2014 Şubat Anneleri

Aşılarımızı yaptırıp geldik teyzeler. Kuzucum çok ağladıııı :KK43:((
Mızırdana mızırdana uyudu. Ne çok aşı yaptılar yaa. 3 tane bacaktan bir de ağızdan damla..
İnşallah ateşi olmaz...
Ya şu havalar serinlesin artık. Kuzum sersem gibi oldu iyice...

geçmiş olsun inş ateslenmez kiscen...

aynen bizimkiler kış bebeği yaz iyi gelmedi cogumuza:KK37:istahsizlik terleme huysuzluk ne arttı bu aylarda iyce:KK53:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Ha gayret dayan canım. 3 -5 güne tam dönmeyi öğrenir o zaman rahat edersin. Geçen hafta bizimki de gecede 5-6 defa kaldırıyordu beni bu yüzden. Şimdi yatağında fıldır fıldır kendisi dönüyor da ben de rahatladım :))

Kuzum maşallah daha ne yesin çocuk. :nazar::nazar::nazar:
Bizim ki en iştahlı zamanlarında bile 120 cc nin üzerinde ne süt içti ne de mama yedi :))))

Ohhhh Allah muhabbetinizi arttırsın :KK52:

Keşke ben de o kadar az yemekle durabilsem de azıcık tötüm döbeğim küçülse yav:KK53::KK53::KK53:

Anaaam naptınız kız bebikoya :))

Yok sosyolojim sürekli böyle içseydi 10 kiloyu geçerdi. ...simdi olsa olsa 7 kilo 200 nedir...235 cc içtiginde gün boyu çok az içmisti. ..zaten ek gıdayi red ediyor oda yok....6 saat öncesine kadar ağzına 1 ml bile koymamışti. ...bide uyanık ken asla icmiyo uyurken be icirebilirsem iciyo....bazen uykudayken de almiyo....

Son düzenleme:
çok hoş bir sözmüş aslında doğru ama sürekli ya yemek yiyor ya uyuyor dün nete baktım by by yapar,tel sarma yapar yazıyor bide 4.ayda diyor :KK30: baktım tık yok ya dönüyor yada sürünüyor gel bakım öğretim dedim çocuk afalladı sanırım annem kafayı sıyırdı diyor :KK53:

yapma reyyan ne by by yi yaw...gel demekten bile anlamıyor oğlum halen... gerçekten kendin bilirsin ama boşuna kendini yoruyor ve hirpaliyosun. ...ben kafam karismadin diye hiç bi siteyide takip etmiyorum netten. ...:KK53:

Yaw masaallah hiçte zayıf durmuyo zeynep:KK9:iyi fikir mis ama lavobada yıkamak:KK52:benimki küçük büyük lavobada olsa bende yikardim:KK52:kuvetindede durmuyo:KK1:bi kaç seferdir kendimle sokuyorum yada babasıyla soruyorum banyoya:KK52:

üstteki resimler acilmadi bende buarada:KK53:

Ben halen regl olmuyorum arada tırsmıyorum değil:) bende kullansammı acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
canim bende halen regl olmadim korunmamiza ragmen cok korkuyorum..

Hangi siteden bakıyorsunuz?ben de her ay gelişim ile ilgili yazılar okuyorum doktora da ayrıca soruyorum ama by by lar için falan erken değil mi?
Bide arkadaşların dediği gb.her çocuk ayrı benimki de oturttuğum zaman öne eğilip ayaklarını ağzına sokmaya çalışıyor dik duramıyor bu da normal bence
mesela benimki hala soldan dönüyor başka dönüş yok :KK1: ama kilosu fazla ondan endişe etmiyorum sen de etme bence,uyusun mamasını yesin arada oynaşın tamam işte :KK16::KK16::KK16:
Canim benim kizimda tontis oldugu icin dònemiyor uyudugu zaman saga dònmeye calisiyor dònemedigi icin agliyor onu zor uyutuyorum..
belirli baktığım siteler yok google yazıyorum ayına uygun olan yerlere bakıyorum...bencede erken ama yazınca korktum işte aman ben pimpirikliyim işte....
Canim icini ferah tut her bebek farklidirr..mesala benim kizim daha dönmeye baslamamiss ama onu yusüstü koydugumda geri geri emekliyor hersey birden olmazkii ..
Masallah zeynebee canim bizim babada öyledirrr
Aşılarımızı yaptırıp geldik teyzeler. Kuzucum çok ağladıııı :KK43:((
Mızırdana mızırdana uyudu. Ne çok aşı yaptılar yaa. 3 tane bacaktan bir de ağızdan damla..
İnşallah ateşi olmaz...
Ya şu havalar serinlesin artık. Kuzum sersem gibi oldu iyice...

Aynenn ya bu sicaklar bitsede kurtulsakk kizim sicaktan uyumuyor ya klimayi dusukte acicam òyle uyucak yada onu aksamlari balkonda uyutuyorum yoksa uyumuyorr

Anaaam naptınız kız bebikoya :))

babasına banyoyu hazırlarken tutu dedim sonuç bu :)) :KK1:

Yaw masaallah hiçte zayıf durmuyo zeynep:KK9:iyi fikir mis ama lavobada yıkamak:KK52:benimki küçük büyük lavobada olsa bende yikardim:KK52:kuvetindede durmuyo:KK1:bi kaç seferdir kendimle sokuyorum yada babasıyla soruyorum banyoya:KK52:

üstteki resimler acilmadi bende buarada:KK53:

resimelrde şişiriyoruz bunu fotomontaj :KK51:nedense öle resimelrde lavaboya sıgıyo kızım daha nasıl küçük olsun:KK1:

Eki Görüntüle 1210893

Yasakhayalim.buydu foto

Bunuda suan.yapiyo internet kablosunu buldu

$1407330816013.jpg

acil cvp kizlar seftali yedirmeye calisiyorum ama eksi geliyo heralde kuscak gibi yapiyo azicik pekmez koysam tatlansa olur mu?

her bebek dediğiniz gibi faklı bundan sonra kafaya takmamaya çalışıcam,yasakhayal canım kızma tamam :) baktığım site yine kk bir bölümdü burdaki bebekler uçmuş bakın sizde

http://www.kadinlarkulubu.com/bebeg...-sarargel-babasi-zaman-yapmaya-baslarlar.html

Anlıyorum ben de öyleyim doktoru sorularımla artık boğuyorum resmen :KK1::KK1:
mesela bazen nette okuyorum bakıyorum bizimki yapmıyor henüz yazdıklarını ama atıyorum 15 gün sonra ya da ayın sonuna doğru bi bakıyorum yapmaya başlamış ondan beklemek gözlemlemek en iyisi ama tabi olur ya eksik bişeyini gördün gerçekten hemen doktoruna söylemelisin tabi ben öyle yapıyorum

yapma reyyan ne by by yi yaw...gel demekten bile anlamıyor oğlum halen... gerçekten kendin bilirsin ama boşuna kendini yoruyor ve hirpaliyosun. ...ben kafam karismadin diye hiç bi siteyide takip etmiyorum netten. ...:KK53:

Canim icini ferah tut her bebek farklidirr..mesala benim kizim daha dönmeye baslamamiss ama onu yusüstü koydugumda geri geri emekliyor hersey birden olmazkii ..
maşallah annesi nazar değmesin kızına

Son düzenleme:
kızlar anca cevap yazabildim 2 gündür giremedim nete. hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. dün çok ağladım yine. eşime dedim ki; Allah kul hakkıyla karşıma gelmeyin demiş, kul hakkı sadece birisini öldürmek demek değildir, hakkıma giriyorsun ve ben sana hakkımı helal etmiyorum ahirette alacam senden hakkımı dedim. biraz ağır konuştum. sonra hiçbirşey demeden gitti. aradan 1 saat geçti geldi özür diledi, bir daha olmayacak dedi sarıldı ne bileyim iyi gibiydi. ağırlığını koy demişsiniz, ben çok yumuşak mizaçlıyım, kafasına vur ekmeğini al türünden. kızamıyorum kimseye. sert konuşacak olsam gülerler bana emin olun böyle alıştıran da benim zaten. keşke ilk evlendiğim günlere geri dönebilseydim, o kadar çok şeyi değiştirirdim ki.. neyse bugünüme şükür, Allah dermansız dert vermesin.. bebeğimin ağzına sürekli birşeyler verme konusunda da bu gidişimzde iyi bi konuşacam ben , sen merak etme dedi. baloncuğa sormadan hiçbirşey vermeyin çocuğun ağzına diyecem dedi. konuşmak kâr etseydi zaten şimdiye kadar düzelirlerdi ama birşey olmaz deyip yine veriyorlar.. off bi büyüseydi hayırlısıyla miniğim..

kızlar anca cevap yazabildim 2 gündür giremedim nete. hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. dün çok ağladım yine. eşime dedim ki; Allah kul hakkıyla karşıma gelmeyin demiş, kul hakkı sadece birisini öldürmek demek değildir, hakkıma giriyorsun ve ben sana hakkımı helal etmiyorum ahirette alacam senden hakkımı dedim. biraz ağır konuştum. sonra hiçbirşey demeden gitti. aradan 1 saat geçti geldi özür diledi, bir daha olmayacak dedi sarıldı ne bileyim iyi gibiydi. ağırlığını koy demişsiniz, ben çok yumuşak mizaçlıyım, kafasına vur ekmeğini al türünden. kızamıyorum kimseye. sert konuşacak olsam gülerler bana emin olun böyle alıştıran da benim zaten. keşke ilk evlendiğim günlere geri dönebilseydim, o kadar çok şeyi değiştirirdim ki.. neyse bugünüme şükür, Allah dermansız dert vermesin.. bebeğimin ağzına sürekli birşeyler verme konusunda da bu gidişimzde iyi bi konuşacam ben , sen merak etme dedi. baloncuğa sormadan hiçbirşey vermeyin çocuğun ağzına diyecem dedi. konuşmak kâr etseydi zaten şimdiye kadar düzelirlerdi ama birşey olmaz deyip yine veriyorlar.. off bi büyüseydi hayırlısıyla miniğim..

insallah duzelir hersey gonlune gore olur cnm esin arayi bulcak kisi tabi sen bisey desen suclu olursun. Hepimizin sorunlari var duzelir insallah

her bebek dediğiniz gibi faklı bundan sonra kafaya takmamaya çalışıcam,yasakhayal canım kızma tamam :) baktığım site yine kk bir bölümdü burdaki bebekler uçmuş bakın sizde

http://www.kadinlarkulubu.com/bebeg...-sarargel-babasi-zaman-yapmaya-baslarlar.html

maşallah annesi nazar değmesin kızına

Alla alla ozaman benim oğlanda anormal. Onların hiç birini yapmiyo...gerçi be demek istediklerini de çok anlamadım. tel sarar ne gibi.. bide niye herkes gel baba demiş gel anne yerine onuda anlamadım. ...alkışı nası yaparmış 5 aylik bebe:KK53:cok ilginc:KK53:ne yalan söylum çoğuna inanmadim:KK1:ben ogluma ilk anne demeyi öğretecem basarabilirsem:KK52:

Son düzenleme:

inş hep mutlu olursunuz..eşinde aklını başına alır ....karısını ezdirmez inş :KK16:

X