2014 Şubat Anneleri

Kasimda gelcem hem kontrole hem kardesim askere gidecek gitmeden onu goreyim belki gorusuruz o zaman kismetse. Esim sevdi okulu arkadaslarini ama idareyi sevmedi pek. Bingolde iyi doguya gore baya iyi hatta beklentimizin cok cok ustunde. Insallah sende atanirsin guzum

ayy bakalım yaa hakkımda hayırlısı atanırsam zaten ilk maaşımla kurban kesecem adağım var :)

spsee çok beğendim modelini ben olsam kaçırmam bu modeli alırım sadece giderim bi yapı firmasından kulplarını değiştiririm o kadar çok güzel bence ahan bu da benim beğendiğim iki model...

Eki Görüntüle 842688 Eki Görüntüle 842689

bunlarda pek guzelmıs yaaaa ama bılmıyorum o kadar para kıradayken harcanmaz bence bızım durumlarımızda yanı adananla evlı olsan ayrı tabı:)ben kocama gosterıp bunu alıcam

Selamlar herkese. Bugun kalabalik baya burasi. Herkes iyidir umarim biz gayet iyiyiz hersey yolunda sukur.

Cumhuriyet bauramimiz kutlu olsun En Büyük TÜRKİYE
hoşgeldi krocumm:KK3:

Eki Görüntüle 842676
bu genelde en kullanışlı modellerden biri
güzelmiş gardrobunuz canım güle güle kullann

bacım hayırlı olsun afıyet olsun sanada kuzunada.ıkea burada yok malum sıtesınden bakayım dedım oy hıc net degıl gormedende guvenemedım esım de ıstemez.ama sımdı koydum buraya hepsı buradada bıtane begendım bakalım kocam gelsınde bı gostereyım.sen kaca aldın bacım
yok canım görmeden kimse güvenemez zaten netten alımı yok bu modelin gidip alıosun ben de yabancı siteden bulmuştum
hatta nette türkiye ikeada görmeyince arayıp sorum ellerinde varmış ama net satışı yokmuş
gidip gördük aldık
senin gösterdiğin gibi içi aslında az daha geniş benimki sadece
bence uygun eşinle konuş al ben de çok para harcayamicam şuanda
bizimki 350 lira idi

Kasimda gelcem hem kontrole hem kardesim askere gidecek gitmeden onu goreyim belki gorusuruz o zaman kismetse. Esim sevdi okulu arkadaslarini ama idareyi sevmedi pek. Bingolde iyi doguya gore baya iyi hatta beklentimizin cok cok ustunde. Insallah sende atanirsin guzum
iyi olmanıza sevindim canım
alışırsınız zamanla

hoş geldin canımmm ne kadara mal oldu dolap peki çünkü eni ve boyu iyiymiş hatta büyükmüş :) şimdi katalog var ama üşeniyorum yaa sen yazıver :)

$brusali-wardrobe-with--doors__0179551_PE331789_S4.JPG
$brusali-wardrobe-with--doors__0199601_PE356690_S4.JPG
dolap içi yerleşimi değiştireilebilio biz farklı yaptık
soldaki küçük kısmıda askılık gibi kullanmıcaz şunu aldık orası raflı kısım olsu tamamen
$skubb-storage-with--compartments__0176173_PE329124_S4.JPG
spsee çok beğendim modelini ben olsam kaçırmam bu modeli alırım sadece giderim bi yapı firmasından kulplarını değiştiririm o kadar çok güzel bence ahan bu da benim beğendiğim iki model...

Eki Görüntüle 842688 Eki Görüntüle 842689

senin bu dediklerin güzel
ama pahalı sanırım dimi

oooooo bayram üstne bayram yaşıyosun bugün desene :KK70:

Yaa tam size yazdım mobilyacılar aradı:KK43: bi problem çıkmış bugüne getiremeyeceklermiş:KK43:( hevesimiz kursağımızda kaldı:KK43:

Beğenilen dolapların da hepsi pek güzel kızlar. Bi gelebilirse ben de odamızın yerleşmiş halini çekip koyacağım buraya inşallah.

Günaydın kızlar gece hiç uyumadim Karnım çok kasiniyor:KK43: korkuyorum yaaa birazda kızardı

Canım Karnını Çok Kaşıma, Çatlar yoksa.:26::26:
Benim Bir Yakınım Öyle Kaşımış Kaşımış Karnı Felaket Çatlak Oldu, Dikkat et, Bol Bol çatlamasın diye yağ sür:KK16::KK16:

anneler günaydın ya benim sırtım çok ağrıyo tutuluyor daha doğrusu sağa sola dönemiyorum yatakta bir de akşam öyle bir kramp girdi ki :KK43: ne yapmalıyım tavsiyeniz var mı

Yaa tam size yazdım mobilyacılar aradı:KK43: bi problem çıkmış bugüne getiremeyeceklermiş:KK43:( hevesimiz kursağımızda kaldı:KK43:

Beğenilen dolapların da hepsi pek güzel kızlar. Bi gelebilirse ben de odamızın yerleşmiş halini çekip koyacağım buraya inşallah.

Canım Senin Dolaba Bayıldım Benn:KK16::KK16:
Nerden Aldın Acaba ?? :KK54::KK54:

anneler günaydın ya benim sırtım çok ağrıyo tutuluyor daha doğrusu sağa sola dönemiyorum yatakta bir de akşam öyle bir kramp girdi ki :KK43: ne yapmalıyım tavsiyeniz var mı

Merhaba Canım:KK16::KK16:
Yeni Tanışıyoruz Ama:KK54::KK54:
Çook çok memnun oldum:KK9::KK9:
Geçmiş Olsun:26:
Hafif Hafif Masaj Yaptırabilirsin, Kendini yorma İş felan yapma:KK54:
Bol bol dinlen:KK42::KK42:
Geçer İnşallah tatlım:KK19::KK19:

günaydın arkadaşlarrrr,iki gündür giremiyorum eşim evde çok takılamıyorum pc başında nasılsınız napıyorsunuz?
ben dün bebeğimin odası için perdem zaten vardı ama iki kanat yaptırıyorum böyle ekru üzerine pembe lila çiçek deseni olan,bir de aynı deseni odada bulunan divan yastıklarına da diktircem bir uyum çabası içindeyim:)))
bir de sizlere birşey sormak istiyorum,kirada oturuyoruz dolap alacağız bebeğe ama 2.çocuk gelirse de aynı dolabı kullanacak haliyle sizce sizce boyu ve eni kaç cm olmalı???

evde eşim olunca ben de giremiyorum canım kıskanıyor neymiş kendi de bi başlık açacakmış 2014 şubat babaları diye :)))

kızlar gece boyu kaşınmanın ardından şimdide hafif hafif kırmızı döküntüler oluşmuş karnımda korkuorum ve gene küçük biryerde yaşamaktan nefret ediyorum burda cilt doktoru falan yok inşallah artmadan geçer.dualarınızı bekliyorum

kızlar gece boyu kaşınmanın ardından şimdide hafif hafif kırmızı döküntüler oluşmuş karnımda korkuorum ve gene küçük biryerde yaşamaktan nefret ediyorum burda cilt doktoru falan yok inşallah artmadan geçer.dualarınızı bekliyorum

canım bazı hamilelerde böyle bişey oluyormuş diye duydum ama dr a danışmalısın mutlaka

selam anneler :KK8:

bayram seyran derken yazamadım hanidir umarım herkesin sağlığı iyidir benim de bel ağrılarım dışında bi sıkıntım yok perşembe günü randevum var bakalım ne kadar olmuş bizim haylaz merak içindeyim :)

X