2015 2016 Gelincikleri Hadi Toplanıp İlk adımlarımızı Paylaşalım :)

ay birde bizde düğün yarıştıranlar var ya hatırlarsınız şimdide her konuşmada eee yokmu bişi diye soruyorlar. sanırım şimdide yarış sırası o :KK70: ısrarla önce ev düşünmüyoruz dememize ramen her konuşmada aynı soru

ay bende soracaktım sen sormuşsun :KK70: banada soruyorlar sinir oluyorum :KK70: ya bir durun hele 3 ay yeni olmuş. ben birde kilo aldım baya. daha 1 ay dolmadan işyerinde konuşuyorlardı curly çok kilo aldı noldu bişimi var die yakın arkadaşlarıma soruyorlarmış ya bir durun hele evleneli 1 ay olmuş dimi olsa bile hemencecik bellimi olur sinir oluyorum bu tiplere. bende geçen midem böyle oldu kuzu nane limon kaynat iyi gelior
yanlız değilmişim demekki :KK70: :KK70: nane bitmiş iş yerinde eve gidince yapıciim onu burda ıhlamur falan içiyorum öyle

ay birde bizde düğün yarıştıranlar var ya hatırlarsınız şimdide her konuşmada eee yokmu bişi diye soruyorlar. sanırım şimdide yarış sırası o :KK70: ısrarla önce ev düşünmüyoruz dememize ramen her konuşmada aynı soru
:KK70: :KK70: ayyy evet düşünüyoruz deseydin ya hepsi yapardı şimdi :KK70:

Heh en sevdiğim sidik yarışı :KK70:
hihihi en güzeli dimi :KK70:
Yastık çok yorgan almadım keşke essedekini alsaydım 30tlydi ama kasadaki eleman boş işlerle uğraşmaktan ilgilenmedi sinir oldum çıktım.
canım madame cocoda öğretmenler günü için %50+50 tüm ürünler ordaki yorganlara yastıklara baksana
Bilemiyorumm :KK70: :KK70: ayy annemde soruyor simdi :KK70:
anne soruncada dahabi farklı :KK70: benimki direkt sormuyor ama böyle diyorlar soruyorlar hani ben böyle diyorum derken aslında onunda erken olduğunu düşündüğünü yansıtıyor :KK70:
:KK70: :KK70: ayyy evet düşünüyoruz deseydin ya hepsi yapardı şimdi :KK70:
hahaha :KK70: şeytan dürtüyor zaten bazen diyorum bi diyim hepsi sıraya girsin :KK70: ama sonrada derler kesn olmuyor oyüzden hala olmadı falan die ağızları büzemiyom işte :KK70:

hihihi en güzeli dimi :KK70:

canım madame cocoda öğretmenler günü için %50+50 tüm ürünler ordaki yorganlara yastıklara baksana

anne soruncada dahabi farklı :KK70: benimki direkt sormuyor ama böyle diyorlar soruyorlar hani ben böyle diyorum derken aslında onunda erken olduğunu düşündüğünü yansıtıyor :KK70:
aynenn her konusmada erken olduğunu vurguluyo :KK70:
hahaha :KK70: şeytan dürtüyor zaten bazen diyorum bi diyim hepsi sıraya girsin :KK70: ama sonrada derler kesn olmuyor oyüzden hala olmadı falan die ağızları büzemiyom işte :KK70:
ayyy evet o da doğruu

X