2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

bilemem belkide hamişsin :KK34:ama adetin geçmeden buna odaklanma hamileyim düşüncesine kapılma sonra bi bakmışsın adetin geçmiş:KK34:

cnm haftaya bgn bu saatlerde öğrenmiş olurum büyük ihtimlle cünkü çatlatma iğnesi filan oldm dr 2ağuststa gel dedi:44:

Canım hamişsin dua et bana :-). Tutar belki 10 dk sonra sonucumu alacagim ham isimdir inş hayirlısıyla :KK5:

allahtan hayirlisi tatlim insallah vardır gobusu nu doldursun bebis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlat bocumu gordum doktoru zorlayarak cinsiyetini sordum ney degil ama dedi erkege benziyor dedi paşa geliyo sanirsam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eğer geç çıktıysa olmayabilir kuzum sıkma canını dur bakalım

bu arada malatyaya gşdiyordun değil mi

Ewet canim malatya ya gidiyoruz amcam gelin almaya :KK24:

Ewet canim malatya ya gidiyoruz amcam gelin almaya :KK24:

malatyalıyım bende

geçen oraya gideceğinizi okuyunca hemşo sandım seni :KK8:

iyi yolculuklar canım 10 ağustostada ben gideceğim

SONUÇ ÇIKMADI MI

Canım soğan kürünü yaptım ama işe yaramadı ne kistim gitti nede hamile kaldım eğer adetim gelirse hayıt suyu içicem bu sefer bununda faydası varmış hamile kalanlar çok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy inşallah o kadar uğraşıyoruz bi fayda görebilsek keşke sana yaramadımı soğan kürü :KK14:umarım bana yarar inşallah yakıda yapacam bu ay oda işe yarar belki:KK14::KK14:

ayy inşallah o kadar uğraşıyoruz bi fayda görebilsek keşke sana yaramadımı soğan kürü :KK14:umarım bana yarar inşallah yakıda yapacam bu ay oda işe yarar belki:KK14::KK14:

Canım valla ben faydasını görmedim ama inş.sen görürsün adetin yedinci günü başlanıyor biliyosun dmi canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım test yaptırmışın merakla bekliyorum sonucun inşallah beklediğin gibidir:)
İnş canım benim alet bozuk bekletip duruyorlar ve ben eşime negatif dedim o ümitsiz ya zaten şu an mor alim iyi duruyor pozitif olunca söylerim ancak kandirdigimi:44:

İnş canım benim alet bozuk bekletip duruyorlar ve ben eşime negatif dedim o ümitsiz ya zaten şu an mor alim iyi duruyor pozitif olunca söylerim ancak kandirdigimi:44:
kıyamam sanaaa:KK43: sen dün silik 2. çizgi cıktı dememiş miydin şimdi neden bu kadar umutsuzsun tatlım iyi düşün iyi olsun

Merhaba canım naptın sonuç kesinleştimi ?

Son düzenleme:
X