2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

Kızlar battan 7 gün geçmişti test yaptım negatif:KK43::KK43: kist oluştu tekrar herhalde yaa offf

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sorma şekerim yüzünü göremiyorum iş oruç bir arada hal kalmıyor adamlarda akşam o kadar bekledim uyumuşum snra kalktı gelmiş koltukta tv nin önünde uyuya kalmış :KK19:yok anam yok bu kacalarla iş olmaz :KK9::KK9:ha bide soğan kürü ile aram iyi şimdilik midemi rahatsız etmiyor sende denedinmi hiç soğan kürünü

Ben denemedim canım bildiğim kadarıyla soğan kürü kistler için kullanılıyor hem saraçoğlu bunu söyledi hemde bi tanıdığım pko luydu o kullandı ertesi ay hamile kaldı
Şimdilik herhangi bi kürle uğraşmayacağım ateş ov. testi bana yetiyorda artıyor :KK9: :KK9: :KK9:

Sende kist problemi mi vardı kuzum sen niye kullanıyorsun bu kürü

Kızlar battan 7 gün geçmişti test yaptım negatif:KK43::KK43: kist oluştu tekrar herhalde yaa offf

Sen en iyisi doktora git kuzum ben şimdilik seni negatif göstereceğim listede umarım hepimiz yanılırız

yok cnm zaten demiştim ilk yumurtlama günlerimde kesin olack gibi çok umutluydm dünden beridir nötr lük var üzerimde anlamadm gitti kutumda bişi hissedemiyorm:18::KK1:

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: Allah iyiliğini versin elbet bizde kutuda bişeyler hissederiz bigün ya da belki sürpriz olur :KK16:

Sen en iyisi doktora git kuzum ben şimdilik seni negatif göstereceğim listede umarım hepimiz yanılırız

İnş.canım ya şu bayram geçsin yine adet olmazsam gidicem

Ben denemedim canım bildiğim kadarıyla soğan kürü kistler için kullanılıyor hem saraçoğlu bunu söyledi hemde bi tanıdığım pko luydu o kullandı ertesi ay hamile kaldı
Şimdilik herhangi bi kürle uğraşmayacağım ateş ov. testi bana yetiyorda artıyor :KK9: :KK9: :KK9:

yok bende kist felan:KK9:ama adetlerim düzensizleşti bu sonlrda bide saraçoğludan duydum hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş denemekten zarar çıkmaz inşallah işe yarar:KK16:

yok cnm aramıyorm da bnm gögüslerim normalde yumurtlamada az hassaslasır snr gecer adet belirtsi olarak bnde gögüs agrısı yoktur ama belirtiler değişebilir diye düşünmüyorm zaten daha 1 hafta var olsada bişi belli olmaz ki dimi ama

bilemem belkide hamişsin :KK34:ama adetin geçmeden buna odaklanma hamileyim düşüncesine kapılma sonra bi bakmışsın adetin geçmiş:KK34:

kızlar kan verdim sonuç 40 dk sonra elimizde daha doğrusu telden arayıp öğreneceğim, illa gitmek geremiyor şimdilik değil mi :KK30:

mogami duydunmu çiklta kistine çok iyi geliyormuş bu kür:KK53:

yok bende kist felan:KK9:ama adetlerim düzensizleşti bu sonlrda bide saraçoğludan duydum hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş denemekten zarar çıkmaz inşallah işe yarar:KK16:

Canım soğan kürünü yaptım ama işe yaramadı ne kistim gitti nede hamile kaldım eğer adetim gelirse hayıt suyu içicem bu sefer bununda faydası varmış hamile kalanlar çok

mogami duydunmu çiklta kistine çok iyi geliyormuş bu kür:KK53:

Canım benim çik. kisti çok minikse işe yarama ihtimali var ama 4 cm in üstündekilere hiç bişey fayda etmiyor benimkide zaten 6 idi ama geçen yıl kurtuldum kendilerinden :KK9: :KK9:

Son düzenleme:
kızlar kan verdim sonuç 40 dk sonra elimizde daha doğrusu telden arayıp öğreneceğim, illa gitmek geremiyor şimdilik değil mi :KK30:

arayıp öğrenirsin kuzum eğer olumlu ise gider alırsın sonuç belgeni ayyy hadi inş

Son düzenleme:
arayıp öğrenirsin kuzum eğer olumlu ise gider alırsın sonuç belgeni ayyy hadi inş
Mogami yaa olmaz diye korkuyorum.. eşim bence birşey yok diyor ümitli değilim ama yarin uzun yola cikacagim öğrenmek istiyorum hani sana da oldu ya yarim saat sonra çizgi öyle olabilir:2:

kizlat bocumu gordum doktoru zorlayarak cinsiyetini sordum ney degil ama dedi erkege benziyor dedi paşa geliyo sanirsam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlat bocumu gordum doktoru zorlayarak cinsiyetini sordum ney degil ama dedi erkege benziyor dedi paşa geliyo sanirsam

Canım hamişsin dua et bana :-). Tutar belki 10 dk sonra sonucumu alacagim ham isimdir inş hayirlısıyla :KK5:

Mogami yaa olmaz diye korkuyorum.. eşim bence birşey yok diyor ümitli değilim ama yarin uzun yola cikacagim öğrenmek istiyorum hani sana da oldu ya yarim saat sonra çizgi öyle olabilir:2:

eğer geç çıktıysa olmayabilir kuzum sıkma canını dur bakalım

bu arada malatyaya gşdiyordun değil mi

erkek dediydim ben karnın sivri duruyo çünkü

maaşallah bebişe :KK16:

X