Doğuma Hazırlık 2014 popüler erkek bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim de oğlum olacak inşALLAH :) isim konusunda eşimle anlaşamadık hala ... ben eymen selim istiyorum. bakalım nasipte ne olacak ...

bende oğluşuma isim arıyorum ama aklımda hiçbişey yok. tek isim istiyorum anlamı güzel olsun istiyorum olabilirse kuranda geçsin istiyorum ama öncelikli isteğim güzel anlamlı olsun istiyorum. yardım edin kızlar :KK43:

2 isim arasında kararsizim ilk berat hamza diyoduk herkezde duyuyorum cok popüler miraç Taha olarak karar degistik oğlumun adını.

İsim arıyorum
aslında aklımda var bi kaç tane ama çok kararsız kaldım
Arel:temiz dürüst kimse türkçe
Akel de anlamı aynı
Eymen:bereketli uğurlu
Elyesa:kuranda geçen peygamber adı
Eslem:Alkah a teslim olan
Muhammed de var
iki isim olsun istiyorum hatta ikinci isim Peygamberimizin adı olsun yani Muhammed olsun istiyorum ama ilk isimde kararsızlık çok fazla oldu
Arel Muhammed
Akel Muhammed
ne zormuş bu isim koymak

Artun isminin anlamı: Gururlu, kendine güveni olan, vakur. Kökeni Türkçe olarak belirtilmiş. Arkadaşımın oğlu artun yekta. Ben de içime sinecek isim bulamadım, buldum eşim beğenmedi ☺️ (Eris) bende eşimin adını beğenirim zaten onu koymayı planlıyrum özhan. Henüz 15.haftama griyorum bakalım

yorumun için teşekkür ederim bizde son durumlar hala karışık olsada sona yaklaşıyoruz gibi :KK66: miran ve çağan ya da miran ve aren koyma kararı aldık.kararsız kaldığımız konu isi iki isim koyabiliriz daha emin değiliz ama çift isim olursada
biri kesin MİRAN DENİZ diğeri ise AREN RÜZGAR ya da AREN DOĞU ya da ÇAĞAN RÜZGAR-ÇAĞAN DOĞU var mı alternatif üretecek olan :)

Canım merhaba.. Benim sevdiğim isimleri düşünmüşsünüz. Bende cagan, miran, aras, Arel, deniz, renan isimlerini seviyorum ayrıca emir, ahmet, yusuf , mahir , ali bu isimlerde hoşuma gidiyor. Kararsız kaldım . birde esime begendirmem gerekiyor. Çok kararsız kaldim

Anlamlı güzel bir isim bulup ta bebişe koyamıyoruz ya :KK43: İçime hiçbiri sinmiyor.İki isim olsun biri dini biri normal güzel bir isim diyorum koymak istediklerim hep akrabalarda var :KK43:

Benim bebeğimin cinsiyeti daha belli olmadı.
Erkek olursa Talha Kerem koymayı düşünüyorum
Kız olursa Zümra. Zümranın yanına bir isim daha ekleyebilirim. Ama sesli harfleri ince olmalı.

Önerilere de açığım aslında. Tüm sayfaları okudum. En çok göktuğ, uraz hoşuma gitti erkeklerden. hayalimde kızım olursa da ikinci ismini masal koymak vardı hep. Zümra Masal tam olmadı sanki. Kız olursa yine seçenek çok da, erkek olunca zor açıkçası.
Hayırlısı ile inşallah. Sağlıklı olsun da :anneadayı:

Talha Kerem cok guzel olmus..
Sare Asya Azra Elif Şura da sevdgm kiz isimleri ama Zumra nin yanina pek uygun degiller..

Talha Kerem cok guzel olmus..
Sare Asya Azra Elif Şura da sevdgm kiz isimleri ama Zumra nin yanina pek uygun degiller..
Bende oglum olursa Ege Alp kızım olursa Naz istiyorum canım ama gerçekten ne zormus bu isim isi

Benim de oğlum olacak fakat isim hala bulamadım. ne zormuş ya. Bir isim beğendim onu da geçen yakın bir arkadaş koydu onu da koyamıyoruz. Ediz koydular anlamı da güzel belki lazım olur diye yazıyorum.

merhaba arkadaşlar ben de 22 haftalık hamileyim oğlum olacak inşallah ben taha ismini çok seviyorum koymayı düşünüyorum ama eşim kağan koyalım diyor bakalım hayırlısı olsun ama isim çok çok önemli

Arkadaslar bende henuz bir isim secemedim, sizce hangisi daha guzel:

Mansur Yigit
Kerem Yigit
Kenan Yigit

Veya Yigit isminin önüne hangi isim uyuyor?

Canım merhaba.. Benim sevdiğim isimleri düşünmüşsünüz. Bende cagan, miran, aras, Arel, deniz, renan isimlerini seviyorum ayrıca emir, ahmet, yusuf , mahir , ali bu isimlerde hoşuma gidiyor. Kararsız kaldım . birde esime begendirmem gerekiyor. Çok kararsız kaldim

Hangisini seçtin? Mahir yerine Maher de olabilir...
Arkadasim oglunun ismini Yusuf Mirza koydu, cok guzel bence.
Benim de oglum olcak hayirlisiyla bende henuz secemedim ama sanirim Mansur Yigit olcak...

Hangisini seçtin? Mahir yerine Maher de olabilir...
Arkadasim oglunun ismini Yusuf Mirza koydu, cok guzel bence.
Benim de oglum olcak hayirlisiyla bende henuz secemedim ama sanirim Mansur Yigit olcak...

canım biz hala seçemedik isim. ben söylüyorum eşime o beğenmiyor, sanki eşimin tarafı kp ismini koyulmasını istiyor. ama ben istemiyorum. adamın bana bir kötülüğü yok ama işte istemiyorum :KK43:

canım biz hala seçemedik isim. ben söylüyorum eşime o beğenmiyor, sanki eşimin tarafı kp ismini koyulmasını istiyor. ama ben istemiyorum. adamın bana bir kötülüğü yok ama işte istemiyorum :KK43:
hmmm... anliyorum seni, allah yardimcin olsun. ismi ne ki? benim rahmetli kp ismi Bayram idi ve esimin abisi koymus çok sükür :-) Ikinci isim olarak da dusunebilirsin belki?

hmmm... anliyorum seni, allah yardimcin olsun. ismi ne ki? benim rahmetli kp ismi Bayram idi ve esimin abisi koymus çok sükür :-) Ikinci isim olarak da dusunebilirsin belki?
canım benim kayınpederin ismi de bayram ne tesadüf eşim illa kağan bayram diye tutturuyor ama ben koymak istemiyorum ya tek kağan ya da taha diyorum anlamsız kayınpederin ismini koymak

canım benim kayınpederin ismi de bayram ne tesadüf eşim illa kağan bayram diye tutturuyor ama ben koymak istemiyorum ya tek kağan ya da taha diyorum anlamsız kayınpederin ismini koymak
hehe inanmiyorum tesadufe bak :-) Bayram ismi guzel degil bencede.. Ama mecburen onu koycaksan onune kisa isim koy bence. Ali Bayram gibi. Kagan bayram uyumlu degil ve telafuzu cok zor. Ama bu ismi koyarsaniz zaten kimse bayram ismini kullanmaz ikisi bir arada cok uzun oluyo..

X