2015 ocak anneleri çıtır oluyor :-)

Simdilik rejime uyuyorum aksamda bozmam insallah ama cok aciktim ya oyle boyle degil tokluk hissi hangi besinlerin daha cok acaba ne yesem hemen acikiyorum

Beni de ekleyin kızlar listeye çok aktif olamasam da, rejime katılmaya çalışırım çünkü aynada ki halimden hiç mutlu değilim..... ilk oğlumda 60 kilo ile hamile kalıp 90 kilo ile doğuma girmiştim bir senenin sonunda 59 kğ olmuştum ama bunda kilolar yapıştı kaldı gitmiyor... boy 1,62 kilo 75 dogumdan önce ki kilo 63 vermem gereken rahat 15 kilo ,inşallah veririz hadi kazamız mübarek olsun :))

aksam yemeğim kızlar yemeyim dedim ama acayip aciktim yağsız nanesiz çorba sossuz makarna ve bamya çok değil demi

minione canım aslında bende şöyle zengin bir kahvaltı yemeyi seviyorum..
Şöyle poğaça, patates kızartmasi, yoğurtlu biber, simit bunları çok seviyorum ama iş yapmaya gelince sevmekten vazgeçiyorum

Bu arada ben yarın diuetimi bozacqm bugün kv ye gidecem orda diş buğdayı yapacam yarın mecbur diyeti bozacam

Hadi bakalim
Afiyet olsun
Simdiden hayirli olsun dis bugdayiniz
İyi eglenceler dilerim

Bende geldim Çıtırlar
hamile kaldığım kilo 59
doğuma girdiğim 77
şu an 64.0
minione ın dediği gibi aç karna çıplak 63.5çıkıyorum bu çok önemli 500 gr az mı canm :)
öncelikli hedef 59
sonrasında 55

Merhaba :) Benimdw göbüş Yumoş Yumoş mekik şart xoulik çocuk ev isi derken yoruluyorum valla.. eşim sabah trip atıyor sen habire diyet yap habire zayıfla diye Zayıflamak değilde sıkılaşmak istiyorum :-/

Doğum öncesi
59.900
39 haftalik 68 ile girdim doğuma
Şimdi 62 çok değil ama bari 2 kilo verim göbüş düz olsun :)

Bugün yediklerim
sabah 1 simit peynir zeytin domates çay
öğlen yemek yapmaya üşendiğim için aynısını yedim
akşamüstü minik Bi kase çekirdek çitledim :)
şimdi de erişteli yeşil mercimek yicem

not:akşamları ekmek yemem çay kahve şekersiz içerim

Beklenen topik sonunda geldi sağol I imspecial kızlar bende çok diyet yapmak istiyorum ama sütüm azalırsa diye korkuyorum çünkü tatlı yenmeyince gerçekten azalıyo. Geçen yıl sıkı bi diyetle 4 ayda 12 kilo vermiştim dahada vermek istiyodum ama hamile kalınca diyet miyet yalan oldu tabi hemde öyle böyle bi yalan değil hamile kaldığımda 57 dim doğuma giderken 84 (sanırım rekor benim ) şimdide 72 yim boy 164. Şimdi namıyım ben bi akıl verin ya süt azalırsa. Bide öğlenleri işyerinde yemekhanede yiyorum artık ne çıkarsa elimiz mahkum Dafiduck canım protein tüket bol bol proteinlerin vücuttaki sindirimi uzun sürdüğü için daha tok tutuyo

Sagol canim

Gunaydin o kadar azimli basladim ki rejime ama bi yere gidince rejim falan kalmiyor
Kv gile geldik dun aksam 2 gun burda kalicaz ben yemek yedim tokum desende gece 10 da 1 dilim böregi zorla yedirdiler rejimdeyim de diyemiyorum sonra laf ederler arkamdan sütüm tamamen bitti cunku benim dogumdan beri rejim yaptin ondan bitti diye laf uydururlar alakasi yok halbuki rejime yeni basladim

ay sorma o laf edenler gıcık yaa sinirler sanki biz ac gezdik te kilolar üstümze ni yapıştı diyet yapsak zayıflardık demi yalan borcumuz var sanki...hic canını sıkma bi ogun bozdu isen obur öğünde dikkat etki daha çok almayalim salınca daha kötü

Abowwww tahmini 76 gelirim :s
yok yok sen almayacaksin inaniyorum

@eflalim nirdesinnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…