Dudak Makyajı 2015 Oscar Töreni özel: Kırmızı halıda pembe akımı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.457

87. Akademi Ödülleri için, Dolby Theatre Pazar akşamı Hollywood'un birbirinden şık yıldızlarına ev sahipliği yaptı. Senenin en ses getiren etkinliklerinden birine tanık olmak ve sezonun kırmızı halı trendlerini takip etmek için güzellik radarlarımızı biz de etkinlik alanına çevirdik. En iyi kadın oyuncu Oscar'ını kazanan L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Julianne Moore da dahil olmak üzere çoğu aktristin dudaklarında pembe rujları tercih ettiğini fark ettik.

Sıra sende: Pembeye teslim ol
Dudaklarımızda Barbie etkisini yakalamak için pembe rujumuza güveniyoruz. Böylece kendini iyice göstermeye başlayan kış mevsi, bizi koyu ve soluk renklere büründürmeden dudaklarımıza renk ve sıcaklık katacak; trendlerden geri kalmayacağız.

Birinci adım:
Makyaj yaparken mutlaka saçlarını bir saç bandıyla veya toplayarak yüzünden uzaklaştır. Bu daha rahat uygulama yapmanı sağlayacak. Sıvı primer yerine nemlendirici ve kapatıcı etkisi olan bir BB kremle başla.

İkinci adım:
Cilt tonuna uygun bir sıvı fondöteni elinin üstüne sıkarak, alnın, yanakların ve çenene noktalar şeklinde sür. Fondöteni fırçayla aşağı ve yukarı dairesel hareketlerle tamamen dağıt.

Üçüncü adım:
Eğer hala bazı kusurlar kaldıysa, concealer kullanabilirsin. Eğer cildini biraz daha aydınlatmak istiyorsan, yüzünün çıkıntılı noktalarında aydınlatıcı da kullanabilirsin.

Son dokunuş:
Dudaklarını bir diş fırçası ile fırçalayarak ölü hücrelerden arındır. Bir nemlendirici ile dudaklarını nemlendir. Artık pembe rujumuzu uygulamaya koyulabiliriz. Bir ruj fırçası ya da parmakların yardımıyla, pembe rujunu dudaklarına uygula. Bir kağıt peçeteyi dudaklarına bastır ve çek. İkinci kez pembe rujunu dudaklarına uygula.

İşte bu kadar!

makyaj.com

5158-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-1.jpg

5163-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-2.jpg
5173-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-1.jpg
5178-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-1.jpg
5183-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-1.jpg
5188-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-1.jpg
5193-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-1.jpg
5198-oscar-gecesinin-rengi-pembe-oldu-585x665-1.jpg

X