2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
güzel anneler merhaba,

beni de doğurmayanlar listesine ekler misiniz. (BDT 19 Mayıs) Bebek şampuanı ve vücud losyonu olarak hangi markayı tavsiye edersiniz?

Bebeklerini kucagina alanlarin gozu aydin Allah hayirli evlat etsin. Benim gibi bekleyenlerin de kucaklari hayirli zamanda dolsun insaallah...
Dun kontrole gittim bebegim ters donmemis daha vikir vikir oynuyordu zaten ben de hissediyorum yolu mu ariyor ne yapiyor artik bir sagimda kafasi bir solumda ne olacak bilmiyorum boyle devam ederse sezeryan olurum sanirim hic de istemiyorum dogum korkum yoktu ama donmemis vs dedi doktor korkmaya başladım. Ya sanirim benim minnos 4 kiloya yakin dogacak 4 ve ustu normal doguran var mi anneleeerrr? Hayirlisiyla dogsa kucagima alsam bir rahat nefes alicam valla...

güzel anneler merhaba,

beni de doğurmayanlar listesine ekler misiniz. (BDT 19 Mayıs) Bebek şampuanı ve vücud losyonu olarak hangi markayı tavsiye edersiniz?

Canim ben eltimden duydum sampuan losyon bakim kremi pisik kremi sabun olarak hep sebamed aldim. Normalde sebamed cok pahali ya ben de netten siparis vereyim dedim bikac seyini netten aldim. N11 .com var orda bir magaza vardi dur adina bakayim. Kozmetikburada magazasi. Iste onu buldum kargo ucreti falan da yoktu hatta. Hepsini ordan aldim. Hatta sampuan 500 ml acayip bereketli dedi eltim.

Bebek için üzülme bestecim onun sağlığı için yapılıyor o ilk anda hisseder sonra hemen unutur hiç merak etme zaten çok çabuk da iyileşir
İyi kilo vermişsin bayılıyorum bunhızlı kilo verme işine hamileyken sürekli arterken şimdi sürekli azalıyo ben de 10 kilo kadar verdim 87 yi bulmuştum sanırım

ay ne guzel yaaaa....insallah gider rejime gerek kalmaz..

Slm kizlar 12 mayisda 13:40 da minik prensesimi aldim kucagima tarif edilmez bir duygu darisi dogum yapmayanlara

Bebegim artik benimle :) dun 13.15 te spinal sezeryanla aramiza katildi.. cikti agladi emdi uyudu gaz cikardi kaka yapti bildiiin bebek yahu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Gözünüz aydın kızlar.
Kıyamam size.. :KK43: ne desem bilemedim ama sanırım bi iki hafta sonra bende aranıza katılacağım şimdiden hüzünlü hissediyorum kendimi. Geçeceğinden emin olmak lazım bence, nice arkadaşlarım girdiler bu bunalıma ama iuan hepsi turp gibi musmutlu :) geçecek arkadaşlar zor bi süreçteyiz, yepyeni bi hayat ve o hayatın içinde sana muhtaç yepyeni bi can.. Elbette alışma süreci olacak, azcık daha sabır canlar...

Bende onu diyecektim iki haftadır soka çıkara bi hal oldu vicdansız kadın :))) bundan sonra her kontrolde bakıcam diyor ama dediğin gibi tık yok :KK1:

Bu listenin hakkını verenlerden olacağıma inanıyorum :KK1: 28 mayıs canım :))

Hayırlı olsun canım iki kat mutluluk ve zorluk yaşıyorsundur.. Allah sağlıklı, huzurlu ömürler versin ikisinede..

Ay canım ya güldüm vala sabah sabah, otomatik klavye azizliği mustela yazacağına mustafa nın kremi yazmış :KK1:

:KK1::KK1: bizim eski oyuncak bebeklere benzemiyor hiç değil mi :)))

Hayırlı olsun kızlar, allah uzun sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah..:nazar:
Ahahah valla şimdi gördüm ben de çok komik olmuş.
Selamm fıstıklar,

koca iki hafta geçti buraya girmeyeli... pazar günü anneler gününüzü kutlayayım dedim, tebrik eden arkadaşların mesajlarını beğenirken elimde tablet uyuyakalmışım:KK66:)

iki haftadır en uzun uykum 3 saat sürdü, kendime inanamıyorum bu kadar performans kendimden beklemezdim ama minişim gık diyince hopluyorum yataktan:KK66:

felaket bi doğum yaşadım o yüzden hikayemi yazıp kimseleri ürkütmeyeyim ama epidural bi nimetmiş, Allah icat edenden razı olsun:KK66:

minişim sarılık olmadı, 10. gününde doğum kilosunun 50 gr üzerine çıktı şükür doktorumuz da süt yeterli dedi... Allahıma şükürler olsun:nazar:

haricinde ben de toparlandım, sezeryan sonrası iyileşme harbiden zormuş ama her geçen gün daha güçlü hissediyorum kendimi...doğum öncesi toplam 13 kilo almıştım, 9u gitti kaldı 4:KK66:

birçok arkadaşımız doğum yapmış, Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin...evlat sahibi olmak inanılmaz bi duyguymuş, pazar günü içiminden mutluluk fışkırıyor diye sayıklayıp durdum eşime- Anneyim ya ben de artık şükür Allahıma:KK66:

bekleyen canlar, hepinize sağlıklı kolay doğumlar dilerim, bi avazda yavrularınıza kavuşun inşallah...

sizleri çok özlemişim...kocaman öpücükler:KK54:
Biz de seni çok özledik.
Herkesin dualari,ii dilekleri ve destekleriniz icin tesekkuederim.
Pasam ile hikayemize baslayalim.,.,;Mayisin 7siydi randevumuzdan geldik sabah nst sonuclari iyimis zamani varmis(güyaa)Ben nst sonucunda cok hafif duzenli sanci gordum umursamadim.Aksam 5de hafif duzensiz sancim tuttu belim,kasiklarim ve sirtim agriyordu gitgide siddetlendi sabah 4 de dusa girdim cikinca rahatlamistim biraz.Uyuyabildim ertesi aksam 5ten sonra.duzene girdi biraz saat 7 ye kadar birazdaha siddetlendi esim cok israr etti hadi acile gidelim bebise bisi olmasindan korktuk ama hala hareketleri hafif devamliydi.Muayeneden sonra 3cmlik aciklik oldugunu ogrendik esimin yanina gittim sacma bi gulumseme vardi yuzumde agzim kulaklarimda esim nie guluon dio oda guluodu 3 cm dedim sok oldu baka kaldi bana.Nstye girdim sancilarim hala hafif ama duzene girmisti nstde cok.sanci cikmadi.Dr gordu sonucu burada yatak yok dedi (bagcilar dev.has)esimin hosuna gitmedi bana bisi olucak die korktugundan ama baska sans yokmus.Dr kanuni dev.has. Yetisebilecegimizi soyledi zaten orada dogum istiyordum.Evden esyalari alip yola ciktik yolda durup durup gulusuoduk.Hic bisi yok ortalikta birbirimize bakip bakip guluyoz sacma sacma cok komikti arkada esimin anneside oturuyodu.Acilde 12den 7:30a kadar nstde baglandim bu arada sancilarim gittikce cogaldi ama hala canimi cok yakmiodu.Sonucu dr gosterdik hala 3cm dedi karsi odaya gec dedi.Odanin ustunde soyunma odasi yazio iceriye girdim hemsire gelip soyun ve bunu giy dedi oyle Bi tepki verdimki hemsire,gulmeye basladi 'NEYY'ama benim sancim yokki nasil dogurcam dedim.Sen giy dedi.Ardindan esimin annesi geldi birden sarildi bana.Esimi gormeden gitmem die tutturdum oda arabadaymis cagirdilar onu gorunce aglamaya basladim oda beni teselli etmeye basladi.Cok uzgun oldugu ve korktugu yuzunden belliydi esimin saklamaya calistigi belliydi cok karmasik bi duyguydu.Korkdum birakamadim esimi.Ebeler ve guvenlik geldi arkamda bekledi hadi gel artik die yok birakamiom gulusmeye basladi herkes.Abimi cagirdi esim onla cok iyi anlasiriz espiriler yapip guldurmeye calisti bide ustune 'selfie' dogum kiyafetiyle hemde:KK66:)Ebenin pesine takildim tahlil,falan yaptirip bi odaya yatirdi icerde 5-6 yatak falan var,yatiolar odanin ismi'sanci odasi'herkes sanci gelmesini bekliyo bi yandan klip izlioz tvden herkesi oyle gorunce guldum.Neyse yattim iste bekliom bekliom sanci yok arasira hafif hafif girip çıkıo.saat 11 gibi oglen muayene etmek istediler hic sanci cekmise benzemiodum halimi gorseniz tik yok bende.Ewett 7 cmlik aciklik yuzum gulmeye basladi eline plastik bisi aldi uzun serce parmagimdan ince.Icimde bi sıcaklık hisettim.Meger suyumu patlatmis.Saat 02'ye dogru sancim baya cogaldi.Dr geldi muayene etti zaman gelmis diince beni bi ter basti ama korkumdan degil heyecanimdan ve mutluluktan.talimatlar verdi sonra bir ses dogum varr dahada fena oldum.Tekerlikli sandalye ile dogumhanede buldum kendimi.Dogum koltuguna ciktim.Benim bi ebe arkadasim vardi bana ogut Vermisti ilerde olurda dogum yaparsan soyle yap demisti aynen yaptim anindada rahatladim.Gulusmeye basladik ondan gozlerimi alamadim hemen dogrulup izlemeye basladim tum acilarimi unutmustum.Cunku ASIK olmustum ona.Hic inanmiodum bu lafa ama ilk goruste ask iste <3.Muayene tedavi falan elleri ve ayaklari mordu ama cok tatliydi.Benim oglum ciglik atmadi attirmadilarda ebe muayenede gerek yok saglikli ve guclu dedi MASALLAH hamdolsun die gecirdim icinden.Onu elime verdiler kuruladiktan sonra hemen kesmediler bagi sicakdi cok yumusak ve yakisikliydi.Dogum aninda hepinize dua ettim.O anda herkesin,aklina ordan kurtulmak istedigi gelirmis.Benim aklima esim geldi ona sarilmak yanimda oldugunu gormek istiodum kalbim yerinden cikicak gibiydi.,.,Bizimde hikayemiz boyle boyumuz:50 cm Kg:3170 Ve cok yakisikliii,.,.9 MAYIS SAAT;02;35

Ne kadar güzel bir hikaye çok özendim.inşallah bizim de böyle rahat olur dogumlarimiz.yakışıklına da maşallah.bu arada ebe ne demişti çok merak ettim ben de&#128521;

Dün gece hic uykusuz yoktu eşimle film falan izledik yatmaya gittiğimizde saat 3 u geçiyordu.son birkaç haftadır en ağrısız gecemdi.uyudum resmen.çok mutlu oldum ya&#128522;kabuslara rağmen dinlenmişim.

Slm kizlar 12 mayisda 13:40 da minik prensesimi aldim kucagima tarif edilmez bir duygu darisi dogum yapmayanlara

Bebegim artik benimle :) dun 13.15 te spinal sezeryanla aramiza katildi.. cikti agladi emdi uyudu gaz cikardi kaka yapti bildiiin bebek yahu :)

Kızlar ikinize de maşallah hayırlı uğurlu olsun:KK37:tebrik ederim.

Hala dogurmayanlar&#128522;

inci 11-18 mayıs (normal-sezeryan)&#128147;

Ladydiamond 11-20 mayıs sezeryan-normal&#128147;

Eylulguzeli 12 mayis normal&#128147;

burcuarslnn 12 mayis(normal)&#128147;

deniz1006 14 mayis(sezeryan)&#128147;

yawyaw 14 mayis(sezeryan)&#128147;

belinayazra61 14 mayis(sezeryan)&#128147;

Emineveaydin 15 mayıs normal&#128156;

SevdaSoner 15 mayıs normal&#128156;

Kocaman 16 mayis normal&#128156;

Silzi22 16 mayis normal&#128156;

mneeee 16 mayis(normal)&#128156;

hayatnebayat 16 mayis(normal&#128156;

FatmaBetül 18 mayis normal&#128156;

Hanife06 18 mayis normal&#128156;

ses06 19 mayıs(normal)&#128155;

Sugar234 19 mayis normal&#128155;

hersey_mümkün 20 mayıs&#128155; (sezeryan)

Mestcan 20 mayıs sezeryan&#128155;

Esmasrn 20 mayıs normal&#128155;

esra25 21 mayıs(normal)&#128155;

Tekasur 21 mayıs normal&#128155;

handrake 23 mayis(normal)&#128155;

Patatya005 23 mayis normal&#128155;

Şenay60 26 mayis normal&#128154;

Avukat16 27 mayis normal&#128154;

Sec 27 mayıs normal&#128154;

kubra1453 28 mayis(normal)&#128154;

Sefamolsunnn 28 mayıs normal&#128154;

vefalim 29 mayis(normal)&#128154;

Kolik 29 mayis normal&#128154;

Son düzenleyen: Moderatör:
güzel anneler merhaba,

Canim bana chicco hediye geldi set halinde.ben de chicco ya da sebamed almayi düşünüyordum Niveayi da beğeniyorum.tanıtımları verilen 2 şişe de jhonsons baby var.ama onları ilerde kullanırım ya da anneme kayınvalideme veririm oraya gidince lazım olabilir diye.

Kızlar boynumda biri sürü minik ben çıktı ne kadar zamanda gider ki bunlar hala çıkmaya devam ediyor gibi geldi bana

Pasam ile hikayemize baslayalim.,.,;Mayisin 7siydi randevumuzdan geldik sabah nst sonuclari iyimis zamani varmis(güyaa)Ben nst sonucunda cok hafif duzenli sanci gordum umursamadim.Aksam 5de hafif duzensiz sancim tuttu belim,kasiklarim ve sirtim agriyordu gitgide siddetlendi sabah 4 de dusa girdim cikinca rahatlamistim biraz.Uyuyabildim ertesi aksam 5ten sonra.duzene girdi biraz saat 7 ye kadar birazdaha siddetlendi esim cok israr etti hadi acile gidelim bebise bisi olmasindan korktuk ama hala hareketleri hafif devamliydi.Muayeneden sonra 3cmlik aciklik oldugunu ogrendik esimin yanina gittim sacma bi gulumseme vardi yuzumde agzim kulaklarimda esim nie guluon dio oda guluodu 3 cm dedim sok oldu baka kaldi bana.Nstye girdim sancilarim hala hafif ama duzene girmisti nstde cok.sanci cikmadi.Dr gordu sonucu burada yatak yok dedi (bagcilar dev.has)esimin hosuna gitmedi bana bisi olucak die korktugundan ama baska sans yokmus.Dr kanuni dev.has. Yetisebilecegimizi soyledi zaten orada dogum istiyordum.Evden esyalari alip yola ciktik yolda durup durup gulusuoduk.Hic bisi yok ortalikta birbirimize bakip bakip guluyoz sacma sacma cok komikti arkada esimin anneside oturuyodu.Acilde 12den 7:30a kadar nstde baglandim bu arada sancilarim gittikce cogaldi ama hala canimi cok yakmiodu.Sonucu dr gosterdik hala 3cm dedi karsi odaya gec dedi.Odanin ustunde soyunma odasi yazio iceriye girdim hemsire gelip soyun ve bunu giy dedi oyle Bi tepki verdimki hemsire,gulmeye basladi 'NEYY'ama benim sancim yokki nasil dogurcam dedim.Sen giy dedi.Ardindan esimin annesi geldi birden sarildi bana.Esimi gormeden gitmem die tutturdum oda arabadaymis cagirdilar onu gorunce aglamaya basladim oda beni teselli etmeye basladi.Cok uzgun oldugu ve korktugu yuzunden belliydi esimin saklamaya calistigi belliydi cok karmasik bi duyguydu.Korkdum birakamadim esimi.Ebeler ve guvenlik geldi arkamda bekledi hadi gel artik die yok birakamiom gulusmeye basladi herkes.Abimi cagirdi esim onla cok iyi anlasiriz espiriler yapip guldurmeye calisti bide ustune 'selfie' dogum kiyafetiyle hemde:KK66:)Ebenin pesine takildim tahlil,falan yaptirip bi odaya yatirdi icerde 5-6 yatak falan var,yatiolar odanin ismi'sanci odasi'herkes sanci gelmesini bekliyo bi yandan klip izlioz tvden herkesi oyle gorunce guldum.Neyse yattim iste bekliom bekliom sanci yok arasira hafif hafif girip çıkıo.saat 11 gibi oglen muayene etmek istediler hic sanci cekmise benzemiodum halimi gorseniz tik yok bende.Ewett 7 cmlik aciklik yuzum gulmeye basladi eline plastik bisi aldi uzun serce parmagimdan ince.Icimde bi sıcaklık hisettim.Meger suyumu patlatmis.Saat 02'ye dogru sancim baya cogaldi.Dr geldi muayene etti zaman gelmis diince beni bi ter basti ama korkumdan degil heyecanimdan ve mutluluktan.talimatlar verdi sonra bir ses dogum varr dahada fena oldum.Tekerlikli sandalye ile dogumhanede buldum kendimi.Dogum koltuguna ciktim.Benim bi ebe arkadasim vardi bana ogut Vermisti ilerde olurda dogum yaparsan soyle yap demisti aynen yaptim anindada rahatladim.Gulusmeye basladik ondan gozlerimi alamadim hemen dogrulup izlemeye basladim tum acilarimi unutmustum.Cunku ASIK olmustum ona.Hic inanmiodum bu lafa ama ilk goruste ask iste <3.Muayene tedavi falan elleri ve ayaklari mordu ama cok tatliydi.Benim oglum ciglik atmadi attirmadilarda ebe muayenede gerek yok saglikli ve guclu dedi MASALLAH hamdolsun die gecirdim icinden.Onu elime verdiler kuruladiktan sonra hemen kesmediler bagi sicakdi cok yumusak ve yakisikliydi.Dogum aninda hepinize dua ettim.O anda herkesin,aklina ordan kurtulmak istedigi gelirmis.Benim aklima esim geldi ona sarilmak yanimda oldugunu gormek istiodum kalbim yerinden cikicak gibiydi.,.,Bizimde hikayemiz boyle boyumuz:50 cm Kg:3170 Ve cok yakisikliii,.,.9 MAYIS SAAT;02;35
Canımm ne kadar güzel anlatmışsın maşallah. İnş ben ve benim gibi doğumu bekleyenlerde bu kadar rahat doğumlar geçiririz. Allah yavruna uzun ömürler versin...

inci 11-18 mayıs (normal-sezeryan)

Ladydiamond 11-20 mayıs sezeryan-normal

Eylulguzeli 12 mayis normal

burcuarslnn 12 mayis(normal)

deniz1006 14 mayis(sezeryan)

yawyaw 14 mayis(sezeryan)

belinayazra61 14 mayis(sezeryan)

Emineveaydin 15 mayıs normal

SevdaSoner 15 mayıs normal

Kocaman 16 mayis normal

Silzi22 16 mayis normal

mneeee 16 mayis(normal)

hayatnebayat 16 mayis(normal

FatmaBetül 18 mayis normal

Hanife06 28 mayis normal

ses06 19 mayıs(normal)

hersey_mümkün 20 mayıs (sezeryan)

Mestcan 20 mayıs sezeryan

Esmasrn 20 mayıs normal

esra25 21 mayıs(normal)

Tekasur 21 mayıs normal

handrake 23 mayis(normal)

Patatya005 23 mayis normal

Şenay60 26 mayis normal

Avukat16 27 mayis normal

Sec 27 mayıs normal

kubra1453 28 mayis(normal)

vefalim 29 mayis(normal)

Kolik 29 mayis normal
Rahatsız ediyorum ama beni eklemeyi unutmuşsunuz sanırım tekrar hatırlatayım dedim :) hanife6n 18 Mayıs normal

kızlar herkese merhaba dün yoktum giremedim dolayısı ile listeyi de güncelliyemedim sorry :KK50:
1- 2 gün içinde yaparım inşaAllah ...doğum yapannlar olmuş hepinizi tebrik ediyorum, Allah hayırlı evlat eylesin acılarını göstermesin:KK16:

handrakee cim bizde tık yok hala, bacımın bugün kontrolü vardı herşey normal, sancı mancı bişey yok canım beklemeye devam ....Allah ım tüm bekleyenleri sağlıkla hayırla kavuştursun :nazar:

tablo için eksik bilgileri olan arkadaşlarım (kendilerini biliyolar) eksiklerimizi tamamlayalım ...sadece doğum haftası ve doğum kg si bukadarcık :-)1::KK53::KK76::KK33::KK35::KK52::KK51::KK20::21::nazar::KK42::KK43::KK47::KK45::KK30::KK76: kk ne verdiyse işte )

bu gün de bitiyor gene doguramadım karnım cok sertleşti kızlar temizlik bitti annem baklava actı gelen giden için şerbetlencek bekliyor sarmalar pogacalar hazır buzlukta beşik hazır cantalar coktannn hazır bi sen gelmiyosun Alperen bebek ablan bekliyo heyecanla kızoşuma sürekli dogum hikayeleri anlatıyorum uyumadan önce karnımın agrımasını cok istiyor oda kardeşi gelcek diye :) gel de tanışalım minigim

bende bekliyorum arkadaşım.dun kontrolumde 1 cm açıklık var.cuma tekrar gel dedi.butun hafta sancı çektim akşam bugun hiç sancım yok kendimi kuş gibi hatta zayıflamış hissediyorum.demen gibi herşeyhazır..annem 20 gundur burda.kadın bekliyor sancın gelsind e doğur artık die.sıkıldık bebiş gelsinde havamız deyişsin diolr...

ağzımdan bikere o laf çıktı. herkese "ne var normal doğumda, yaparım ben" dedim. şimdide dönemiyorum lafımdan:KK37: suni sancıyı denicez. umarım kısa sürede açılma olur da bir an önce kurtulurum. herkes kurtulsun bir an önce:49

gözlerimi kapatsam ve haftaya cumaya kızımın 5-6günlük olacağı güne uyansam:KK39:

kendi sancımız gelir inş.bende hergece aynı şekilde kendimi hayal ediyorum..

ne mutlu size gozunuz aydın.bol sutlu gunler..

Rabbim analı babalıbuyutsun bol sutlu gunler..

ne mutlu size...sizde benim gibi sancılı geceler geçirdiniz...ama doğumda fazla sancınız olmamış son raddeye kadar anladığım kadarıyla..son evrede zaten okadar sancı olur..ebenizin tavsiyesini bende çok merak ettim bilgilendirin bizi...paşanızın bahtı guzel olsun...bol sutlu gunler size..

Kızlarr ne zamandır giremiyorum neredeyse herkes doğum yapmış maşallah. Raabim analı babalı büyütsün darısı bekleyenlerin başına. Biz sarılıkla mücadele ediyoruz hala. Çok şükür düşüşe geçti. Hastaneye alacak kadar şok değildi ama takip gerektirdi topuk kanını icat edeni gebertcem bebeğimn topukları mosmor oldu:KK43: o ağladıkça bende ağladım. İçimden parça kopuyo sanki. Abo kan uyuşmazlığı diye bişey varmış anne 0+ baba a+ bebek a- oldu bizim. Buyüzden sarılık atlatmak uzun sürer demişti dr. Emziriyorum kalanı sağıyorum onuda veriyorum sabah akşam mama veriyorum yinede doymuyomu anlamıyorumki. :KK43: nasıl başadicem bu sarılıkla bilmiyorum. Eşimle iyice koptuk sanki çok yardım ediyo bana sofraları hazırlıyo süt olsun diye yedirmediği kalmadı. Sırtımda yelek ayağımda çorap takibi yapıyor sürekli ama sanki artık yüreğime dokunmuyo yada ben kafayı yedim saçmalıyorum.
Sanırım tablo oluşturuldu telden göremiyorum benim kuzum 36+5 te 3000 gr doğdu. Kızlar bu arada bişey sorcam size. Bebeşim 3000 gr doğdu 3 gün sonra 2920 ye düştü. 3gün sonra sonra 2980 oldu. Tam 10 günlükken 3060 gr oldu. Dr u az kilo almış diyo. Nekadar alması gerekiyoki bilginiz varmı?

inci 11-18 mayıs (normal-sezeryan)&#128147;

Ladydiamond 11-20 mayıs sezeryan-normal&#128147;

Eylulguzeli 12 mayis normal&#128147;

burcuarslnn 12 mayis(normal)&#128147;

deniz1006 14 mayis(sezeryan)&#128147;

yawyaw 14 mayis(sezeryan)&#128147;

belinayazra61 14 mayis(sezeryan)&#128147;

Emineveaydin 15 mayıs normal&#128156;

SevdaSoner 15 mayıs normal&#128156;

Kocaman 16 mayis normal&#128156;

Silzi22 16 mayis normal&#128156;

mneeee 16 mayis(normal)&#128156;

hayatnebayat 16 mayis(normal&#128156;

FatmaBetül 18 mayis normal&#128156;

Hanife06 18 mayis normal&#128156;

ses06 19 mayıs(normal)&#128155;

Sugar234 19 mayis normal&#128155;

hersey_mümkün 20 mayıs&#128155; (sezeryan)

Mestcan 20 mayıs sezeryan&#128155;

Esmasrn 20 mayıs normal&#128155;

esra25 21 mayıs(normal)&#128155;

Tekasur 21 mayıs normal&#128155;

handrake 23 mayis(normal)&#128155;

Patatya005 23 mayis normal&#128155;

Şenay60 26 mayis normal&#128154;

Avukat16 27 mayis normal&#128154;

Sec 27 mayıs normal&#128154;

kubra1453 28 mayis(normal)&#128154;

Sefamolsunnn 28 mayıs normal&#128154;

vefalim 29 mayis(normal)&#128154;

Kolik 29 mayis normal&#128154;

Beni de ekleee 27 mayis ama belli degil daha nasil olacagi normal diye ümit ediyoruz dönmesini bekliyoruz hanim efendinin :KK43:

Canim bana chicco hediye geldi set halinde.ben de chicco ya da sebamed almayi düşünüyordum Niveayi da beğeniyorum.tanıtımları verilen 2 şişe de jhonsons baby var.ama onları ilerde kullanırım ya da anneme kayınvalideme veririm oraya gidince lazım olabilir diye.

Sebamed cok guzel ben kendime de daha once kullaniyordum hele ki bebek ürünleri daha bir guzel pisik kremi hemen geciriyormus. Bir de şampuanı cok bereketliymis.

ağzımdan bikere o laf çıktı. herkese "ne var normal doğumda, yaparım ben" dedim. şimdide dönemiyorum lafımdan:KK37: suni sancıyı denicez. umarım kısa sürede açılma olur da bir an önce kurtulurum. herkes kurtulsun bir an önce:KK49:

gözlerimi kapatsam ve haftaya cumaya kızımın 5-6günlük olacağı güne uyansam:KK39:
Allah yardımcın olsun canım inşallah kendi sancın gelir suniye falan da gerek kalmaz
kızlar bugün dr gittim son günümdü ve herşey normal çıktı suyu kalp atışı sancı yok çarşamba gel dedi sunu sancı vericez doğurtucaz seni dedi ve ben sunu sancı istemiyorum çok üzüldüm ve dişarı çıkınca ağlamaya başladım kafam çok karıştı birazdaha beklemelimiyim sizce yoksa offffffffffffffffffff:KK15:
bende çok korkuyorum bu suni sancıdan cuma kontrole gidicem bende bakalım ne diycek çok beklemekdende hep korkmuşumdur biraz bekliycem olmadı suni sancıyı denetmeye cesaret edermiyim bilmiyorum hepimiz için hayırlısı canım
Şafak 10 oldu 9 ayı bitirdik hayırlısıyla.
benim de şafak 3 güya da gelesi yok beyimizin hadi bakalım kızlar sıradaki kim bakalım
rabbim hayırlı ömür nasip etsin canım

tam anlamıyla öyleymiş canım :) hayırlı olsun bebeğin bizde alırız umarım tez zamanda
rabbim hayırlı ömür nasip etsin canım 1 haftanızı geçirmişsiniz bile oh bizde yaşasak bu duyguyu
bende bekliyorum arkadaşım.dun kontrolumde 1 cm açıklık var.cuma tekrar gel dedi.butun hafta sancı çektim akşam bugun hiç sancım yok kendimi kuş gibi hatta zayıflamış hissediyorum.demen gibi herşeyhazır..annem 20 gundur burda.kadın bekliyor sancın gelsind e doğur artık die.sıkıldık bebiş gelsinde havamız deyişsin diolr...

kendi sancımız gelir inş.bende hergece aynı şekilde kendimi hayal ediyorum..

ne mutlu size gozunuz aydın.bol sutlu gunler..

Rabbim analı babalıbuyutsun bol sutlu gunler..

ne mutlu size...sizde benim gibi sancılı geceler geçirdiniz...ama doğumda fazla sancınız olmamış son raddeye kadar anladığım kadarıyla..son evrede zaten okadar sancı olur..ebenizin tavsiyesini bende çok merak ettim bilgilendirin bizi...paşanızın bahtı guzel olsun...bol sutlu gunler size..
benim dr açılmama bakmıyo nedense sancı cıkmadan bakmıycak galiba kaç cm bilmiyorum bile hoş zaten sancı olmayınca birden gerekli açılma olmadığı için çokta bir önemi yok dimi cuma günü kontrol bakalım ne olcak geceleri bel kasık kuyruk sokumu ağrısından ne uyuduğumu ne uyumadığımı anlıyorum yataktan kalktığımda sanki dinlenmemiş iş yapmış gibiyim ben artık çok yoruldum

Kızlar beklenen gününüz geçtikten sonra ne kadar beklediniz yada beklediniz mi
bekleyen annaler ne kadar beklemeyi düşünüyor???
Ben güngeçtikten sonra beklemekten korkuyorum da dr da biraz bekleriz cumaya kadar gelmezse dedi
3 er gün arayla bakarız dedi ama bana 3 gün bile çok geliyor sizin düşünceniz ne:KK49:

X