Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 0 0,0%
  • erkek

• ikiz kız

• ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    0

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.262
2.981
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-01-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞICİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸

burda olurum ben de inşallah yaa🙏🏻🙏🏻🙏🏻yumurtlama oldu pil olan 2 günü değerlendirdik ama çatlamayı değerlendiremedik inşallah olmuştur Bat 1 Mayıs , siz neler yaptınız sizce 2 gün pik değerlendirme yeterli olur mu acaba

burda olurum ben de inşallah yaa🙏🏻🙏🏻🙏🏻yumurtlama oldu pil olan 2 günü değerlendirdik ama çatlamayı değerlendiremedik inşallah olmuştur Bat 1 Mayıs , siz neler yaptınız sizce 2 gün pik değerlendirme yeterli olur mu acaba
Canım bende çatlamadan önceki 2 günü bir de testin silikleştiği günü değerlendirdim bat 2 Mayıs , heyecanla bekleyelim inşallah çok mutlu oluruz 🥰

Canım bende çatlamadan önceki 2 günü bir de testin silikleştiği günü değerlendirdim bat 2 Mayıs , heyecanla bekleyelim inşallah çok mutlu oluruz 🥰
1 gün var aramızda hadi inşallah yaaa, benim şubatta 9haftalık bi düşüğüm oldu bu ay inşallah iyi haber alır ve sağlıkla ilerler

1 gün var aramızda hadi inşallah yaaa, benim şubatta 9haftalık bi düşüğüm oldu bu ay inşallah iyi haber alır ve sağlıkla ilerler
Kaybın için üzüldüm canım ama şöyleki en azından hamile kalabiliyorsun böyle düşün, düşüklerden sonra daha kolay derler genelde , ben daha hiç çift çizgi görmedim. Yaşım da 38 üstelik :KK43: inşallah gönlümüzce olur bu ay

Kaybın için üzüldüm canım ama şöyleki en azından hamile kalabiliyorsun böyle düşün, düşüklerden sonra daha kolay derler genelde , ben daha hiç çift çizgi görmedim. Yaşım da 38 üstelik :KK43: inşallah gönlümüzce olur bu ay
Aminnn amin inşallah hayırlısı olsun hızlıca geçsin 2 hafta , inşallah senin de olur bu ay 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ayyy çok heyecanlı yaaa, e yumurtlamadan sonra 15 gün geçtiyse teste çıkar ama illa adeti beklemeyin 🙈🙈🙈
Yumurtalamadan dolayı 13. Gün o yüzden bekletiyorum aslında dün yaptım bişey çıkmadı ama daha önce düşük yaptığımda da erken testte çıkmamıştı böyle avutuyorum 🤍

sanırım ovülasyon ile takip ettiniz ? pik görünce mi ilişki olmalı yoksa silikleşme başlayınca mı

benimde bir kaybım var 2. reglimi olmak üzereyim sonra nasip bakalım ne zaman olursa inşallah isteyen tüm herkes burada olabilir

Benimde bat 1 Mayıs birlikte bekleyelim bakalım 😍

Merhabalarr. Benimde beklenen bat 1 mayis. Yumurtlama gunu degerlendirdik. Bakalim beklemedeyiz. Rabbim hayirli bisekilde nasip etsin.

Merhabalarr. Benimde beklenen bat 1 mayis. Yumurtlama gunu degerlendirdik. Bakalim beklemedeyiz. Rabbim hayirli bisekilde nasip etsin.
Hayırlısı olsun 😍 adet sonrası hangi günleri değerlendirdiniz, bizim sadece bir kez ilişki oldu femometer uygulamasındaki pik tarihinde

X