2016 yaz bebeklerimize aldiklarimiz ve alacaklarimiz

bebeginizin cinsiyeti

• kiz

OY: 8 50,0%
  • erkek

OY: 8 50,0%

• Ankete Katılan
    16
Bazılarını yanlışlıkla iki defa gindermisimartık kusuruma bakmayın yeni yeni ogrenicem insbenim aldiklarim bunlar şimdilik. Sanırım en son alinacaklari ilk önce almış gibiyim

Dr. Browns kucuk cam biberon
Nuk buyuk cam biberon
Nuk emzik
Bebedor kucuk suluk
2 adet hastane cikisi
Zibin takimlari
Havlu
Agiz bezleri
Kundak
Orme yelek. Battaniye. Hirka ve patikler
Taytli takim
Patikli alt
Ayakkabi
Simdilik bunlar alindi besik araba gibi buyuk ihtiyaclarida arastriyoruz karyola yerine oun parki alicam. Rabbim saglikli sihatli bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin inaallah. Benim aldiklarimda tabiki anane katkisi var

Merhaba :) benim kızçem de ağıstosun başında gelecek inşallah

Çantasını aldım
Bebek salıncağı aldık:))
Birkaç kıyafet biberon ve bebek küveti
İnşallah güzel günlerde kullanmak nasip olur

Bende oyun parkı düşünüyorum ama karar veremedim ve bebek arabasida araştırıyorum travel sistem almak istiyorum siz alırsanız yada beğenirseniz fikir amaçlı paylasirmisiniz

Çanta çok hoş ve hafif birsey e benziyor fiyatı nedir ve içi geniş mi?
Fiyatı 119tl den 95 e düşüyor toker bebede kampanya ile.

Evet ben memnunun gayet geniş bol gözlü ve kullanışlı tavsiye ederim.

Aynı çantanın yan takılan modeli de var o biraz daha geniş ama sırt çantası daha mantıklı diye süşündüm

C
Bende oyun parkı düşünüyorum ama karar veremedim ve bebek arabasida araştırıyorum travel sistem almak istiyorum siz alırsanız yada beğenirseniz fikir amaçlı paylasirmisiniz
anim ben oyun parki aldim daha kullanisti oluyomua. Bwbwk arabasinia benetonun travel sistemini aldim kodu 777 sanirim. Rabbim kullanmayi nasip etsin. Bide kucuk besik aldim 1 yasina kadar kullanilandan onlar ucuz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…