2016 da hamile oldugunu ogrenenler benim gibi :)

YAGMURTOPRAKK

ANNEYİMM❤️
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2015
356
340
38
Arkadaslar merhaba 2016 da hamile oldugunu ogrenen yoktu ilk ben ogrendim yeni yilin 4 cu gununde bende konu actim sevincimi sizlerle paylasip sizlerle adim adim ilerleyelim hamileligim boyunca hamilelikte ne yasarsam paylasirim sizlerle diye dusundum.ben 2015 aralik ayinda dogal yolla hamile kalamadigim icin tedaviye baslamistik ilk ay klomen ve catlatma ignesi uygulandi uc gundur test yapiyorum birsey cikmadi hatta yilbasi gununde basladim esime hediye olsun diye neyse bugun adet gunumdu esim tutturdu bugun de yap ya askim yok ama istiyosun diye yapicam sende emin ol dedim.neyse yaptim nasil olsa yok ya ben adetimi bekliyorum ya biraktim testi esime gectim iceri arkamdan iki dkka sonra gelip sarildi filan askim ne oldu iyimisin dedim askim ikinci cizgi gorundu dedi saka filan yapma bak uzulurum dedim gel askim bak dedi ben sok doktorumu aradim gel hemen bcg testi yapalim kesinlessin dedi testi verdik ben hala olumsuz bekliyorum tabi neyse sonucu aldik gosterdik gozunuz aydin hamilesin dedi basladim aglamaya bi sok daha ve suan hala soku atamadim ustumden esime ben mujde vercektim normalde o bana mujde verdi :)

Arkadaslar merhaba 2016 da hamile oldugunu ogrenen yoktu ilk ben ogrendim yeni yilin 4 cu gununde bende konu actim sevincimi sizlerle paylasip sizlerle adim adim ilerleyelim hamileligim boyunca hamilelikte ne yasarsam paylasirim sizlerle diye dusundum.ben 2015 aralik ayinda dogal yolla hamile kalamadigim icin tedaviye baslamistik ilk ay klomen ve catlatma ignesi uygulandi uc gundur test yapiyorum birsey cikmadi hatta yilbasi gununde basladim esime hediye olsun diye neyse bugun adet gunumdu esim tutturdu bugun de yap ya askim yok ama istiyosun diye yapicam sende emin ol dedim.neyse yaptim nasil olsa yok ya ben adetimi bekliyorum ya biraktim testi esime gectim iceri arkamdan iki dkka sonra gelip sarildi filan askim ne oldu iyimisin dedim askim ikinci cizgi gorundu dedi saka filan yapma bak uzulurum dedim gel askim bak dedi ben sok doktorumu aradim gel hemen bcg testi yapalim kesinlessin dedi testi verdik ben hala olumsuz bekliyorum tabi neyse sonucu aldik gosterdik gozunuz aydin hamilesin dedi basladim aglamaya bi sok daha ve suan hala soku atamadim ustumden esime ben mujde vercektim normalde o bana mujde verdi :)
Çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah..

tsk ederim ederim herkeze oncelikle ne guzel birsey ki hepimiz mutlu olabiliyoruz birimizin basina gelen guzel seyle bak guzel sey paylasinca karsindaki mutlu oluyo kotu birsey oldugunda birlikte uzulebiliyoruz.canim belirtelere gelince adete 5 gun kala soylemesi ayipmidemden su geliyodu agzima gerci hala devam ediyo ikincisi gogusler bildigin silikonlu oldu bebegin kerametine bak goruntusu bile yetiyo yani :)) zaten buyukler bildigin hava basip sisirmisler goguslerimi fakat dokunulmuyo esim bu konuda cok memnun dokunamasakta goruntu yetiyo :) ikincisi gece kalkip yemek yemege basladim doymuyorum surekli yiyorum em onemlisi ve ucuncusu kasiklarima ara ara kramplar giriyo hemen geciyo bu cok onemli bi durummus bebegin guzel ilerlediginin belirtisymis.ayy soylemeden gecemiycem buna dikkat edin farkedersiniz cinsellik isteyi tamamen kayboluyo diyebilirim.bu bizim dikkatimizi cekmisti adetim yaklasimca birlikte olurduk hep esim teklif etmesine ragmen deflarca bana itici geliyodu istemedigimi soyluyodum 1 haftadir birlikte olmuyoruz simdide doktor yasakladi 2 ay esim bu konudan bile mutlu yani bebegim iyi olsun 9 ayda birlikte olmam zevkimden daha onemli bebegimiz dedi doktorumuza.sorun olurmu bu durum demisti 2 ay cinsellik peyrizi oda oyle cvp verince mutlu oldum dogrusu yinede gozum ustunde erkek milleti guven olmaz :KK66: gebertirim onu :))) heee dikkatimi ceken sol tarafimda sertlik var bebegimizin yatagi sol taraftaymis:) suan mide bulantisi yok mideden su gelmesi haric 1 hafta sonra baslarmis ama oda tum bunlari yasarken adet olcam ondan diyodum megerki bunlarin anlami bebistenmis kizzz.:KK66:sormak istediginiz varsa sorabilirsiniz.

Caniim hayirli olsun.. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.. Bende senin gibi hamile oldugumu dun ogrendim.. Cok farkli bir duyguymus, 1 senedir de deniyorduk.. Kismet bu zmanaymis demekki.. Benim biraz endisem var oda kan degerim 41.29 cikti.. Cok mu dusuk acaba :KK43:

Caniim hayirli olsun.. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.. Bende senin gibi hamile oldugumu dun ogrendim.. Cok farkli bir duyguymus, 1 senedir de deniyorduk.. Kismet bu zmanaymis demekki.. Benim biraz endisem var oda kan degerim 41.29 cikti.. Cok mu dusuk acaba :KK43:
Ooo supermis ayni gunde ogrenmisiz bizde bi senedir denedik olmadi tedaviye gecmistik ilk ayda sonuc aldik.degerine gelince endiselenmene gerek yok hamilesin sonucta daha cok yeni ondan.hemilesin ya degere takilma o bir kac gunde tavan yapar zaten.valla ben ogrenince oturup agladim hamilesin diyince evdeki teste inanmamistim beklemiyodum sonucta.hamileyiz gerisi gelir insallah rabbime cok sukur bunu ogrenmek bile guzel.stres yapmayalik degerler filan kafaya takip uzme kendini bebislerimiz guzel gelissin.bende yataktan cikmadim bugun hemen hemen kuluçkaya yattim resmen :)bol bol dinlen sivi al ilaclarini aksatma en onemlisi sitres yapma al eline telefonunu biz hep burdayiz :) zaman nasil geciyo anlamazsin.

Son düzenleme:
Ooo supermis ayni gunde ogrenmisiz bizde bi senedir denedik olmadi tedaviye gecmistik ilk ayda sonuc aldik.degerine gelince endiselenmene gerek yok hamilesin sonucta daha cok yeni ondan.hemilesin ya degere takilma o bir kac gunde tavan yapar zaten.valla ben ogrenince oturup agladim hamilesin diyince evdeki teste inanmamistim beklemiyodum sonucta.hamileyiz gerisi gelir insallah rabbime cok sukur bunu ogrenmek bile guzel.stres yapmayalik degerler filan kafaya takip bebislerimiz guzel gelissin.bende yataktan cikmadim bugun hemen hemen kuluçkaya yattim resmen :)bol bol dinlen sivi al ilaclarini aksatma en onemlisi sitres yapma al eline telefonunu biz hep burdayiz :) zaman nasil geciyo anlamazsin.
Ayy canim benim, cok tatlisin tesekkur ederim.. Insallah birlikte guzel seyler paylasmayi nasip eder rabbim, bizimde sorun vardi esimde, sayi ve hareketlilik sorunu vardi bizde tedavideydik Allah yuzumuze hic ummadigimiz zamanda guldu.. Cok sukur..cok guzel bir duyguymus bi doktorada gidersem icim daha cok rahatlayacak, sen ne zman gitmeyi dusunuyorsun?

Ben kuluckaya yattim gitsemmi bilmiyorum :) rahatim kasik agrilarim ara ara olmasa hamileligimi hatirlamiycam.midemde bulanmiyo biz rahatiz ya gerek yok doktora :) 10 gun sonra gitcez iste bi fotograf cektirelim diye :) bakalim ne gelismeler olmus ona bakcaz :KK66:

Ben kuluckaya yattim gitsemmi bilmiyorum :) rahatim kasik agrilarim ara ara olmasa hamileligimi hatirlamiycam.midemde bulanmiyo biz rahatiz ya gerek yok doktora :) 10 gun sonra gitcez iste bi fotograf cektirelim diye :) bakalim ne gelismeler olmus ona bakcaz :KK66:
Ayy ne guzel masallah masallah canim.. Ben haftaya dayanamayip gidicem.. Ayni kasik agrilari bendede var canim

Gunaydin kizlar bugun gune guzel basladik esim kahvalti hazirlamis sut kaymak bal vs vs ilaclarimi da unutmamis menude:)yatagima getirmis bebegin kerametine bakin oh hayat bize guzel annesinin rahat etmesini sagladi daha simdiden normalde esimin aklina bile gelmez boyle seyler bebek var diye erken kalkip kahvaltiyi yatagima hazirlamisi mutlu etti beni :)))oooo ben boyle alisirsam 9 ay cok cekersin dedim olsun askim ben cekmeye raziyim cekmek buysa ben halimden memnunum dedi :) cok sukur rabbim bugunlere rabbim yasamak isteyen herkeze nasip etsin insallah...

Gunaydin kizlar bugun gune guzel basladik esim kahvalti hazirlamis sut kaymak bal vs vs ilaclarimi da unutmamis menude:)yatagima getirmis bebegin kerametine bakin oh hayat bize guzel annesinin rahat etmesini sagladi daha simdiden normalde esimin aklina bile gelmez boyle seyler bebek var diye erken kalkip kahvaltiyi yatagima hazirlamisi mutlu etti beni :)))oooo ben boyle alisirsam 9 ay cok cekersin dedim olsun askim ben cekmeye raziyim cekmek buysa ben halimden memnunum dedi :) cok sukur rabbim bugunlere rabbim yasamak isteyen herkeze nasip etsin insallah...
Ayy canim masallah yaa ne guzel.. Baksin tabi esine kocan.. Bende bugun benimkine evi supurtturdum :KK70: :KK70: ama pesinden dolandim durdum yinede icim rahat etmedi :)

Günaydın kızlar :) bende size katıldım. Hamile oldugumı bir kaç gün önce öğrendim. Son adet tarihime göre 5 haftalık çıkıyor ama ultrasonda gözükmesi için doktor işini biraz geciktiriyorum :) siz doktora gittiniz mi ?

Günaydın kızlar :) bende size katıldım. Hamile oldugumı bir kaç gün önce öğrendim. Son adet tarihime göre 5 haftalık çıkıyor ama ultrasonda gözükmesi için doktor işini biraz geciktiriyorum :) siz doktora gittiniz mi ?
Yok cnm daha ultrasyona erken dedi doktorum ve ilk ultrasyon onemli biliyosunjz o yuzden 10 gun daha bekliycez:)

Valla okonuda bilgim yok cnm hcg testi ve idrar testi yapildi pozitiften emi olduk daha ultrasyon icin cok erkenmis doktorumuz 10 gun sonra gel dedi gidicez insallah.

X