2016 yılbaşı çekilişi

Selamlar :) Konu bildirimleri bana da gelmedi hiç kimse yazmıyor sandım birde kk ya giremekte zorluk çekiyorum bi bende mi var problem acaba? İnternetten dolayı mi oluyordur ya açılmıyor ya çok geç açılıyor :/
günaydın kuzum senin nette sorun olabilir.Bende telden girdiğim zaman hiç problem oluyo

Günaydın Kızlar ben yılbaşı gecesi telefonumu kara düşürdüm arızalandı ve serviste o yüzden saçma sapan bir telefon verdiler idarelik malesef onuda anlamadım gitti ve mesajlarınızı sadece okumakla yetiniyorum o gün bugündür. Bilginiz olsun hepinizi kocaman öpüyorum 2016 hepimize şans getirsin inşallah.

Günaydın Kızlar ben yılbaşı gecesi telefonumu kara düşürdüm arızalandı ve serviste o yüzden saçma sapan bir telefon verdiler idarelik malesef onuda anlamadım gitti ve mesajlarınızı sadece okumakla yetiniyorum o gün bugündür. Bilginiz olsun hepinizi kocaman öpüyorum 2016 hepimize şans getirsin inşallah.
kötü bir başlangıç olmuş senin için sorun değil canım telefonuna tez zamanda kavuşursun umarım :KK66:

günaydın kuzum senin nette sorun olabilir.Bende telden girdiğim zaman hiç problem oluyo

Bilemedim ki olabilir canim, telden giriyorum ondan da kaynaklanıyor sanırım.

Çok geçmiş olsun canim ya insallah tamir olur telefonun hasar kalmadan. Benimki bi anda kapanmıştı bi daha acamadik :KK43:

Bilemedim ki olabilir canim, telden giriyorum ondan da kaynaklanıyor sanırım.

Çok geçmiş olsun canim ya insallah tamir olur telefonun hasar kalmadan. Benimki bi anda kapanmıştı bi daha acamadik :KK43:

Benimkisinin de bilmem ne filmi yanmış kara düşünce yapılır mı dedim tabii dediler sıkıntı yok o zaman dedim ancak şunu anladım telefonum benim bayağı zamanımı alıyormuş elim sürekli arıyor :KK53: idarelik bir telefon verdiler iphone ben hiçbirşey anlamadım ekranı küçücük kullanımını beğenmedim tuhaf geldi bir yeri aramayacağım sürece elime almıyorum ama korktuğum birşey var şimdi bu telefonum serviste ya içinde pek çok fotoğrafım var manyağın teki kopyalar bir yerde kullanırsa diye daha önce başına gelen arkadaşlardan dinlemişliğim var :KK57: malum burası Türkiye..

Benimkisinin de bilmem ne filmi yanmış kara düşünce yapılır mı dedim tabii dediler sıkıntı yok o zaman dedim ancak şunu anladım telefonum benim bayağı zamanımı alıyormuş elim sürekli arıyor :KK53: idarelik bir telefon verdiler iphone ben hiçbirşey anlamadım ekranı küçücük kullanımını beğenmedim tuhaf geldi bir yeri aramayacağım sürece elime almıyorum ama korktuğum birşey var şimdi bu telefonum serviste ya içinde pek çok fotoğrafım var manyağın teki kopyalar bir yerde kullanırsa diye daha önce başına gelen arkadaşlardan dinlemişliğim var :KK57: malum burası Türkiye..
İnşallah yapılır da hemen kavusursun canim farklı bi telefon kullanmak işkence resmen.

Telefonu servise verirken hafıza kartını falan almadın mi? Tamir gören telefon formatlaniyor diye biliyorum. Keşke sorsaydin onu bilgiler kalacak mi diye. Ama bildiğin bi yere verdiysen öyle bi şey yapmazlar gibi geliyor.

Yok canım şarj filmi yanmış aldım kartımı falan ama bütün bilgilerim orda tabii ister istemez rahatsız oluyorum bugün akşam lacağım inşallah bir sıkıntı olmazsa elimde ki saçma telefondan bir an önce kurtulmak istiyorum :KK43:

Gunaydın kızlar buralara hıc ugrayan olmamıs kı ben yogunluktan dolayı hıc gıremedım arada bı gırıp cıktım ama kımseler yok :KK43:

Kızlar selamlar herkese
ben işten ayrıldım
İş arama sürecine girdim neti de kapattım evdeki
bu sebepten dolayı bir süre aranızda olamıcam haberiniz olsun,
umarım herkesler iyidir
eski günleri özledim :KK43:
umarım bir an önce eski düzenime kavuşurum ve işte sıkılıp kaçamak yapıp buraya girerim
çok çok alışmışım sizlere cidden.. bir de hediye faslı hediyeden çok dostlar kazandırdı bence :)
beni arada etiketleyin unutmayın arada girer okurumm

bir de iş arama sürecime destek olabilecek arkadaşlar var ise beklerimmm :) özelden yazabilirsiniz
asivemai asivemai de şahsi numaram da var

haberleşiriz kızlarr öpüyorummmm

Son düzenleme:
X