2016 Aralık Anneleri

benımde aklımdan geçti canım... balık yağıda almak istiyorum ama kg yapar diye korkuyorum, zaten zayıf bir kadın değilim malesef :KK66: ben çarsamba günü kadın doğuma gidecegım kan tahlili yaptıracagım, muhakkak bana yazıcak hap öyle hissediyorum... çünkü ben çocukluğumda ve lise yıllarımda çok demir tedavisi gördüm.... sonra önemsemedım ta ki bu yazıyı görünceye kadar .... ben gideyim istersen doktora canım bakalım hangi demir hapını yazıyor ona göre alırız cnm :KK66:
Banada kesin bakilmistir bicok tahlil yapildi. Tamam canim sen cars dr sor bende bugun eczaneye bakayim. Zarari olacagini dusunmuyorum aslinda. Benim inofolic haftaya pers bitiyo. 2.kutuyuda kullanmayi dusunuyorum. Bide bugun oglen arisutu bakicam onunda olumlu yorumlari var.

friendlyfriendly friendlyfriendly cnm en en etkili demir ilacı d-cevit ve ferrum diye demir iğnesi bunlarda galiba reçeteyle veriliyormuş... ben lise dönemımde hatırlıyorum ferrum diye bir iğne vurulmuştum haftada iki kez vurulmuştum.... aynı zamanda benım adet kanamalarım fazla ve adetlerim ağrılı geçiyior bu demir eksikliği var mı diye muhakkak baktıralım cnm :KK66:

Banada kesin bakilmistir bicok tahlil yapildi. Tamam canim sen cars dr sor bende bugun eczaneye bakayim. Zarari olacagini dusunmuyorum aslinda. Benim inofolic haftaya pers bitiyo. 2.kutuyuda kullanmayi dusunuyorum. Bide bugun oglen arisutu bakicam onunda olumlu yorumlari var.
cnm benım inofolic 1 tane kaldı ... inofolicte alıcagım bende.... aslında gebelık için değilde kendimiz içinde baktırmalıyız d vitamine, kadınlarda çok önemlı bakarsın bu vitamin bize vesile olur.... :KK66:

S sinkar bunu test yaptirmadan kullanmayalim yinede canim. Sen cars tahlil yaptir ben de sonuclar cikinca gidicem dr a mutlaka test yaptiricam.

Screenshot_2016-03-07-10-27-48.png

yok cnm hiç arastırmadım :KK43: bir bakayım arı sütünede.... ben de çarsamba günü tahlil yaptıracagım canım ona göre doktor yazar herhalde.... :KK66:
Evet canim dr yazar sen sor bakalim sana ne diyecek. Simdi esim aradi dr kuzeni acmamis yine tel i. 1 saat sonra tekrar ariycam dedi.

Kizlar p.tesi aşılamam var insallah bu ay gelir melegim ilk asilama olcak stresliyim aşılama yaptiran varmi nasil oluyor ne yapmam gerekiyor zaman gecmk bilmiyor :KK43:

Kizlar p.tesi aşılamam var insallah bu ay gelir melegim ilk asilama olcak stresliyim aşılama yaptiran varmi nasil oluyor ne yapmam gerekiyor zaman gecmk bilmiyor :KK43:
Cnm inş müjdeli haberlerle dönersin.... Ben kendime dinlenmeye aldım. hiçbirsey yapmadan doğal yollarla deneyeceğim ... İnş aşılaman tutar. Dua edelim bol bol ... Kendime eylüle kadar zaman tanıdım. Eğer bu vakitte kadar olmazsa bende eylül ayında aşılama deneyecegım :KK66:

Cnm inş müjdeli haberlerle dönersin.... Ben kendime dinlenmeye aldım. hiçbirsey yapmadan doğal yollarla deneyeceğim ... İnş aşılaman tutar. Dua edelim bol bol ... Kendime eylüle kadar zaman tanıdım. Eğer bu vakitte kadar olmazsa bende eylül ayında aşılama deneyecegım :KK66:
Benim dinlenmeye alcak zmanim yok canm ciklta kistim oldgu icin hemn asilmaya gectik olmazsa tüp bebek denicez ;(

Benim dinlenmeye alcak zmanim yok canm ciklta kistim oldgu icin hemn asilmaya gectik olmazsa tüp bebek denicez ;(
Cnm çok geçmiş olsun içini ferah tut. Rabbimin izniyle olucak inş ... Bol bol dua edecegım sana... Rabbim tez zamanda seni evladına kavustursun

Yok canim doktorumuz rahatsizlanmis gitmis baska doktra yonlendrmis 1 hafta yokmus bizde doktor degistirmemek adına bu ayda dogal denicez bidahki ay asılmaya gecicez :KK43:
cnm içini ferah tut belkı bu ay gelır bebişin... olmadı öbür ay zaten aşılama olacaksın şansın yüksek... bend de ilaçsız doğal yollarla deneyecegım birsüre :KK66:

Insallah tatlim belki bundada vardir bi hayir yumrtlama gunlerimdeyim dua ediyorum insallah hepimiz bu ay hamis oluruz yılın son annesi oluruz

X