2016 Aralık Anneleri

Insallah tatlim belki bundada vardir bi hayir yumrtlama gunlerimdeyim dua ediyorum insallah hepimiz bu ay hamis oluruz yılın son annesi oluruz
CNM benımde adetimin 9.ünü.... Genellıkle gün aşırı denıyordum.... ama bu sefer adetimin 13,14,15. günü peş peşe deneyecegım .... yumurtlama günüm genellklıe adetimin 14 yada 15. günü oluyor ... Tabi hersey Rabbimden hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun :KK66:

CNM benımde adetimin 9.ünü.... Genellıkle gün aşırı denıyordum.... ama bu sefer adetimin 13,14,15. günü peş peşe deneyecegım .... yumurtlama günüm genellklıe adetimin 14 yada 15. günü oluyor ... Tabi hersey Rabbimden hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun :KK66:
Benim bgun adetimin 15.günü aksam birliktelik oldu bugun tekrRlasammi yoksa yarina mi biraksam karar veremiyorum :/

Ben çatltma ignesi vuruldum pzar günü sabah 8de aksamda 38.saatte iliski oldu bidaha ne zman tekralamaliyim bugun mu yarin mi
canım seni strese sokmıyacaksa peş peşe 3 gün ilişki dene , gün aşırıda olabılır çok ta fark etmez.... gecen ay bende çatlatma iğnesi oldum ama yumurtamı geç çatlattı herhalde adetim geç oldu bazen çatlatma iğnesi geç çatlatabiliyor.... bence 3 gün peş peşe ilişki dene sonra bir hafta gün aşırı dene.... ben bu ay böyle deneyecegım ... bol şanslar ... ama rahat ol kuzum, eşlerimizide strese sokmayalım..... sonuçta bir ilişki bile Rabbim nasip ederse vesile oluyor.... önemli olan rahat olmak :KK66:

Merhaba kızlar. Ov haftasına girdim ben ama çok kararsızım. Türkiye nin geleceğinden şüphelerim varken iç savaş kapıdayken bir bebek getirmek ne kadar doğru olur düşünmekten kafayı yiyorum :KK43:

Merhaba kızlar. Ov haftasına girdim ben ama çok kararsızım. Türkiye nin geleceğinden şüphelerim varken iç savaş kapıdayken bir bebek getirmek ne kadar doğru olur düşünmekten kafayı yiyorum :KK43:
canım yemın ederim bende aynı seyleri düşünüyorum... sanki bu dünyaya çocuk getirmek bencillikmiş gibi geliyor.... :KK43: ahir zamandayız Peygamber efendimizin bir sözü var ahir zamanda en hayırlınız eşsiz ve çocuksuz olanınızdır demiş buna benzer hadisleri okumuştum gercekten çok etkilenmiştim.... ama benım hiç çocuğum yok o yüzden annelik içgüdülerimi engel olamıyorum... bana ve eşime ait bir parça olsun istiyorum.... sende kızımın bir kardeşi olsun istiyorsun, niyetimiz temiz Rabbim hayırlısını nasip etsin.... zaten hersey Rabbimizin elinde ne zamandan beri istiyoruz ama olmuyor, Eğer Rabbim nasip edersede evladımızı bütün kötülüklerden kazalardan , belalardan korusun :KK43:

Selam kizlar..benim bat 28 mart. Normalde ben bebek istemiyodum. Bir oğlum var. Eşim cebren ve hile ile beni kandirdi:KK53: bakalim aralik ayina talibiz.. Allah isteyen herkese nasip etsin... hayırlı evlatlr versin

Bu arada buradan erken belirtilerimiz olursa paylaşalım. . Benim ilk gebeligimde çok bel agrisi ve adet olucakmisim gibi agrim oldu mesela

Günaydın kızlar.Benim sat 27 şubattı. Adetin 9, 13, 16. günleri denememiz oldu. Gebelik olma ihtimali yüksek sanırım ama geçen ay olmadı. 2 aydır deniyoruz.

merhaba arkadaşlar . Allah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları. Dün kan tahlili yptırdım.sonucuma göre hamileyim. b-hcg değerim 1358 çıktı. yarın dr a gideceğim nasipse. Hesabıma göre aralık başında gelecek nasipse benimki de :emir_bebek:

benimde bat 22 mart bir değişiklik olmazsa. aralık oluyor. umarım bende bu grupta yerimi alırım

merhaba arkadaşlar . Allah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları. Dün kan tahlili yptırdım.sonucuma göre hamileyim. b-hcg değerim 1358 çıktı. yarın dr a gideceğim nasipse. Hesabıma göre aralık başında gelecek nasipse benimki de :emir_bebek:
Hayırlısı olsun allah kucagna almayi nasip etsin baya erken belli olmus bat ne zamandı hcg de baya yuksek

X