alması ben iki çocuktada ilk 3 gün falan silikon uç kullandım bu arada çocuk emmeyi öğreniyo uçda çıkmıs oluyo sonra hemen normal aldılar memeyi....ama bazı cocuklarda uca alıştığı zaman onsuz emmeye biliyolarmış

Aramızda mayıs annesi çok az olcak galiba.. bizim bebişler biraz erkenci oldu... her gün yeni doğum haberi almak çok heycanlı kaç gündür dogru düzgün takip edemedim ara ara bakıyorum ancak. Kaç bebeğimiz oldu toplam

X