2016 da hamile oldugunu ogrenenler benim gibi :)

4+3gunluk yaziyo cnm son adet 9 aralik ti 26 gunde bi oluyodum.nomalde bu ayin 4 de adetim olcakti olmadim bugunde ayin 7 si hamileyim idrar ve kanda pozitif fakat soyle bi durumum var aralik ayinda klomen ve catlatma ignesi kullandim.ne zman hamile kaldim onu kestiremiyorum yani igneden once mi sonrami.bilmiyorum.carsanba gunu kontrolum var bakalim neler olcak cok cok dua ediyorum hayirli haberler veririm sizede insallah.benim icin en onemli ikinci aşama bebegin iyi olup olmadigini ogrencez ilki hamile oldugumu ogrenmekti ikincisi de bu insallah iyi haberler aliriz.dua edin lutfen dualriniza ihtiyacim var.daha once bos gebelik gecirdim korkuyorum o yuzden..bol bol dua edin lutfen..

4+3gunluk yaziyo cnm son adet 9 aralik ti 26 gunde bi oluyodum.nomalde bu ayin 4 de adetim olcakti olmadim bugunde ayin 7 si hamileyim idrar ve kanda pozitif fakat soyle bi durumum var aralik ayinda klomen ve catlatma ignesi kullandim.ne zman hamile kaldim onu kestiremiyorum yani igneden once mi sonrami.bilmiyorum.carsanba gunu kontrolum var bakalim neler olcak cok cok dua ediyorum hayirli haberler veririm sizede insallah.benim icin en onemli ikinci aşama bebegin iyi olup olmadigini ogrencez ilki hamile oldugumu ogrenmekti ikincisi de bu insallah iyi haberler aliriz.dua edin lutfen dualriniza ihtiyacim var.daha once bos gebelik gecirdim korkuyorum o yuzden..bol bol dua edin lutfen..
Canim korkma gonlunu ferah tut.. Allahin izniyle guzel haberleri alicaksin..nasilsin bu arada? Karin agrisi var mi sendede hala?

Canim korkma gonlunu ferah tut.. Allahin izniyle guzel haberleri alicaksin..nasilsin bu arada? Karin agrisi var mi sendede hala?
Saol cnm sukurler olsun iyiyim kasik agrisi karin agrisi oluyo hala fakat o agrilar bana mutluluk veriyo sebebi bebegim diye dusundugumde dualarinizi eksik etmeyin insallah carsanba gunu guzel haberler aliriz.hep birlikte mutlu oluruz.sizdede varmi agri vs degisiklikler.? Hayirli cumalar bu arada.

Saol cnm sukurler olsun iyiyim kasik agrisi karin agrisi oluyo hala fakat o agrilar bana mutluluk veriyo sebebi bebegim diye dusundugumde dualarinizi eksik etmeyin insallah carsanba gunu guzel haberler aliriz.hep birlikte mutlu oluruz.sizdede varmi agri vs degisiklikler.? Hayirli cumalar bu arada.
Sanada hayirli cumalar canim, bendede surekli bir yorgunluk hissi ve uyku hali var canim..kasik agrisida aynen devam.. Bende persembe veya cuma gunu gitmeyi dusunuyorum.. Bakalim insallah hepimiz gizel haberler veririz burdan canim

Doktora gitmediniz demi ? Ben pazartesii gidicem bakalim kese gözükcek mi

Hayirli ugurlu olsun. Allah tamamina erdirsin.

Daha dun gibiydi sanki,testim pozitif cikmisti,esim " sakin kimseye soylemeyelim nszar deger, o daha bebek degil kan pihtisi" demisti. Suan 48 gunluk bebegim suan karsimda besiginde misil misil uyuyor :)

Allahim istyen hickimsenin kucagini bos birakmasin.

ne güzel bizede nasip olsun inşallah cennet kokuları :KK57:

Hayirli ugurlu olsun. Allah tamamina erdirsin.

Daha dun gibiydi sanki,testim pozitif cikmisti,esim " sakin kimseye soylemeyelim nszar deger, o daha bebek degil kan pihtisi" demisti. Suan 48 gunluk bebegim suan karsimda besiginde misil misil uyuyor :)

Allahim istyen hickimsenin kucagini bos birakmasin.
Cok mutlu oldum darisi bize insallah rabbim nasip etsin o gunleru dualrinizi eksik etmeyin..cok guzel yazmissin hosuma gitti yazdiklarin..

Arkadaslar merhaba 2016 da hamile oldugunu ogrenen yoktu ilk ben ogrendim yeni yilin 4 cu gununde bende konu actim sevincimi sizlerle paylasip sizlerle adim adim ilerleyelim hamileligim boyunca hamilelikte ne yasarsam paylasirim sizlerle diye dusundum.ben 2015 aralik ayinda dogal yolla hamile kalamadigim icin tedaviye baslamistik ilk ay klomen ve catlatma ignesi uygulandi uc gundur test yapiyorum birsey cikmadi hatta yilbasi gununde basladim esime hediye olsun diye neyse bugun adet gunumdu esim tutturdu bugun de yap ya askim yok ama istiyosun diye yapicam sende emin ol dedim.neyse yaptim nasil olsa yok ya ben adetimi bekliyorum ya biraktim testi esime gectim iceri arkamdan iki dkka sonra gelip sarildi filan askim ne oldu iyimisin dedim askim ikinci cizgi gorundu dedi saka filan yapma bak uzulurum dedim gel askim bak dedi ben sok doktorumu aradim gel hemen bcg testi yapalim kesinlessin dedi testi verdik ben hala olumsuz bekliyorum tabi neyse sonucu aldik gosterdik gozunuz aydin hamilesin dedi basladim aglamaya bi sok daha ve suan hala soku atamadim ustumden esime ben mujde vercektim normalde o bana mujde verdi :)
Canım hayırlı olsun allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bende salı günü öğrendim hamile olduğumu ama benim degerim cok düşüktü 27.26 çıkmıştı sonra cuma tekrarldm 133.64 yükseldi doktr 3 haftlk olabileceğini söyledi bizde ocagın 22sini bekliyoruz ufaklığı görmek icin gün sayıyoruz...

Canım hayırlı olsun allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bende salı günü öğrendim hamile olduğumu ama benim degerim cok düşüktü 27.26 çıkmıştı sonra cuma tekrarldm 133.64 yükseldi doktr 3 haftlk olabileceğini söyledi bizde ocagın 22sini bekliyoruz ufaklığı görmek icin gün sayıyoruz...
Canm benimde degerim dusuktu sonradan cikiyo degerler rabbim hakkimizda hayirlisini versin kurban oldugum rabbim.bizede carsanba gunu gitcez kotu bir haber almaktan korkuyorum acikcasi fakat gerceklerle yuzlesmekten kacamayiz anlimizda ne varsa onu yasiycaz insallah guzel haberler aliriz hepbirlikte mutlu oluruz.banada bebegimi gormek keseyi gormek saglikli oldugunu bilmek nasip olur dualrinizi eksik etmeyin olurmu.

Canm benimde degerim dusuktu sonradan cikiyo degerler rabbim hakkimizda hayirlisini versin kurban oldugum rabbim.bizede carsanba gunu gitcez kotu bir haber almaktan korkuyorum acikcasi fakat gerceklerle yuzlesmekten kacamayiz anlimizda ne varsa onu yasiycaz insallah guzel haberler aliriz hepbirlikte mutlu oluruz.banada bebegimi gormek keseyi gormek saglikli oldugunu bilmek nasip olur dualrinizi eksik etmeyin olurmu.
Guzel haberlerini bekliyorum cnm.hayirli ugurlu olsun allah kucagina almayi nasip etsin insallah..

Allah hepimize hayırlısını versin cnm...Çarşamba yaz mutlaka paylaşalm burda gün gün olanları....Güzel temenin icin cok cok teşekkür ederim....

X