Doğuma Hazırlık 2014 popüler erkek bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
evet canım güzel isimler ama bayram olmasın istiyorum tek isim daha güzel ama benim en çok istediğim taha çok hoşuma gidiyor :)
Benim kizim iki isimli. Cok severek koydum.Fakat iki isimle hitap edilecekse eger cok yorucu. O zmn tek isim olmasi cok daha iyi.
Hayirlisi olsun..

Benim kizim iki isimli. Cok severek koydum.Fakat iki isimle hitap edilecekse eger cok yorucu. O zmn tek isim olmasi cok daha iyi.
Hayirlisi olsun..
aynen canım ya iki isim çocuğa eziyet büyüyünce de sıkıntı tek daha güzel genelde ikinci isim kullanılmıyor zaten kızının ismi sare mi bu isim de çok hoşuma gidiyor kızım olsaydı rana ya sare düşünüyordum ikinciye inşallah kısmet olursa :)

hehe inanmiyorum tesadufe bak :-) Bayram ismi guzel degil bencede.. Ama mecburen onu koycaksan onune kisa isim koy bence. Ali Bayram gibi. Kagan bayram uyumlu degil ve telafuzu cok zor. Ama bu ismi koyarsaniz zaten kimse bayram ismini kullanmaz ikisi bir arada cok uzun oluyo..
canım ben hiç koymayı istemiyorum tek kağan ya da taha düşünüyorum ama kısmet zaten söylenmez canım bayram eşimi ikna edecem inşallah :)

aynen canım ya iki isim çocuğa eziyet büyüyünce de sıkıntı tek daha güzel genelde ikinci isim kullanılmıyor zaten kızının ismi sare mi bu isim de çok hoşuma gidiyor kızım olsaydı rana ya sare düşünüyordum ikinciye inşallah kısmet olursa :)
Ayse Sare kizimin ismi. Cok severek koyduk. Esim Ayse ben Sare istedim.. Ayse Sare diyoruz. Tek isim kullanmiuoruz..insaAllah kismet olursa koyarsiniz. Bize herkez anlamibi soruyor cok begeniyor :)

Ayse Sare kizimin ismi. Cok severek koyduk. Esim Ayse ben Sare istedim.. Ayse Sare diyoruz. Tek isim kullanmiuoruz..insaAllah kismet olursa koyarsiniz. Bize herkez anlamibi soruyor cok begeniyor :)
canım çok güzelmiş benim de aklıma geldi ayşe saredir diye çünkü bu isim ayşeye çok yakışıyor maşallah ikisi de çok güzel bakalım kısmet canım ikinci bebeğe inşallah kız olursa :)

merhaba ben daha 9. haftamdayım daha cinsiyet tabiki belli değil fakat dün eşimle uzun uğraşlar sonucu bir karar varabildik kız belliydi ama erkekte kararsızdık..kızımız olursa arya erkek olursa da aras :)

En son Umut Eymen dedik ama hala kararsızım
Çevremdekiler de beğendi ama Eymen ler çok yaramaz oluyor dediler ☺

Slm kızlar benimde ikiz erkek bebeklerim olacak inş.ama isim konusunda kararsızım.tek isim düşünüyoruz.aklımıza yatan Burak ve Berat...sizinde önerilerinizi bekliyorum

Rabbim ikinci bir erkek cocuk nasip ederse adı Abdullah Eymen olacak insallah .. Abdullah Allahın kulu anlaminda..Eymen hem sahabelerden hemde ugurlu bereketli cok talihli sag tarafta anlaminda.

Son düzenleme:
merhaba,bnde yeni öğrendm oğlum olacağını:)
mert ali
ömer alp
tuğrulhan
metehan
umut ali
ömer aden
eymen
ali deniz
şimdilik isim listem bunlar:)) hangisi sizce???

Kizlar bana da yardimci olur musunuz lutfen...
Ilk oglumun adi Ali Yasin ....
Ikinci gebeligim yine oglum olacak Allah in izni ile...
Isimde kararsizim...
Yunus ismi var aklimda fakat esim sicak bakmiyor...
Offff cok zor isim bulmak :confused:

Merhaba kızlar, benimde oğlum olacak :) Eşim kesinlikle Ahmet olsun dyor bende yanına bir isim buldum Ahmet Mete yada Ahmet Eren sizce hangisi

Merhaba kızlar, benimde oğlum olacak :) Eşim kesinlikle Ahmet olsun dyor bende yanına bir isim buldum Ahmet Mete yada Ahmet Eren sizce hangisi

Eren de Mete de guzel isimler..
Fakat Ahmet Eren cok uyumlu olmus cok begendim.. Mete de Eren ismine gore daha az kullaniliyor.. Can Ahmed de benim cok hosuma gider..
Icinize en cok sinen ve anlami en guzel olani koyun derim..

X