2016 Aralık Anneleri

merhaba arkadaşlar . Allah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları. Dün kan tahlili yptırdım.sonucuma göre hamileyim. b-hcg değerim 1358 çıktı. yarın dr a gideceğim nasipse. Hesabıma göre aralık başında gelecek nasipse benimki de :emir_bebek:
Hatırlı olsun adet döngünüz çok mu kısa? Benimde muhtemel doğum tutar ise sizden 1 gün sonra ama benim ovulasyon günüm daha bugün öğrenmeme 14 gün var

Merhaba kızlar, benim sat 7 şubat. Şubat ortası gibi de denemelere başladık, hamilemiyim değilmiyim derken bu tarih oldu ben hala regl olmadım. Normalde kendi içinde bir düzenim vardı, 33-34 günde bir olurdum. Kızım var 3 yaşında onda geç döllenme olmamıştı, hap kullanmama rağmen bırakır bırakmaz hamile kalmıştım ama bu sefer böyle garip bir durumdayım hayırlısı bakalım :)

Bugun adet oldum ve umuyorum ki bir ay sonra hamile oldugumu ogrenecegim buraya gelip hamileyimmmmm diye bagiracagim. Bu sefer olacak.
Te buraya yaziyorum.

merhaba arkadaşlar . Allah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları. Dün kan tahlili yptırdım.sonucuma göre hamileyim. b-hcg değerim 1358 çıktı. yarın dr a gideceğim nasipse. Hesabıma göre aralık başında gelecek nasipse benimki de :emir_bebek:
Oncelikle tebrik ederim,sağ salim kavusun ins.Bence yanlışıniz var bu değere göre en az 4 haftalık hamilesiniz. Ayrıca hamile kalırsam sizinle tarihimiz aynı ve adetime 9 gün var bu durumda hamilelik öğrenilmesi mümkün değil.

Oncelikle tebrik ederim,sağ salim kavusun ins.Bence yanlışıniz var bu değere göre en az 4 haftalık hamilesiniz. Ayrıca hamile kalırsam sizinle tarihimiz aynı ve adetime 9 gün var bu durumda hamilelik öğrenilmesi mümkün değil.
b
Bencede tarihte hata var bi ihtimal gebelik ögrenilse bile deger bukdar yuksek cikmaz diye düşünüyorum ama yinede allah büyktr ol derse hersey olur hayirlisi olsun doktra gittinizmi

Rüyamda bir erkek bebek emziriyordum yeni doğurmuşum. Rüyası bile tarifsiz güzel. İnş bu ay isteyen herkese Rabb im nasip eder

Rüyamda bir erkek bebek emziriyordum yeni doğurmuşum. Rüyası bile tarifsiz güzel. İnş bu ay isteyen herkese Rabb im nasip eder
inş canım bende rüyalarımda hep erkek bebek görüyorum... içimden de sanki erkek bebek olacakmış gibi hissediyorum
tabi ilk olacagı için cinsiyet hiç farketmez yeterli olsun
sağlıklı ve hayırlı olsun :KK66:

inş canım bende rüyalarımda hep erkek bebek görüyorum... içimden de sanki erkek bebek olacakmış gibi hissediyorum
tabi ilk olacagı için cinsiyet hiç farketmez yeterli olsun
sağlıklı ve hayırlı olsun :KK66:
bende rüyamdada erkek bebek görmüşüm. daha hamilelik belirtilerim varken..
şimdi görüyormuyum bilmiyorum unutuyorum sorada...
kaynanam erkek bebek görmüş.. hep erkek görüyüorum diyo..
ilk bebegim erkekti onu da kaybettim ikicisi ne olucak bilmiyorum ikiz bebişim olsun isityorum şimdi. allah nasip ederse olur.

bende rüyamdada erkek bebek görmüşüm. daha hamilelik belirtilerim varken..
şimdi görüyormuyum bilmiyorum unutuyorum sorada...
kaynanam erkek bebek görmüş.. hep erkek görüyüorum diyo..
ilk bebegim erkekti onu da kaybettim ikicisi ne olucak bilmiyorum ikiz bebişim olsun isityorum şimdi. allah nasip ederse olur.
benım kaynanam ve annemde erkek bebeğim olduğunu görüyorlar
bir aile dostumuzda güya benım erkek bebeğim olmuş ziyaretime geliyorlarmış
ikiz olmasını bende çok istiyorum
ama bu ay yumurtlama takibine girdim bir tane yumoşum var sadece
ikiz olması düşük bir ihtimal yane
belkı tek yumurta ikizi olabılır :KK66:

benım kaynanam ve annemde erkek bebeğim olduğunu görüyorlar
bir aile dostumuzda güya benım erkek bebeğim olmuş ziyaretime geliyorlarmış
ikiz olmasını bende çok istiyorum
ama bu ay yumurtlama takibine girdim bir tane yumoşum var sadece
ikiz olması düşük bir ihtimal yane
belkı tek yumurta ikizi olabılır :KK66:
inş olur annemde oğlan bebek görmüştü.. hele de hepsi erkek bebek görüyor.. ilk bebegim erkek olduğu için ikincisinde oğlum olsun istiyordum. eşimlede ayni his taşiyoruz. hayırlısı olsun rabbim kucagimiza almaya nasip etsin inş.

inş olur annemde oğlan bebek görmüştü.. hele de hepsi erkek bebek görüyor.. ilk bebegim erkek olduğu için ikincisinde oğlum olsun istiyordum. eşimlede ayni his taşiyoruz. hayırlısı olsun rabbim kucagimiza almaya nasip etsin inş.
cnm çok geçmiş olsun
Rabbim bu sefer bebeğini kucagına almayı nasip etsin inş :KK43:
kaç haftalıktı bebeğin canım, bir sorunmu vardı ?
benım 19 aydan beri olmuyor üzülüyorum ama olupta kaybetmek eminim daha üzüntü vericidir :KK43:

cnm çok geçmiş olsun
Rabbim bu sefer bebeğini kucagına almayı nasip etsin inş :KK43:
kaç haftalıktı bebeğin canım, bir sorunmu vardı ?
benım 19 aydan beri olmuyor üzülüyorum ama olupta kaybetmek eminim daha üzüntü vericidir :KK43:
rabbim inş kucagimiza almaya nasip eder.. fazla umutlanmak istemiyorum.
bebegim 31 haftalikti. hipertansiyon yüzünden öldü :KK43: . evlendikten 3 ay sora hamile kalmişim... ikinci hamile kalmak için 7 ay bekledim bu ay biraktim korumayi.. inş nasip eder rabbim.
önemli olan kucagimiza almak.. rabbim uzun ömürlü evlatlar nasip etsin.

rabbim inş kucagimiza almaya nasip eder.. fazla umutlanmak istemiyorum.
bebegim 31 haftalikti. hipertansiyon yüzünden öldü :KK43: . evlendikten 3 ay sora hamile kalmişim... ikinci hamile kalmak için 7 ay bekledim bu ay biraktim korumayi.. inş nasip eder rabbim.
önemli olan kucagimiza almak.. rabbim uzun ömürlü evlatlar nasip etsin.
tekrar çok geçmiş olsun canım
bayağıda ileri bir hafta... nasip değilmiş demekki
Rabbim sana hayrlı,sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin
hemen hamile kalmışın
Rabbim inş bu seferde fazla bekletmiyecek ve yine hemen hamile kalıcaksın inş ...
stres yapma kendine... benım galıba stres yüzünden sürecim uzuyor
buğün tam ovulasyon günüm
cuma ve dün gece ilişkı oldu
birde buğün ilişkı olsun istiyorum gerisi Rabbime kalmış :KK43:

tekrar çok geçmiş olsun canım
bayağıda ileri bir hafta... nasip değilmiş demekki
Rabbim sana hayrlı,sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin
hemen hamile kalmışın
Rabbim inş bu seferde fazla bekletmiyecek ve yine hemen hamile kalıcaksın inş ...
stres yapma kendine... benım galıba stres yüzünden sürecim uzuyor
buğün tam ovulasyon günüm
cuma ve dün gece ilişkı oldu
birde buğün ilişkı olsun istiyorum gerisi Rabbime kalmış :KK43:
stres mi yapıyorum bilmiyorum. herşey rabbimin oluruna biraktim..
hayırlısı olsun eğer vajinal kuruysa zorlama bence yumurtalıklarin çalışıyordur...
folik asit kullan derim bide doktor kontrol altinda olmalisin..
ben ikinci bebiş olursa doktor kontrol alitna girecegim.. herşeyi tümü tümüne takip edecegim.

stres mi yapıyorum bilmiyorum. herşey rabbimin oluruna biraktim..
hayırlısı olsun eğer vajinal kuruysa zorlama bence yumurtalıklarin çalışıyordur...
folik asit kullan derim bide doktor kontrol altinda olmalisin..
ben ikinci bebiş olursa doktor kontrol alitna girecegim.. herşeyi tümü tümüne takip edecegim.
cnm ben aklasık 2 seneden beri folbiol kullanıyorum
doktor kontrolü altındayım 3 defa ilaç tedavisi birdefada çatlatma iğnesi vuruldum ama olmadı
bu ay tedavime ara verdim sadece adetimin 13. günü (cuma günü) doktora gittim yumurtam 17,5 mm dedi doktor
3-4 gün içerisinde çatlar dedi
bizimde cuma günü ve dün gece ilişki oldu
birde buğün deneyecegım
çarşamba günü doktora gidecegım yumurtam çatlamış mı diye kontrol edecek
ben hiç kuruluk problemı yaşamadım canım, ilişki gayet rahat ve stressiz oluyor
sadece yumurtlama döneminden sonra bekleme süreci beni malesef strese sokuyor :KK43:

Kızlar bugun hastaneye gittim dayanamadım kan testi yaptırmaya. Sonucum negatif. Son adet tarihim 27 şubattı. 26 Mart da adet olmam gerekir. Henüz beklenen adetime gelmedim ya Bu kadar öncesinde acaba kanda çıkmıyor mu?Çok mu erken yaptırdım acaba? Beklenen adetten önce kan testi yapıp negatip çıkıp , adet gecikmesi yaşayıp hamile olan var mıydı aranızda? Kafamda deli sorular..

Kızlar bugun hastaneye gittim dayanamadım kan testi yaptırmaya. Sonucum negatif. Son adet tarihim 27 şubattı. 26 Mart da adet olmam gerekir. Henüz beklenen adetime gelmedim ya Bu kadar öncesinde acaba kanda çıkmıyor mu?Çok mu erken yaptırdım acaba? Beklenen adetten önce kan testi yapıp negatip çıkıp , adet gecikmesi yaşayıp hamile olan var mıydı aranızda? Kafamda deli sorular..
meraba canım eğer geç döllenme yaşamadıysan, düşükte olsa kanda bir değer muhakkak çıkardı
iki ihtimal var canım geç döllenme olmuş olabılır, yada malesef gebelik gercekleşmemiş olabılır
adetin düzenlimidir çoğunlukta?

meraba canım eğer geç döllenme yaşamadıysan, düşükte olsa kanda bir değer muhakkak çıkardı
iki ihtimal var canım geç döllenme olmuş olabılır, yada malesef gebelik gercekleşmemiş olabılır
adetin düzenlimidir çoğunlukta?
evet adetlerim düzenlidir hep. İlk hamileliğimde adet gecikmesi olmuştu 1-2 gün ,ozaman kanda çıkmıştı.

X