2016 yılbaşı çekilişi

asivemai

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
6.111
6.139
Merhaba kızlar, nasılsınız?
Bu site daha önce çok çekilişler gördü, ben de bir kaç tanesine iştirak ettim. Ama hepsinde de gördüm ki güzel arkadaşlıklar kalıyor, güzel anılar birikiyor. Eğlenceli de oluyor.
Var mısınız çekiliş yapmaya?

Genel kurallar:

1. Çekilişe katılmak isteyen bana tam isim soyisim, kargoyu teslim alacakları açık adres, telefon numaralarını bana özel mesaj atsınlar. Bilgiler kesinlikle gizli kalacaktır.

2. Burada sohbetimizi ilerletelim ki hem herkes birbirini tanısın hediyelerde zorlanmayalım, hem de güzel arkadaşlıklar edinelim. Böylece hediyeler sohbet etmediğimiz birisinden gelmediği için gelen hediyelerin de manevi bir anlamı olacaktır.

3. Herkesin maddi durumu farklı ama herkes ucuz da olsa kaliteli, güzel, özenle hazırlanmış hediyeler yollamalı. Evde yıllarca duran kupa yollanınca anlaşılıyor ve hoş olmuyor.

4. Çekiliş bitip hediyeler ulaşınca herkes hediyeleri paylaşmalı.

5. Çekiliş 1 aralık günü tarafımca yapılıp herkese özel mesajla bildirilecek. Kimse kendisine kimin çıktığını söylemezse daha eğleneli olacaktır.

6. Hediye alıp gönderim 15 aralık.

7. Lütfen konuda aktif olun. Eski tecrübelerime dayanarak söylüyorum, böylesi daha güzel olacak. Sevgiler

8. Kargo gönderici ödemeli.
9. 3 adet hediye (3 adetten kasıt ruj+kalem+oje vs olarak değil bunlar 1 tane sayılır) 1 adet kırmızı iç çamaşırı,çikolata veya şekerleme son olarak mektup veya küçük notlar

Tanıtım topiği
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2016-yilbasi-cekilisi-tanitim-topigi.880305/

Hediye Topiği
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2016-yilbasi-cekilisi-hediye-topigi.883823/

Son düzenleme:
Ben yeni uyeyim ne oluyor simdi banada anlatin

Anlatayım ben. İlkokulda sınıfta yapılan çekilişler gibi düşün,
Çekilişe katılmak isteyenler çekilişin koordinatörüne (ben ya da toredo toredo tabi isterse) isim soy isim açık adres telefon numarası yazıp yolluyor özel mesajla. Tabi bu bilgiler gizli tutuluyor. Belli bir katılım süresi var. Süre tamamlanınca koordinatör çekiliş yapıyor, ve çekiliş sonucunu herkese özel mesajla bildiriyor. Kimin kime hediye alacağı belli oluyor böylece. Sohbetler burada ilerledikçe zaten herkes kendini tanıtıyor ve diğerlerini tanıyor. Çok pahalı olmayan minik hediyeler kutusu hazırlayıp belli tarihler arasında yolluyor.

Anlatayım ben. İlkokulda sınıfta yapılan çekilişler gibi düşün,
Çekilişe katılmak isteyenler çekilişin koordinatörüne (ben ya da toredo toredo tabi isterse) isim soy isim açık adres telefon numarası yazıp yolluyor özel mesajla. Tabi bu bilgiler gizli tutuluyor. Belli bir katılım süresi var. Süre tamamlanınca koordinatör çekiliş yapıyor, ve çekiliş sonucunu herkese özel mesajla bildiriyor. Kimin kime hediye alacağı belli oluyor böylece. Sohbetler burada ilerledikçe zaten herkes kendini tanıtıyor ve diğerlerini tanıyor. Çok pahalı olmayan minik hediyeler kutusu hazırlayıp belli tarihler arasında yolluyor.

menevi değeri çok yuksek bir çekiliş bu.

Ay çok güzel olcak.

Bilmeyenler için söyleyim, kimseyi maddi olarak zorlamak değil amaç.
Ama eski çekilişlerde kutunun içinden çıkan şeyleri sayayım, fikir olur.
Çorap çamaşır
Havlu, ufak tefek mutfak eşyaları
oje ruj göz kalemi ayna vs
Kitap
Şekerleme çikolata
Varsa çocuğuna uak tefek toka gibi hediyeler

Hayırlı olsun bir tane çekilişe bende katılmıştım :) güzel oluyor ..

En Tarz Üye Yarışması Cuma Günü Başlıyor! - Konsept Cuma Günü Açıklanacaktır !
Yarışmada dereceye giren üyelere ödül verilecektir.Konsept önerilerinde bulunabilirsiniz.
Ayrıntılar Cuma Günü ! Sorularınız için bana ulaşabilirsiniz :)

jsk2zn.jpg

Cok güzel düsünülmüs, hediyelerinizi güle güle kullanin kizlar :)

X