2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Demir çok hastalandı, gece üçten beri durmadan kusuyor.
İlaç verildi su bile içemiyor
Kusması geçmezse hastanede serum alacak:KK43:((( Haftasonu onu bırakamam artık ama eksikleri öğrenirseniz, eşimle bir katkımız olmasından çok çok mutlu oluruz.
canim gecmis olsu usuttumu bisi mi dokundu hay allah ya nerde cikti bu simdi...biraz su icer insaalh yoksa bunyesi zayif dusucek...

Bizde asimizi olduk sukur.....kilomuz 8 boyumuz 65 maşallah dedi hemsiremiz....damlamizi verdi 4 defa dedii...simdi korkuyorum atesi cikarmi acep diye.umarim kolay atlatiriz.sacini kestirin dedii karar veremedim.yutur ic organlarina yapisir dedii

slm anneler ..bebişler maaşallah buyuyorlar.benımkı oturmaya heveslı kucakta baldırımın ustunde hafif oturtuyorum.şikayetı yoktur herhalde olsa kaykılır :)))bu pozisyonda durup uvucuma vurmayı cok sevıyor.su harıcınde hala bişi vermıyorum doktor kontrolumuze babamız musaıt olunca gidicez.sağlık ocağından kan damlası verıldı çok mutsuzusz onu içince.:KK43:

son 5 gündür çook kötüyüm normalde yağmur 11 de yatar bi 2 de bide 5 de emmeye kalkardı şimdi 1de anca uyutabiliyoruz ama her yarım saatte bi uyanıyo ama emmek için değil yine saatinde emiyo yani açlıktan diil haftasonu gittik sallanan beşik aldık şu katlayınca mama sandalyesi olan elektirikli uzaktan kumandalı ayarlıyorum 10 dk sallamaya uyuyo ama benim kız çook hareketliii düşer falan diye benim gözüme uyku girmiyo
geçen sabah ütüyle kolumu yaktım dün akşamda parmağımı kestim karnımıda masaya çarptım dikiş yerim çok acıyo aslında sakar bi insan hiç diilim ama uykusuzluk felemi şaşırttı sürekli başım dönüyo eşim diyoki sen kendini çok yoruyosun bu çocuk düşe kalka eninde sonunda büyüycek her şeyi kontrol edemezsin rahat ol biraz diyo ama ne biliyim yaaaa :KK43:
geçen eşimin bi arkadaşına gittik 2 aylık kızları var onu görmeye küçücük bebişi oturtuyolar tv nin karşısına yatırıyolar ayaklarını yere bastırıyolar inek sütüyle bisküviden mama falan yediriyo dehşetle izledim sadece eşimde bak insanlar ne kadar rahat dedi ama oda çok şaştı kaldı bu arada 2 aylık bebek 7 kilo bizim 4 aylık 6 bucuk kilo hani KÖŞEDAN ya bunalıma girdim diye bende o gün girdim ama hemen çıktım :)
pskloganne dün hep o bebişi düşündüm şimdi napıyo acaba diye şuan bile tutamıyorum kendimi allahım inşallah çokk güzel bi ailesi olur hiç bi bebek yalnız doğmayı haketmiyooo :KK43: .(
bide bibeğini evde bırakıp tatile giden kadını düşündüm o bebek ne kadar ağlamıştır çok üşümüşmüdür zaten pskolojim yerlerde annelerimiz hep der ya anne olunca anlarsın diye anne oldum ve anlıyorum :KK43: :KK43: :KK43:

Gecen hafta cok beterdik bizde,sanirim ataklar biuyudukce daha zor geciyor canim..oyle de olabilir..bircok huyu degisti yeni bir duzen oturttu kendine..
Allah yardimcin olsun..

ilk defa duyuyorum, biraz araştırdım genellikle faydasını görmüş anneler, bebeğe herhangi bir zararı yoksa alayım nasıl temin edebilirim acaba aktarlar da mı satılıyor eczanelerde mi?

Eczanelerde satiliyor..Caylar gb icindekiler sadece daha öz bir sekilde sanirim..Emziren anneler icin zaten..

Canim malesef illa bir etkisi oluyor biliosundur benim de kalcam da sorun cikti sakat kalicam die gunlerce agladim ama bitti dilerim bu da zamanla gecicek azalicak merak etme...

Walla bende korunduum halde acayip bir mide bulantim bas donmem war hastalanmadim da cok gecti hemde ama ihtimal werip dusunmek bile istemiyorum baska ihtimal....

Bu da NORMAL o zaman diyerek icimi rahatlatayim madem,eminiz gerci ama:KK53:

Kusması geçmezse hastanede serum alacak:KK43:((( Haftasonu onu bırakamam artık ama eksikleri öğrenirseniz, eşimle bir katkımız olmasından çok çok mutlu oluruz.

Canım cok cok geçmiş olsun...Siz düzelin de konuşuruz...

Canim malesef illa bir etkisi oluyor biliosundur benim de kalcam da sorun cikti sakat kalicam die gunlerce agladim ama bitti dilerim bu da zamanla gecicek azalicak merak etme...

Walla bende korunduum halde acayip bir mide bulantim bas donmem war hastalanmadim da cok gecti hemde ama ihtimal werip dusunmek bile istemiyorum baska ihtimal....
Amin cnm.insallah gececek.
Biliyrm o zaman sen de cok uzulmustun.
Bir de derlerki dogum kadini genclestirir yeniler. Ben de ters etki yaratti :KK45:

Bizde asimizi olduk sukur.....kilomuz 8 boyumuz 65 maşallah dedi hemsiremiz....damlamizi verdi 4 defa dedii...simdi korkuyorum atesi cikarmi acep diye.umarim kolay atlatiriz.sacini kestirin dedii karar veremedim.yutur ic organlarina yapisir dedii
Masallah cnm yavruna. Saclari ne kadar uzun ki kestirin dedi?
Biz de ates 37.5 oldu en fazla. Kulaktan olcuyrm. Bisi yapmadim. Ilk dozda 38lere cikmisti o zaman ilac vermistim.
Kulaktan olcunce 38.5 da ilac ver dedi dr.

Kızlar sizin minikler de yalanciktan ağlıyor mu:-) bizimki çok cadi ya resmen kucağıma alayım die bağırarak ağlama numarasi yapıyor bi de tonlama yapiyor çok komik oluyor:KK48:

Uykusuzluktan basi donen arkadaslarim....ben bu nedenle dr.a gittim. Uykusuzluktan tansiyonum dustugu icin basim donuyrmus. Sabah aksam mutlaka tuzlu ayran ic dedi.

Gece bebegi uyumayan arkadaslarim. Gecen 1 hafta aynen oyleydim. Birden bire huyu degisti. Surekli aglar oldu. Gece yatmak bilmez, sureklo uyanir, ben perisan, vs... ama benim sipanin dis cikardigini farkettim.yazmistim buraya. Telas etmeyin..cok.zorluyr anneyi ama tekrar yeni bir duzene giriyrlar. Misal artik gece daha iyi uyuyor ama koynumda. Ama gunduz uyumamak icin ciglik cigliga agliyr. Hep dislerini kasiyr sikiyr... sizde de olabilir belki.

çok geçmiş olsun canım salgın var çok dikkat edin.

Hemen bir test alıp yapıyorsun şekerrrrrr...?

arkadaşlar ameliyat sonrası doktor bayan doktor toparlayıcı çamaşır giy dedi doktor bile söylediyse yararlı demek ki korse almıştım ama ameliyattan çıkalı 10 gün oldu o yarım bel korsesinin bitiş yeri dikişime gelecek onu kullanamam şimdi. siz ne kullanmıştınız resim ya da satan site biliyormusunuz...dışarıda çıkamıyorum henüz...
Çok pahalı maalesef ama marks and spencer 'in korseleri toplama garantili ve yuksek belli.

Cok gecmis olsun canim. Senin su son bir yildaki kosusturmani okudukca ben yoruldum valla. Tam bjr annelik sinavi verdin ve gectin bence. Allah yardimcin olsun hemen iyilesir insallah paşa.

canim gecmis olsu usuttumu bisi mi dokundu hay allah ya nerde cikti bu simdi...biraz su icer insaalh yoksa bunyesi zayif dusucek...

çok geçmiş olsun canım salgın var çok dikkat edin.

Canım cok cok geçmiş olsun...Siz düzelin de konuşuruz...

Çok tesekkur ederım kızlar. Ne oldu oğluma anlamadım ama çocugum bır gunde erıdı bembeyaz oldu. Bugun ilaç ve çubuk krakerle geçti. Sanırım dediğiniz gibi virüs salgını.

Kızlar sizin minikler de yalanciktan ağlıyor mu:-) bizimki çok cadi ya resmen kucağıma alayım die bağırarak ağlama numarasi yapıyor bi de tonlama yapiyor çok komik oluyor:KK48:
Ay benımkı yalancıktan öksürüyor. Bir defa gercekten öksürünce gülmüştüm şimdi kendini zorlayıp öksürme benzeri bir ses çıkarıp gülerek yüzüme bakıyor, ben de gülersem 6-7 kere tekrarlıyor minişimmm...

Maasallah cnm. Benım doktorda cok dökülüyorsa kestır dedi. Korktum sen böyle dıyınce cunku kakasından bıle sacı cıkıyordu, cok dıkkat edılse de yutuyorlar.

Īzmir'li anneler kimlerdi?:KK56:

Aksam Alaçatı'da yururken bir Mayıs annesiyle karsilastik,durup Sezen'e bakti ne kadarlik diye vs onun bebiside 13 Mayıs dogumluymus..Mayıs annesi derken boyle yani :)
Bi an hayal ettimde aaa Sezen dese ne garip olurdu resimlerden taniyip vs diye:KK51:

Pazartesi gecesi dönüyoruz tatilden..Mümkün olur muydu ki gorusmek..

canım cok gecmıs olsun ınsallah kısa zamanda oglun ıyılesır canım

Çok tesekkur ederım kızlar. Ne oldu oğluma anlamadım ama çocugum bır gunde erıdı bembeyaz oldu. Bugun ilaç ve çubuk krakerle geçti. Sanırım dediğiniz gibi virüs salgını.

Ay benımkı yalancıktan öksürüyor. Bir defa gercekten öksürünce gülmüştüm şimdi kendini zorlayıp öksürme benzeri bir ses çıkarıp gülerek yüzüme bakıyor, ben de gülersem 6-7 kere tekrarlıyor minişimmm...

Maasallah cnm. Benım doktorda cok dökülüyorsa kestır dedi. Korktum sen böyle dıyınce cunku kakasından bıle sacı cıkıyordu, cok dıkkat edılse de yutuyorlar.[/QUOTE]

Īzmir'li anneler kimlerdi?:KK56:

Aksam Alaçatı'da yururken bir Mayıs annesiyle karsilastik,durup Sezen'e bakti ne kadarlik diye vs onun bebiside 13 Mayıs dogumluymus..Mayıs annesi derken boyle yani :)
Bi an hayal ettimde aaa Sezen dese ne garip olurdu resimlerden taniyip vs diye:KK51:

Pazartesi gecesi dönüyoruz tatilden..Mümkün olur muydu ki gorusmek..
ben varım canım ızmırlı mayıs anası.. hamıle olmasam arabaya atlar gelırdım ama bu ara bulantım cok ders esnasında bıle bogure bögure bır oluyorum. ılkınde hıc boyle degıldım.

Bende dayanamadim kizimi bugun doktora goturdum o kadar huysuz ki nasil agliyo sanki biyerine bisey batiyo 25inde kontrolumuz vardi zaten erken gitms olduk bakti heryerine bi sikintisi yok dedi idrar tahlili istedi verdik yarin alicaz sonucu ins ondada bisey cikmaz dis olabilir dedi sagdigim sutleri icmiyo dedim icine pekmez seftali falan karistirabilisrin dedibakalim bi de oyle denicem 650 gr almisiz 6 800 olmus:)

Gecmis olsun cnm insallah en kisa zamnada duzelir

Eveeeettt...Ve ikinci kez hasta olmayı basardık...Bu kez de babamız hastaydı ve yine Cana bulastı...Kuzucum bütün gün huysuzdu, akşam olunca öksürük, geniz akıntısı ve nefes alamama basladı...10 dkka da bir uyanıyor kuzum...Bu gece uzun olacaaaakkk besbelliiii biliyorummmmm :))

Internette ne iyi gelir şöyle bir aratayım dedim, sonuc hep aynı, anne sütüüüü.... Ulan yok arkadasım yokk işte.... Dayandım humanaya, kızlar dua edin, sabaha kadar kuzumun bir öğününü cıkartabileyim barii

Belki de kuzumun bagısıklıgı anne sütü yeteri kdr alamadıgı için böle :KK43:

Sorularıma ve yazdiklarima cevap verenlerden ozur diliyorum.alinti yapamiyorum sinir oldum.utkunun saclati fazla uuzun diil ama cok dokuluyo.kestirne konusinda rereddutlerim var.kafssi henüz yumusak bisi olur diye korkuyorum. ..ama sac yutupta ic organlarina yapismasindn daha cok korkuyorum. ..ateşimiz cok sukur cikamdii ama sabahs kadar nobetteyim..diger asiii kasimda yani 6

Sorularıma ve yazdiklarima cevap verenlerden ozur diliyorum.alinti yapamiyorum sinir oldum.utkunun saclati fazla uuzun diil ama cok dokuluyo.kestirne konusinda rereddutlerim var.kafssi henüz yumusak bisi olur diye korkuyorum. ..ama sac yutupta ic organlarina yapismasindn daha cok korkuyorum. ..ateşimiz cok sukur cikamdii ama sabahs kadar nobetteyim..diger asiii kasimda yani 6
Bana dr sac dokulmesi normal dedi. Hic kestir filan demedi. Hem durmazlar ki. Yani kafalarini sabit tutturmazlar. Nasil kesilecek ki..

Eveeeettt...Ve ikinci kez hasta olmayı basardık...Bu kez de babamız hastaydı ve yine Cana bulastı...Kuzucum bütün gün huysuzdu, akşam olunca öksürük, geniz akıntısı ve nefes alamama basladı...10 dkka da bir uyanıyor kuzum...Bu gece uzun olacaaaakkk besbelliiii biliyorummmmm :))

Internette ne iyi gelir şöyle bir aratayım dedim, sonuc hep aynı, anne sütüüüü.... Ulan yok arkadasım yokk işte.... Dayandım humanaya, kızlar dua edin, sabaha kadar kuzumun bir öğününü cıkartabileyim barii

Belki de kuzumun bagısıklıgı anne sütü yeteri kdr alamadıgı için böle :KK43:
Gecmis olsun.
Insallahhhh poset poset dolacak sut gelsin.

X